Κυριακή, 7 Απριλίου 2019

Γενικά Στατιστικά 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος 2018-2019


Στατιστικά 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος 2018-2019
  • Υπεύθυνος για τα στατιστικά Α1 κατηγορίας
    Ζουμπεράκης Κυριάκος (A.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ BC)
  • Υπεύθυνος για τα στατιστικά Α2 κατηγορίας
    Ηλίας Βελονάκης (N.R.G. SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ)
Α1 Κατηγορία
ΣΚΟΡΕΡ  A1 (11η Αγωνιστική)
1
Βασιλάκης E
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
249
2
Κούμουλος
HAAGEN DAZS
217
3
Παπαδογιαννάκης Γ.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.
174
4
Μαραυγάκης
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
168
5
Αντουράκης
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
158
6
Πελιβανίδης
ΦΟΙΤΗΤΕΣ
157
7
Ορφανουδάκης
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
151
8
Τσαγκαρούλης
SAILING EXPERIENCE
140
9
Μαμαλάκης Ν
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
140
10
Καίσαρης
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
136

ΤΡΙΠΟΝΤΑ  A1 (11η Αγωνιστική)
1
Κούμουλος
HAAGEN DAZS
42
2
Βασιλάκης E
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
26
3
Καλαϊτζάκης
HAAGEN DAZS
26
4
Παπαδογιαννάκης Γ.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.
25
5
Μαραυγάκης
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
25
6
Νύκταρης
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
22
7
Τσιχλής
ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ
20
8
Σεγρεδάκης
ΦΟΙΤΗΤΕΣ
20
9
Αντουράκης
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
18
10
Σαβοργινάκης Μ.
ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ
18

Ομάδες (11η Αγωνιστική)
Μ.Ο. Επίθεσης
PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ
79,6
HAAGEN DAZS BC
71,7
ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ
69,4
Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.
67,2
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
60,2
N.R.G. SPORTS ΡΕΘΥΜΝΟ
55,9
ΦΟΙΤΗΤΕΣ
54,1
ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ
53,6
ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
52,4
PROJECT PLUS IKE
52,1
SAILING EXPERIENCE
51,5

Ομάδες (11η Αγωνιστική)
Μ.Ο. Άμυνας
HAAGEN DAZS BC
53,6
ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ
55,1
ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
56,7
SAILING EXPERIENCE
58,4
PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ
59,0
PROJECT PLUS IKE
59,6
ΦΟΙΤΗΤΕΣ
62,2
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
63,0
ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΟΥ
63,4
Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.
64,5

Α2-A Κατηγορία

ΣΚΟΡΕΡ  A2-A (11η Αγωνιστική)

1
Νταουντάκης
KLADOS TOURS
267
2
Χριστουλάκης
PLATANOS TOURS
221
3
Λαδάκης
ΕΠΙΧ./ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 
210
4
Καραδάκης
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
185
5
Ξηρας
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ
177
6
Μπουτσιάς
ΙΑΤΡΟΙ
166
7
Νικολιδάκης
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
137
8
Ρωμανιουδάκης
ΤΡΑΠΕΖΕΣ
130
9
Περαντωνάκης
ΤΡΑΠΕΖΕΣ
115
10
Δασκαλάκης Μ
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
108

ΤΡΙΠΟΝΤΑ  A2-Α (11η Αγωνιστική)

1
Λαδάκης
ΕΠΙΧ./ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 
26
2
Χριστουλάκης
PLATANOS TOURS
26
3
Παπαδοπούλου
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ
19
4
Νικολιδάκης
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
18
5
Βροντάκης
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ
17
6
Δαμανακης
PLATANOS TOURS
17
7
Καπετανάκης
ΕΠΙΧ./ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 
15
8
Παλαφούτης
ΡΑΨΩΔΙΑ                       
12
9
Γερουκάκης
KLADOS TOURS
11
10
Νταουντάκης
KLADOS TOURS
11
11
Ρωμανιουδάκης
ΤΡΑΠΕΖΕΣ
11
12
Σταυρουλάκης Ν
ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ.
11
13
Τερζιογλου
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
11

Ομάδες (11η Αγωνιστική)
Μ.Ο. Επίθεσης
KLADOS TOURS
62,5
ΙΑΤΡΟΙ
58,7
PLATANOS TOURS
58,4
ΕΠΙΧΕΙΡ. & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
53,5
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ
52,7
ΤΡΑΠΕΖΕΣ
51,3
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
51,0
ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ.
45,4
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
45,2
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
45,1
ΡΑΨΩΔΙΑ
44,2
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ
35,8

Ομάδες (11η Αγωνιστική)
Μ.Ο. Άμυνας
PLATANOS TOURS
41,5
ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ.
43,4
ΤΡΑΠΕΖΕΣ
44,2
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
44,8
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
47,5
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
48,6
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ
49,3
KLADOS TOURS
51,4
ΙΑΤΡΟΙ
52,9
ΕΠΙΧΕΙΡ. & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
55,0
ΡΑΨΩΔΙΑ
58,1
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ
65,1
Α2-B Κατηγορία
ΣΚΟΡΕΡ  A2-B (10η Αγωνιστική)

1
Καπαρός
ΧΟΡΕΥΤΕΣ
178
2
Καρατζέτζος Γ
MACRON STORE
173
3
Κακλαμάνος
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
152
4
Παυλιδάκης Γ
 L'ETOILE DU SUD
142
5
Αργυρόπουλος
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
125
6
Ρουλιος Α.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ
110
7
Πολυμίλης
WOW! PARKING
102
8
Καζίλας
THINK VILLA
97
9
Καλλιγιάννης Κ.
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ
92
10
Μαραγκουδάκης
ΧΟΡΕΥΤΕΣ
92

ΤΡΙΠΟΝΤΑ  A2-Β (10η Αγωνιστική)

1
Καπαρός
ΧΟΡΕΥΤΕΣ
29
2
Αργυρόπουλος
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
23
3
Μάνεσης
NEOI ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
12
4
Μαραγκουδάκης
ΧΟΡΕΥΤΕΣ
11
5
Αντωνίου
THINK VILLA
10
6
Καλλιγιάννης Μ.
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ
10
7
Λελεδάκης
ΧΟΡΕΥΤΕΣ
10
8
Καρατζέτζος Κ
MACRON STORE
9
9
Δούκας
OLYMPIC - BONOBO
8
10
Καρατζέτζος Γ
MACRON STORE
8

Ομάδες (10η Αγωνιστική)
Μ.Ο. Επίθεσης
MACRON STORE
54,2
ΧΟΡΕΥΤΕΣ
54,0
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
49,5
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ
46,2
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
46,2
THINK VILLA
44,8
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ
41,6
WOW! PARKING
40,1
BUENO HOTEL
35,9
L'ETOILE DU SUD
35,5
OLYMPIC/BONOBO
34,9

Ομάδες (10η Αγωνιστική)
Μ.Ο. Άμυνας
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ
38,6
ΧΟΡΕΥΤΕΣ
40,2
L'ETOILE DU SUD
40,6
THINK VILLA
40,9
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
42,2
MACRON STORE
42,6
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ
44,2
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
44,3
OLYMPIC/BONOBO
45,8
BUENO HOTEL
55,3
WOW! PARKING
57,3