Σάββατο, 14 Δεκεμβρίου 2019

Αποτελέσματα 4ης Αγωνιστικής Α1 και 3ης Αγωνιστικής Α3 Κατηγορίας του 25ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2019-2020.

Σάββατο 14 Δεκεμβρίου 2019
(A3) BUENO HOTEL - ACE PARKING 47-43
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Λελεδάκη Σταυρούλα
Δεκάλεπτα: 11-09, 09-13, 09-13, 19-08.
BUENO HOTEL (Σταγκουράκης Δ.): Αδρεαδάκης 6, Αποδτολάκης 4, Σταγκουράκης Δ. 7, Κολκας 2, Σταυρουλιδάκης 9, Δαφέρμος Μ., Μοτάκης, Κοπανάκης 19(1).
ACE PARKING (Σαμψών Σ.): Τσικινάς 5, Χαροκοπάκης, Βελονάκης Γ. 11(1), Παναγιωτόπουλος 2, Τσιμπισκάκης Ν., Κλωναρης 6(2), Κουγιουμτζάκης 7, Κουταλάς 5, Κουνδουράκης 7.

(A3) L'ETOILE DU SUD - ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙ 65-47
Διαιτητές: Σταμάτης Χρήστος, Λελεδάκη Σταυρούλα
Δεκάλεπτα: 16-11, 13-09, 20-12, 16-09.
L'ETOILE DU SUD (Παυλιδάκης): Περαντωνάκης Γ. 6, Καλοείδας Α., Παπιομύτογλου Ζ. 2, Γαλλιός Ι. 8(1), Καθαράκης Β. 27(5), Παυλιδάκης Γ. 22.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙ (Βλάσσης Κ.): Χριστοφορίδης Α., Κορομπλής Χ., Λιοδάκης Ν. 15(3), Αλεξαδράκης Π. 5(1), Βουρβαχάκης Α. 16(4), Βουρβαχάκης Ν. 2, Δαϊρετζής Ι. 2, Αγγελάκης 7.


(A3) OLYMPIC/BONOBO - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 44-78
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Λελεδάκη Σταυρούλα.
Δεκάλεπτα: 08-11, 03-24, 13-16, 20-27.
OLYMPIC/BONOBO (Φοβάκης): Δούκας Ι. 8(2), Prodanovic M. 9(2), Βασιλάκης Α., Ιερωνυμάκης Β. 4, Αποστολάκης Ν. 16(2),  15(3), Κατσαντώνης Γ. 2, Βροντάκης 2, Κατσαντώνης Ι. 2.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Παλτατσίδης Σ. 7(1), Μάσκας Θ. 7(1), Διαμάντης Π. 1, Δαμιανός Β. , Σταθόλπουλος 35(5), Λεβεντάκης Χ.7(1), Νικολιδάκης Β. 2, Κατσόγιαννος Θ. 19(1), Καβρουλάκης Β.

(A1) KOUMOI BC MARMAL MAMALAKIS - ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 78-69
Διαιτητές: Θεοδωράκης,Καθαράκης.
Δεκάλεπτα:16-10, 23-18, 19-22, 20-19.
KOUMOI BC MARMAL MAMALAKIS (Θανάσης Ε): Πολυδωρόπουλος Κ. 4, Λεωνιδάκης Χ. 12, Καίσαρης Θ. 14(2), Μαμαλάκης Σ., Μίχας Κ. 11(1) , Κυδωνάκης Σ. 6, Λεβάκης Μ. 9(1) , Μαμαλάκης Ν. 4 , Λιονάκης Μ. 18
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπαζόγλου): Μοσχάκης Κ. 4, Κατσαβίδης Α.16(2) , Λυκάκης, Γιαννούλης Δ. 8(2), Συριανόγλου Γ. 3(1), Αλυγιζάκης Ε. 6, Κατσαντώνης Ι. 13, Βασιλόπουλος , Τσιμπισκάκης Ν. 8 , Δρουδάκης 11 , Ανεζάκης.

(A1) BEST CAR IKE - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 59-45
Διαιτητές: Θεοδωράκης Σ., Καθαράκης Β.
Δεκάλεπτα:17-13, 18-08, 10-12, 14-12.
BEST CAR IKE (Καλιδογιαννακης): Κλάδος Κ. 9(3), Ρακιντζής , Βασιλάκης Ι., Χατζηδάκης Ν. 6(1), Τσιαγαράς Κ. 6, Κανταρτζής, Μαρίνος Ι, , Παπαδάκης Α. 18(1), Τσιλεδάκης Λ. 17(3), Μπουντουρακης Α. 2, Μαρίνος Ι. 1.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Μακροδημήτρη Ε.): Γκίκας Χ. 4, Χαιρέτης Γ. 6, Τζενεβράης Γ. 9(1), Χόμπης Γ. 2, Σακελλαρίδης , Τρανταλίδης , Θωμαδάκης Η. 5, Μαθηνός Π. 15(2), Ροδινός Μ. 4(1).

Κυριακή 15 Δεκεμβρίου 2019
(Α3) ΓΕΡΑΝΙ BC/JUPITER STORES-ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΤΡΙΕΣ Α3 56-58
Διαιτητές: Φλουρής Ν., Σταμάτης Χ.
Δεκάλεπτα: 15-19, 14-19, 14-08, 13-12.
ΓΕΡΑΝΙ BC/JUPITER STORES (Νικολακάκης Γ.): Ορφανίδης Α., Μασαούτης Ε. 2, Τρύφων Γ.,  Φασουλάκης Λ. 14(1), Λαζαράνης Η. 22, Παναγιουλάκης Σ., Νικολακάκης Γ. 12(1), Σκαλούμπακας Α., Μπλεμένος Ι. 1, Φουντουλάκης Β. 5.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΤΡΙΕΣ Α3 (Προβιάς Ν.-Βλάσσης Κ.): Σταμάτης Ε. 3(1), Καριώτης Σ 12(2), Νάσος Κ., Σταθόπουλος Θ., Πεπονάκης Μ. 7, Ματθαιουδάκης Λ. 12(1), Στέρπης Δ. 5, Σγουρός Δ. 5, Ροκάι Β. 14(2).

(Α3) ΡΑΨΩΔΙΑ- Τ.Ε.Ε. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 41-59
Διαιτητές: Φλουρής Ν., Σταμάτης Χ.
Δεκάλεπτα: 09-10, 10-15, 11-20, 11-14.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Μυρώτης Π.): Χόμπης Γ. 5, Κριτσοταλάκης Κ. 4, Σταματάκης Α. 13, Ξενάκης Λ. 4, Νιωτάκης Α. 6, Βεργίτσης Γ. 3(1), , Ψαθάκης Μ. 2, Ασβεστάς Κ. 4
Τ.Ε.Ε. ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κατζουλάκης Γ.): Νικολάου Γ. 10(1), Χουστουλάκης Μ. 2, Λαγουδάκης Γ. 7(1), Πατάτας Γ., Συμεωνίδης Κ. 6(1), Δασκαλάκης Μ. 14, Μαθιουδάκης Σ. 20, Καλησπεράκης Σ.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 2019-2020
(Α3) ΙΑΤΡΟΙ Α3- ΕΠΙΧΕΙΡ./ ΙΔΙΩΤ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 33-41
Διαιτητές: Καθαράκης Β., Σταμάτης Χ.
Δεκάλεπτα: 12-09, 03-08, 10-14, 08-10.
ΙΑΤΡΟΙ Α3 (Τζανάκης Γ.): Ανδρονικίδης Α., Βλαχοπάνος Γ. 11, Κοκάς Ι. 2, Καθαράκης Φ. 8, Μουχασίρης Γ., Σαμωνάκης Μ. 7(2), Δελλής Μ. 1, Κριθαράκης Β. 4.
ΕΠΙΧΕΙΡ./ ΙΔΙΩΤ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης Ι.): Λαμπρίδης Μ., Λαδάκης Α. 14, Τσαγκαράκης Ν. 5(1), Παπαδογιάννης Β., Τζανουδάκης Σ., Γιακουμάκης Ε. 2,  Καπετανάκης Ι. 3(1), Κακλαμάνος Ι. 14, Μιχαλάκης Γ. , Μονογυιός Κ., Σκουφόγλου Γ. 3(1).

(Α1) OCEAN B.C./ΣΠΗΛΙ - ΦΟΙΤΗΤΕΣ 68-49
Διαιτητές: Καθαράκης Β., Λελεδάκη Σ.
Δεκάλεπτα: 11-13, 21-13, 18-13, 18-10.
OCEAN B.C./ΣΠΗΛΙ (Παπαδογιαννάκης Γ.): Οικονομίδης Γ. 7(1), Κούμουλος Γ. 23(3), Παπαδογιάννακης Γ. 14(2), Ορφανουδάκης Γ. 4, Συντιχάκης Μ. 8, Καφετζάκης Δ. 4, Φωτάκης Ι. 1, Ζουμπεράκης Κ. 7.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς Ν.): Ψαρουδάκης Σ. 10(1), Λίτινας Δ, Μυλωνάς Η., Καρακεσισόγλου Β. 4, Αναγνωστάκης Κ. 6(2), Αντωνιάδης Κ., Καρπούζης Ε. 11(1), Πανέρης Γ. 3, Κατιέ Α., Βλάσσης Κ., Χαλιώτης Α. Κόης Ι. 15.
(Α1) ΙΑΤΡΟΙ- HAAGEN DASZ 54-27
Διαιτητές: Καθαράκης Β., Λελεδάκη Σ.
Δεκάλεπτα: 08-08, 25-07, 15-04, 06-08
ΙΑΤΡΟΙ (Κανδυλάκης): Ζαχαράκης Α. 2, Νταουντάκης Ε. 12, Καληδονάκης 4, Κανδυλάκης Ι., Μπούτσιας Σ. 15(2), Γιακουμάκης Ι., Αργυρίου 3(1), Οικονομάκης Ι., Πολιτάκης Ν. 7(1), Τζανάκης Ι. 11.
HAAGEN DASZ (Πηγουνάκης Α.): Πλεμμένος Θ. 1, Ζιάκος Β. 2, Θερμιώτης Ι. 14, Βασιλείου Ε. 5(1), Σπιτάς Β., Μπονατάκης Γ. 2, Χατζηδάκης Μ. 2, Γκογκίτσας Χ. 1, Καλογεράκης Γ., Πηγουνάκης Α.
(A1) PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ - BILLIA'S καν. 69-69, α' παρ. 84-84, β' παρ. 97-94
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Σταυρουλάκης Μανώλης.
Δεκάλεπτα: 15-09, 13-13, 20-31, 21-16, α' παρ. 25-25, β' παρ. 13-10.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης, Σταυρουλάκης): Χριστινάκης Β. Α. 22(5), Κιουρτσιδάκης Ν., Πατέρας Ν. 13(3), Μαραυγάκης Χ. 36(5), Νύκταρης Κ. 9(1), Πιρπινάκης Ν. 14(1), Παρασύρης Κ. 3.
BILLIA'S (Σαββοργιανάκης Μ.): Σαββοργιανάκης Μ. 8(2), Ξανθόπουλος Α., Σταθάκης Π. 2, Σερσέμης Δ., Παπαδάκης Θ. 24(1), Τσιχλής Ε. 27(6), Αντουράκης Μ. 20(2), Σαββοργιανάκης Β. 7(1), Παναγιωτάκης Μ. 6(1).
 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ  2019-2020
(A1) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - SAILING EXPERIENCE 49-48
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Σταυρουλάκης Μανώλης.
Δεκάλεπτα: 13-16, 14-09, 08-09, 14-16.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος Δ.): Βαβουράκης 2, Κεφαλογιάννης Ε. 1, Μελαδάκης Σ., Καραδάκης Ν. 13, Σεγρεδάκης Ν. 6(2), Περράκης Ε. 4, Κυριακάκης Κ. 6, Κανλής Κ. 17(3),  Κυριακάκης Β. .
SAILING EXPERIENCE (Κατσουλάκης): Γαβαλάκης Ι., Φοβάκης Ι. 19(4), Ουρανός, Καρπουζάκης Μ. 19(5), Παυλιδάκης Μ. , Τσαχακης Ι. 3(1), Φραγκιαδάκης Π. , Τσαγκαρούλης Μ. 6, Παπαδάκης Γ., Κορωνακης Ε.