Κυριακή, 1 Δεκεμβρίου 2019

Αποτελέσματα 2ης Αγωνιστικής Α2 και Α3 Κατηγορίας του 25ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2019-2020.

Σάββατο 30 Νοεμβρίου 2019
(A3) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΡΑΨΩΔΙΑ παρ.60-64, καν.55-55
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης.
Δεκάλεπτα: 12-19, 17-12, 14-11, 12-13, παρ.05-09.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Λαμπρίδης Μ. 8(1), Λαδάκης Α. 20(1),Καπετανάκης Ι. 6(2), Κακλαμάνος Ι. 23, Μιχαλάκης Γ. , Μονογυιός Κ. , Φουντιδάκης Ι. , Σκούφογλου Ε. 3.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Μυρωτής): Χόμπης Γ. 8, Κριτσωταλλάκης Κ. 8, Σταματάκης Α. 16(3), Ξενάκης Ε. 11, Νιωτάκης Α. 5, Βεργίτσης Γ. 9(3), Ασβέστας Κ. 2, Ψαθάκης Μ 5. 

(A3) ΓΙΑΤΡΟΙ Α3 - OLYMPIC/BONOBO 42-56
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης.
Δεκάλεπτα: 09-13, 11-10, 05-15, 17-18.
ΓΙΑΤΡΟΙ Α3 (Τζανάκης): Καθαράκης Φ. 2, Ζαφείρης Σ. 6,Καθαράκης 4, Βλαχοπάνος Γ. 10(1), Ανδρουλάκης Α. 3, Κόκας , Ανδρονικίδης Α. 4, ΣιβαρόπουλοςΝ. 4(1), Σαμωνάκης Μ. 5, Μουχασίρης Γ. 2, Σταφυλάκης Π, 2.
OLYMPIC/BONOBO (Φοβάκης): Χατζιράκης Ν., Δούκας Ι. 8, Αποστολάκης Ν. 14(2), Prodanovic M. 15(3), Βασιλάκης Α. , Σκουλίδης Μ. 6, Κατσαντώνης Ι. 7(1), Ιερωνυμάκης Β. 2, Κατσαντώνης 4.

(A3) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΓΕΡΑΝΙ BC/JUPITER STORES 55-31
Διαιτητές: Αρτεμάκη Δόμνα, Λελεδάκη Σταυρούλα.
Δεκάλεπτα: 18-07, 11-07, 08-12, 18-05.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κατζουλάκης): Μαθιουδάκης Σ. 30(2), Παπαδόπουλος Χ. , Νικολάου Γ. 2, Χουστουλάκης Ε. 2, Λαγουδάκης Γ. 3(1), Συμεωνίδης Κ. 5, ΔασκαλάκηςΜ. 13, Σφακιανάκης Κ. , Καλησπεράκης Σ.
ΓΕΡΑΝΙ BC/JUPITER STORES (Οικονομίδης): Φουντουλάκης Β. 2, Σκλομπονάκης Σ. 1, Φασουλάκης Λ. , Μασαούτης Ε. 1, Λαζαράνης Η. 15(1), Τρύφων Γ. , Παναγιουλάκης Σ. 2, Νικολακάκης Γ. 8, Σκαλουμπάκας Α. 2, Μπλεμένος Ι.

(A2) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ - PLATANOS TOURS 50-59
Διαιτητές: Αρτεμάκη Δόμνα, Λελεδάκη Σταυρούλα.
Δεκάλεπτα: 09-17, 13-10, 10-14, 18-18.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Γαβράς Ν.): Βότζης 14(2), Μαρίνος Γ. 11(1), Γαβράς Σ. 11(2),  Γρηγοράκης 1, Καλλέργης, Ζαμπετάκης, Παραδεισανός 4, Βαμβακάς 2, Γαβράς Ν., Φραγκιαδάκης, Μάνεσης 3(1), Θεοδοσοπούλος 4.
PLATANOS TOURS (Δαμανάκης): Βελονάκης Γ. 1, Βαρδάκης, Βουγιουκαλάκης Μ. 7, Παπαδάκης Ι. 11(3), Δαμανάκης Κ. 5, Δροσουλάκης Κ. 23, Κλειδαράς Δ., Ζουμπεράκης Ν. 12.

(A2) ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. - MACRON STORE παρ.56-51, καν.47-47
Διαιτητές: Αρτεμάκη Δόμνα, Λελεδάκη Σταυρούλα.
Δεκάλεπτα: 16-13, 14-13, 08-07, 09-14, παρ.09-04.
ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. (Λίτινας): Δημητριάδης Α., Δουζίνας 7, Γαλερός Σ. 3, Πολοπετράκης Π 10(1), Κλάδος Ι., Δούβρος 7, Σταυρουλάκης Ν, Σταυρουλάκης Π. 3, Τρουλλινός Ν. 18, Γαμβρέλας Γ. 6, Καλιτσουνάκης Κ. 2.
MACRON STORE (Καρατζέτζος K.): Δοξαστάκης Ε., Καρατζέτζος Γ. 25(2), Καρατζέτζος Β., Κάβουρας Γ. 6(2), Γουλος Λ., Τσαφαράκης Μ., Κόνιας Μ. 2, Νικολάου Α. 2, Παπαδάκης Α. 13(1) Καρατζέτζος Κ. 5(1).

Κυριακή 1 Δεκεμβρίου 2019
(A3) ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ Α3 - BUENO HOTEL 77-15
Διαιτητές: Πετράκης Γ. , Κουλιεράκης Χ.
Δεκάλεπτα: 16-6, 18-4, 23-2, 20-3.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ Α3 :(Βλάσσης ): Καριώτης Σ. 6, Ισχλακης Δ. 19(2), Σταθόπουλος Θ. 2, Δράκος Σ. 5(1), Ροκάιβ Λ. 19(1), Πεπονάκης Μ. 6, Ματθαιουδάκης Λ. 14(2), Στέρπης Δ. 2, Σγούρος Δ. 2, Χατζηδάκης Ι. 2,
BUENO HOTEL (Σταγκουράκης): Ηλιάκης Μ. , Ανδρεδάκης Σ. 2, Σταγκουράκης Δ. 4, Κόλκας Α. 4, Σταυρουλιδάκης Γ. 5, Ατλάσης Κ. , Δαφέρμος Μ. ,Μοτάκης Γ. 

(A3) ACE PARKING - L'ETOILE DU SUD 44-55
Διαιτητές: Πετράκης Γ. , Κουλιεράκης Χ.
Δεκάλεπτα: 12-05, 15-13, 06-20, 11-17.
ACE PARKING (Σαμψών): Τσίκινας Λ. 4, Κουνδουράσκης Σ. 12, Πατητάρας Α. 4, Κουγουμουτζάκης Γ. 13(2) Κλωνάρης Μ. 1, Κουτάλας Μ. , Κουνδουράκης Γ. 6, Παναγιωτόπουλος Ε. 4.
L'ETOILE DU SUD (Παυλιδάκης): Σαχινίδης Σ. 10, Παυλιδάκης Γ. 14, Περαντωνάκης Γ. 6, Παπιομύτογλου Ζ. , Καλοείδας Α., Γαλλιός Ι. 3(1), Καθαράκης Β. 10(2).

(A3) ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙ - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 33-50
Διαιτητές: Καθαράκης Β. Ξύλας Δ.
Δεκάλεπτα: 03-15, 11-08, 07-20, 12-07.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙ (Σεγρεδάκης): Χριστοφορίδης Α. 3(1), Αλεξαδράκης Π. 1, Καλλιτσουνάκης Γ. 10, Κορομπλής Χ. , Λιοδάκης Ν. 5(1), Βουρβαχάκης Α, 10(2), Δαϊρετζής Ι. 
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Λιάκος Ν. 6, Κατσόγιαννος Θ. 8(1), Παλτατσίδης Σ. , Μάσκας Θ. 13(3), Διαμάντης Π. 8, Δαμιανός Β. , Λεβεντάκης Χ. 2, Ζερβουδάκης Π. 11, Νικολιδάκης Β. 2.

(A2) NRG RETHYMNO BC - ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ BC 50-43
Διαιτητές: Ξυλάς Δημήτρης, Καθαράκης Βασίλης.
Δεκάλεπτα: 16-11, 14-06, 05-10, 15-16.
NRG RETHYMNO BC (Γκόγκος Α.): Βελονάκης Η. 2, Γκόγκος Α., Ψωμάς Α., Πολυμίλης Χ. Θανάσης Ε. 6(2), Αρσενίδης Γ. 25, Μακαρδόνας Δ. 8, Κυλάφης Φ. 9.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Ζουμπουλάκης Ν.): Παπαδογιαννάκης Π. 2 , Οικονομάκης Κ. 3, Αποστολάκης Κ. 10(1), Ρούλιος Κ. 1, Λαδάκης Ν. 2,  Χατζησπύρος Γ. 3(1), Βατζέλης Β. 5(1), Περιστεράκης Γ. 2, Μποτονάκης Σ. 11(1) Ζαφειράκης Ν. 4.

(A2) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ - KLADOS TOURS 48-41
Διαιτητές: Ξυλάς Δημήτρης, Καθαράκης Βασίλης.
Δεκάλεπτα: 09-07, 09-14, 14-10, 16-10
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Φουσταλιεράκης Ε.): Μπενάκης Γ 10(1), Παλαφούτης Σ., Ξηράς Μ. 8, Απανωμεριτάκης Χ. 3(1), Σταυρουλάκης Γ., Reher R. 3(1), Βροντάκης Γ. 15(5), Φουσταλιεράκης Ε., Λιάκος Δ. 9, Τσιομπίκας Ν.
KLADOS TOURS (Κλάδος Π.): Βαρδάκης Λ. 2, Πίτερης Ι. 6, Κλάδος Π., Jovanovic B. 7, Πετρίδης Ι. 2, Χρυσικός Δ. 14(1), Περδίκης Β. 8, Αντωνόπουλος Γ. 2.

(A2) ΤHINK VILLA - ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ 44-33
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Λελεδάκη Σταυρούλα.
Δεκάλεπτα: 09-05, 10-04, 14-10, 11-10.
ΤHINK VILLA (Κόκκινος Δ.): Ζήσιμος 11(3), Παπαδάκης Μ. , Πολιουδάκης 5(1), Καζίλας 4, Πηγουνάκης Φ. 2, Δαγαράκης, Αντωνίου 14, Φεσσάς Ν. 2, Κουνδουναράκης Λ. 6, Καμαρίτης.
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ(Γαβαλάκης Ι., Βασιλάκης Μ.): Κυραμαρίος, Παλιεράκης 4, Καλογεράκης Γ. 9(1), Κανακάκης 6, Καλλιγιάννης Κ. 6, Καλλιγιάννης Μ. 8(2), Κονταξάκης Β.

(A2) ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛ.Ν. ΡΕΘΥΜΝΗΣ - ΧΟΡΕΥΤΕΣ 41-37
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Λελεδάκη Σταυρούλα.
Δεκάλεπτα: 09-08, 14-05, 08-10, 10-14
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Κούμουλος Γ., Κονταξάκης): Ρωμανιουδάκης Χ. 12(1), Σωμαθιανός Ε. 6, Μανωλουδάκης Κ., Πιοτογαννάκης Σ., Ηλιάκης Ε., Σταματόπουλος Β. 11(1), Νικολουδάκης Κ. 1, Μπαγιαρτάκης Γ., Αλεφαντινός Γ. 3(1), Παναγιωτόπουλος Ν. 6(1), Προκοπάκης Α. 2.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καπαρός Ε.): Καπαρός Ε. 13(1), Μακεδάκης Β. 9, Τσόγκας Γ., Βασιλακάκης Μ., Κιοσσές Β. 4, Καλυβιαννάκης Χ. 2, Μεξής Γ., Σταρράς Χ. 3(1), Λελεδάκης Μ. 4, Ρουμάντζης Ι. 2.