Σάββατο, 22 Φεβρουαρίου 2020

Αποτελέσματα 9ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 8ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας του 25ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2019-2020.

Σάββατο 22 Φεβρουαρίου 2020
(A2) ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ - PLATANOS TOURS 58-48
Διαιτητές: Καμπίτσης, Τεπερίδης.
Δεκάλεπτα: 13-12, 17-11, 17-17, 11-08.
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ (Πισκοπακης Γ.): Κανακάκης Δ. 6, Πεγιαδδής Α. 6, Καλογεράκης Γ. 6, Βασιλάκης Μ. 12(1), Καλλιγιάννης Μ. 20(1), Κονταξάκης Β. 2 Καλλιγιάννης Κ. 10(1).
PLATANOS TOURS (Βουγιουκαλάκης Μ.): Δροσουλάκης Κ. 15(3), Σκερλος Λ. 3, Βαρδάκης Η. 4, Αγγελάκης Κ. 21, Βουγιουκαλάκης Μ. 5, Βελονάκης Γ.

(A2) THINK VILLA - NRG RETHYMNO BC 42-43
Διαιτητές: Καμπίτσης, Τεπερίδης.
Δεκάλεπτα: 08-14, 12-05, 08-08, 14-16
THINK VILLA(Καζίλας Δ.): Παπαδάκης Μ. 2, Πολιοδάκης Σ. 15(1), Καζίλας Δ. 8, Πηγουνάκης Φ. 6, Κουδουναράκης Λ. 2, Κόκκινος Δ., Καμάριτης Σ. 3(1), Αντώνιου Δ.
NRG RETHYMNO (Γκόγκος): Αρσενίδης Γ. 15, Γκόγκος Α., Πολυμίλης Χ. 2, Ψωμάς Α. 14, Βελονάκης Η. 2, Μακαρδόνας Δ. 10.

(A2) ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛ.Ν. ΡΕΘΥΜΝΗΣ - ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 54-58
Διαιτητές: Καθαράκης, Νικολιδάκη.
Δεκάλεπτα: 12-15, 09-14, 19-14, 14-15.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακριδάκης Μ.): Σωμαθιανός Ε. 14, Πιοτογιαννακης Σ. 10(3), Σταματόπουλος Β. 7, Ηλιακής Ε. 7(1), Μπαγιαρτάκης Γ. 5, Προκοπάκης Α. 5.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Θεοδοσόπουλος Ε.): Βότζης Ι. 12(2), Μαρίνος Ζ. 7(1), Φραγκιαδάκης Φ., Γρηγοράκης Φ., Μπαραδάκης Β. 13(1), Γαβράς Σ. 13, Παραδείσανος Σ. 8, Θεοδοσόπουλος Ε. 5(1).
(A1) ΓΙΑΤΡΟΙ - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ  62-75
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδάκη.
Δεκάλεπτα:23-22, 11-24, 15-11, 13-18.
ΓΙΑΤΡΟΙ (Κανδυλάκης Ι.):Αργυρίου Ν. , Καληδονάκης 3, Νταουντάκης Ε. 1, Μπούτσιας Σ. 20(2), Πολιτακης Ν. 9, Κοντουδάκης Ε. 14, Οικονομάκης Ι., Παρασχάκης Σ. 2, Τζανάκης Ι. 9(1), Γούδας Β. 4.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Περράκης Ε.): Βαβουράκης Τ. 12, Κεφαλογιάννης Ε. 5, Μελαδάκης Σ. , Καραδάκης Ν. , Σεγρεδάκης Ν. 28(7), Περράκης Ε. 13, Κυριακάκης Κ. 4, Κυριακάκης Β. 13.
(A1) BEST CAR IKE - PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ 56-57
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαρακης.
Δεκάλεπτα:13-21, 14-12, 14-12, 15-12.
BEST CAR IKE (Σεγρεδάκης Ν.): Χριστουλάκης Χ. 16(4), Κλάδος Κ. 4, Ρακιντζής Κ., Χατζηδάκης Ν.17(3), Κανταρτζής Κ., Μαρίνος Ι, 3(1), Παπαδάκης Α. 6, Τσιλεδάκης Α. 10(2).
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης Ν.): Σταυρουλάκης Α.10(2), Κιουρτσιδάκης Ν., Μαραυγάκης Χ. 26(6), Νύκταρης Κ. 16(4), Παρασύρης Κ.5(1), Πατέρας Ν.

Κυριακή 23 Φεβρουαρίου 2020
(Α2) ΧΟΡΕΥΤΕΣ - ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. 49-39
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 09-03, 09-14, 21-13, 10-09.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καπαρός Ε.): Καπαρός Ε. 22(5), Λαγουδάκης Ν. 10(1), Μακεδάκης Β. 5(1), Βασιλακάκης Μ. 2, Κιοσσές Ε. 2, Καλυβιανάκης Χ., Ρουμαντζής Ι. 3(1), Παπαδογιάννης Ν. 2, Μεξής Ι. 3.
ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ.(Δημητριάδης Α.): Δημητριάδης Α., Γαλερός Σ. 7(1), Ερηνάκης Ι. 11(1), Σταυρουλακης Ν. 2, Κλάδος Ι. 6(2), Δούβρος Ν. 8, Σταυρουλάκης Π. 3, Καλλιτσουνάκης Χ.2.

(A2) KLADOS TOURS - ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 61-24
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Φλουρής.
Δεκάλεπτα: 09-06, 15-05, 21-10, 16-03.
KLADOS TOURS (Κλάδος Π.): Περδίκης Β. 6, Πίτερης Ι. 1, Κλάδος Ι. 14, Jovanovic B. 10(2), Πετρίδης Ι. 2, Αντωνόπουλος Γ. 4, Χρυσικός Δ. 24.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Παπαδάκης Ν.): Παπαδογιάννης Π., Περιστεράκης Γ. 2, Ζουμπουλάκης Ν. 3, Ρούλιος Κ. 1, Οικονομάκης Κ. 11(3), Αντουράκης Μ. 11(3), Χατζησπύρος Γ.

(Α2) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ- MACRON STORE 64-56
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Φλουρής.
Δεκάλεπτα: 11-18, 16-07, 25-10, 12-21.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Βροντάκης Γ.): Μπενάκης Γ. 20(2), Παλαφούτης Σ. 2, Ξηράς Μ. 13(1), Απανωμεριτάκης Χ. 16, Σταυρουλάκης Γ., Reher B., Βροντάκης Γ., Φουσταλιεράκης Ε., Λιάκος Δ. 13(1).
MACRON STORE (Καρατζέτζος Κ): Δοξαστάκης Ε. 4, Καρατζέτζος Γ. 17(2), Καρατζέτζος Β., Πριναράκης Φ. 12, Κόνιας Ε. 4, Κάβουρας Γ. 6, Καρατζέτζος Κ. 13(1).

(A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - SAILING EXPERIENCE 52-58
Διαιτητές: Μαρινάκης Θ., Σταυρουλάκης Μ.
Δεκάλεπτα: 13-16, 11-10-14-13, 14-19.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης Χ.): Χαιρέτης Γ. 8, Σακελλαρίδης Δ., Τρανταλίδης Χ. 6(2), Τζενεβρακης Γ. 16, Θωμαδάκης Η. 4, Μαθηνός Π.14(1), Ροδινός Μ. 4.
SAILING EXPERIENCE (Κατσουλάκης Ι. , Μπουρμπαση): Φοβάκης Ι. 6(1), Ουρανός Κ., Καρπουζάκης Μ. 17(3) , Παυλιδάκης Μ., Τσαγκαρούλης Μ. 7, Κορωνακης Ε. 10, Τσαχάκης 18(2).

(A1) HAAGEN DAZS BC - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 55-47
Διαιτητές: Σταυρουλάκης Α. ,Μαρινάκης.
Δεκάλεπτα: 23-11, 10-13, 10-11, 22-12.
HAAGEN DAZS (Πηγουνάκης Α., Καλαϊτζάκης Μ.): Πλεμμένος Θ. 16(3), Ξενίδης Γ. 2, Χατζηδάκης Μ. 8, Βασιλείου Ε  1, Θερμιώτης Ι. 14, Μπονατάκης, Σπιτάς Β. 4, Γκογκίτσας Χ. 10(4), Καλογεράκης Γ., Κουγιουμτζής Γ.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπαζόγλου Α.): Μοσχάκης Κ. 6, Κατσαβίδης Α. 3,  Γιαννούλης Δ. 2, Συριανόγλου Γ , Αλυγιζάκης Λ. 6, Κατσαντώνης Ι 1, Βασιλόπουλος Γ., Τσιμπισκάκης Ν. 2, Δρουδάκης Γ 21, Ανεζάκης Ε. 6.
(A1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ - BILLIA'S 49-54
Διαιτητές: Καθαράκης Β, Νικολιδάκη Θ.
Δεκάλεπτα: 08-16, 14-06, 11-19, 16-13
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Βλάσσης Κ., Μακροδημητρη Ε.): Σαρρής Μ. 2, Μυλωνάς Η. 2, Καρακεσισογλου Β., Ψαρουδάκης Σ. 2, Αντωνιάδης Κ., Καρπούζης Ε. 2, Χρήστου 2, Αναγνωστάκης Κ. 18(3), Βλάσσης Κ., Πανερης Γ. 6, Κόης Ι. 15.
BILLIA'S (Σαβοργιαννάκης Μ.):  Σαβοργιαννάκης Μ. 3(1), Σταθακης Π., Σερσέμης Δ., Παπαδάκης Θ. 15(2), Τσιχλής 5, Αντουράκης Μ. 25, Σαβοργιαννάκης Β. 4(1), Παναγιωτάκης Μ. 2, Ξανθόπουλος Α.
(A1) OCEAN BC/ΣΠΗΛΙ - KOUMOI BC MARMAL MAMALAKIS 64-63
Διαιτητές: Καθαράκης Β, Νικολιδάκη Θ.
Δεκάλεπτα: 18-13, 10-16, 19-21, 17-13.
OCEAN BC/ΣΠΗΛΙ (Παπαδογιαννάκης Γ.): Οικονομίδης Γ. 10(1), Κούμουλος Γ. 25(2), Ορφανουδάκης Γ. 1, Παπαδογιαννάκης Γ. 5, Συντιχάκης Μ. 8(2), Καφφετζάκης Δ. , Χρυσουλάκης Α. 11(2), Φωτάκης Ι. , Ζουμπεράκης Κ. 4.
KOUMOI BC MARMAL MAMALAKIS (Καίσαρης Θ.): Πολυδωροπουλος Κ. , Λεωνιδάκης Χ. 7(1), Καίσαρης Θ. 3, Μαμαλάκης Σ. 6(2) , Μίχας 14(1), Κυδωνάκης Σ. 2, Λεβάκης Μ. 17(5),  Λιονάκης Μ. 14.