Σάββατο, 6 Απριλίου 2019

Αποτελέσματα τελικών αγώνων Α1 & Α2 Κατηγορίας του 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2018-2019.

Σάββατο 6 Απριλίου 2019
(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 13-14) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ – THINK VILLA 23-46
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Λελεδάκη Σταυρούλα.
Δεκάλεπτα: 08-11, 12-16, 16-30, 23-46.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Βροντάκης): Τσιομπίκας, Ξηράς 12, Απανωμεριτάκης 4, Πανόπουλος, Σταυρουλάκης, Benjamin, Βροντάκης 3, Φουσταγεράκης 2, Κορωνάκης 2.
THINK VILLA (Καζίλας-Ξενίδης): Ζήσιμος 6(2),  Ξενίδης, Πολιουδάκης 2, Κόκκινος 6, Καζίλας 13(1), Αντωνίου 6(2), Πηγουνάκης Φ. 6(2), Φεσσάς 5 Αστρινάκης Ε. 2.

(A2 ΘΕΣΕΙΣ 9-10) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ – ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 71-67
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Λελεδάκη Σταυρούλα.
Δεκάλεπτα: 20-11, 37-23, 48-40, 71-67.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας): Αργυρόπουλος 11, Τζανουδάκης 4, Κακλαμάνος 24, Καλαϊτζάκης 8, Χήνιαδης 9,  Ζουρίδης 3, Σακελλαρίδης 3, Ψωράκης 9(1), Παπαδάκης Ι.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Βότζης): Βότζης 9, Ζαμπετάκης 16(1), Μαρίνος 14(1), Παραδεισανός 8, Γαβράς Ν. 4(1), Γαβράς Σ. 8(1), Μάνεσης 3(1), Φραγκιαδάκης 2, Γρηγοράκης 3.

(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 5-6) ΟΙΩΝΟΣ/ΚΑΡ – KLADOS TOURS 48-50
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 18-12, 23-23, 32-33, 48-50.
ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. (Λίτινας): Δημητριάδης, Δουζίνας 12, Λίτινας Α., Αντωνόπουλος 2, Πολοπετράκης, Σταυρουλάκης Ν. 6(1), Γαλερός 5(1), Κλάδος, Σταυρουλάκης Π. 10(1), Γαμβρελας 8, Καλιτσουνάκης 5.
KLADOS TOURS (Κλάδος): Γερουκάκης 5,  Κλάδος Π. 8, Κανελλάκης 4,  Νταουντάκης 18(1), Γιοβάνοβιτς 10(1), Καθαράκης 5(1), Κορακάκης.

Κυριακή 7 Απριλίου 2019
(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 15-16) OLYMPIC/BONOBO - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 28-52
Διαιτητές: Καμπίτσης Μιχάλης, Καθαράκης Βασίλης.
Δεκάλεπτα: 03-11, 14-31, 17-43, 28-52.
OLYMPIC/BONOBO (Αποστολάκης): Παλιεράκης 8(1), Προντανοβιτς 6, Βασιλάκης Α. 3, Μαθιουδάκης 2, Κατσαντώνης Γ. 3, Κατσαντώνης Ι. 6.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Ξενιτόπουλος): Λιάκος 9, Πλιάτσικα 2, Παλτατσίδης 7(1), Τριανταφυλλόπουλος 6, Ξενιτόπουλος, Λεβεντάκης 2, Νικολιδάκης 6(1), Διαμαντής 17(1), Καβρουλάκης 3. 

(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 11-12) ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 34-48
Διαιτητές: Καμπίτσης Μιχάλης, Καθαράκης Βασίλης.
Δεκάλεπτα: 05-18, 13-28, 23-38, 34-48.
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ (Πισκοπάκης): Κυραμαριός 4, Περάκης 1, Καλιγιάννης Μ. 9, Λοθρες 7, Πετράκης 6, Μπινιας 3(1),  Μαράτος 4.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Αντουράκης): Αποστολάκης 4, Ρούλιος Κ. 4, Χατζησπύρος, Δημητριάδης 16, Αντουράκης Μ., Ρούλιος Α.14(1), Περιστεράκης 10.

(Α2 ΘΕΣΕΙΣ 7-8) PLATANOS TOURS - ΧΟΡΕΥΤΕΣ 62-52
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Νικολιδάκη Θεοδώρα.
Δεκάλεπτα: 09-16, 22-27, 37-45, 62-52.
PLATANOS TOURS (Πετράκης): Χρυσουλάκης 36(8), Αγγελάκης 15, Βουγιουκαλάκης Μ. 6, Βαρδάκης 3(1), Κλειδαράς, Περδίκης 2, Μαλλιαρός.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καπαρός): Καπαρός 15(3), Παπαδογιάννης Ν. 13(4), Μαραγκουδάκης 6(1), Τσόγκας, Νεονάκης 4, Λελεδάκης, Ρουμαντζής, Καζάνης 3, Καλυβιανάκης 11(1).
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Α1
(A1 ΘΕΣΕΙΣ 3-4)
 ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.  79-58
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Νικολιδάκη Θεοδώρα.
Δεκάλεπτα: 20-14, 34-27, 52-42, 79-58.
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Μαμαλάκης Σ.): Πολυδωρόπουλος 19(4), Θανάσης 2, Κυδωνάκης 11(2), Μαμαλάκης Σ. 6, Μουλίτσας 5(1), Μαμαλάκης Ν. 10, Λιονάκης 10, Καίσαρης 16(1).
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Ζουμπεράκης): Συντιχάκης 17(2),  Παπαδάκης 6(2), Μίχας 3, Παπαδογιαννάκης Γ. 10, Οικονομίδης 22(3), Ζουμπεράκης.
Τετάρτη 10 Απριλίου 2019
20:30 (A2 ΘΕΣΕΙΣ 3-4) MACRON STORE - ΤΡΑΠΕΖΕΣ
Δεν θα γίνει λόγω αδυναμίας διαιτητών. Νέα ημερομηνία αγώνα 14/4 και ώρα 17:15