Σάββατο, 8 Φεβρουαρίου 2020

Αποτελέσματα 8ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 7ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας του 25ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2019-2020

Σάββατο 8 Φεβρουαρίου 2020
(A2) NRG RETHYMNO BC - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 46-68
Διαιτητές: Καθαράκης, Σταμάτης.
Δεκάλεπτα: 19-16, 07-17, 12-14, 8-21.
NRG RETHYMNO (Γκόγκος Α.): Αρσενίδης Γ. 4, Γκόγκος Α. 3(1), Λιαδάκης Ν. 6, Πολυμίλης Χ. 7, Ψωμάς Α. 1, Κυλάφης Φ. 10, Βελονάκης Η., Μακαρδόνας Δ. 15.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ(Πετράκης Σ.): Μπενάκης Γ. 11(1), Παλαφούτης Σ. 15(5), Ξηράς Μ. 17(1), Απανωμεριτάκης Χ. 1, Σταυρουλάκης Γ. 5, Reher B., Βροντάκης Γ. 6(2), Φουσταλιεράκης Ε., Λιάκος Δ. 13.

(A2) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ BC - ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ 58-52
Διαιτητές: Καθαράκης, Σταμάτης.
Δεκάλεπτα: 15-12, 12-15, 13-13, 18-12.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Παπαδάκης Ν.):Ρούλιος Α. 18(1), Μποτονάκης Σ. 14, Αποστολάκης Θ. 1, Ρούλιος Κ. 6, Οικονομάκης Κ. 2, Χριστοφοράκης Γ. 2, Χατζησπύρος Γ., Περιστεράκης Γ. 3, Ξενάκης Σ. 8(1), Ζαφειράκης Ν. 2.
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ (Κατσουλάκης, Τσαγκαρούλης): Πισκοπακης Γ. 1, Καλλιγιάννης Κ. 19, Καλογεράκης Γ. 7, Μαράτος Κ. 2, Βασιλάκης Μ. 18, Καλλιγιάννης Μ. 5(1).

(A2) PLATANOS TOURS - ΧΟΡΕΥΤΕΣ 34-51
Διαιτητές:Νικολιδάκη, Λελεδάκη.
Δεκάλεπτα: 05-16, 02-06, 13-13, 14-16.
PLATANOS TOURS (Δαμανάκης Κ.): Δαμανάκης Κ. 15(5), Βαρδάκης Η. 4(1), Βελονάκης Γ., Βουγιουκαλάκης Μ. 2, Ζουμπεράκης Ν. 7, Παπαδάκης Ι. 4, Μαλλιαρός Ν. 2.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καπαρός Ε.): Καπαρός Ε. 12(2), Παπαδογιάννης Ν. 7, Μακεδάκης Ν. 3(1),  Τσίγκας Γ. 4, Καλυβιαννάκης Χ. 25(2), Ρουμάντζης Ι.

(A1) SAILING EXPERIENCE - ΦΟΙΤΗΤΕΣ 45-50
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδακη.
Δεκάλεπτα:15-10, 12-13, 00-13, 18-14.
SAILING EXPERIENCE (Κατσουλάκης Ι. , Κανακάκης): Γαβαλάκης Ι., Φοβάκης Ι. 7(2), Ουρανός Κ., Καρπουζάκης Μ. 19(2) , Παυλιδάκης Μ. 6, Τσαγκαρούλης Μ.11(1), Κορωνακης Ε. 7(1).
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Βλάσσης Κ., Μακροδημητρη Ε.): Σαρρής Μ. 4, Λίτινας Δ., Μυλωνάς Η., Καρακεσισογλου Β. 12, Ψαρουδάκης Σ., Αντωνιάδης Κ., Καρπούζης Ε. 11(1), Χρήστου, Αντωνίου , Αναγνωστάκης Κ. 2, Βλάσσης Κ., Πανερης Γ. 8, Κόης Ι. 13.

(A1) KOUMOI BC MARMAL MAMALAKIS - BEST CAR IKE 85-58
Διαιτητές: Θεοδωράκης Σ., Λελεδάκη Σ.
Δεκάλεπτα:23-16, 24-12, 26-08, 12-22.
KOUMOI BC MARMAL MAMALAKIS (Καίσαρης Θ.): Πολυδωροπουλος Κ. 10(1), Λεωνιδάκης Χ. 12(2), Καίσαρης Θ. 20(3), Μαμαλάκης Σ. 10(2), Μίχας , Κυδωνάκης Σ. 13(1), Λεβάκης Μ. 9(1), Λιονάκης Μ.11.
BEST CAR IKE (Σταυρουλάκης Α.): Κλάδος Κ. 11(3), Χριστουλακης Χ. 6(1), Ρακιντζής 6(2), Χατζηδάκης Ν. 24(1) , Κανταρτζής Κ. , Παπαδάκης Α. 8(1), Τσιλεδάκης Λ.3(1).

Κυριακή 9 Φεβρουαρίου 2020
(A2) ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ. - ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛ.Ν. ΡΕΘΥΜΝΗΣ 61-35
Διαιτητές:Καθαράκης, Σταμάτης.
Δεκάλεπτα: 07-11, 13-08, 22-11, 10-11
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Θεοδοσόπουλος Ε.): Θεοδοσόπουλος Ε. 5(1), Μαρίνος Ι. 8(1), Φραγκιαδάκης Χ., Γρηγοράκης Φ. 2, Μπαραδάκης Β. 8, Γαβράς Σ. 17(2), Γαβράς Ν. 12(4).
THINK VILLA (Καζίλας Δ.): Παπαδάκης Μ. 6, Πολιουδάκης Σ. 7(1), Καζίλας Δ. 7(1), Πηγουνάκης Φ. 9(1), Δαγαράκης Ε. 2, Κουδουναράκης Λ. 10.

ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ.-ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ 61-55
Διαιτητές:Καθαράκης, Σταμάτης.
Δεκάλεπτα: 11-08, 17-04, 25-11, 08-12.
ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. (Λίτινας Ι.): Δημητριάδης Α. 6(2), Δουζίνας Γ. 9(1), Ερηνάκης Ι. 22(4), Γαλερός Σ. 2, Δούβρος Ν. 6, Καραογλάνης Χ. 1, Σταυρουλάκης Π. 5(1), Τρουλινός Ν. 7(1), Γαμβρέλας Γ. 2, Καλλιτσουνάκης Κ. 
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Κονταξάκης Ν.): Σταματόπουλος Β. 3, Σωμαθιανός Ε. 15, Ηλιάκης Ε. 11(1), Μπαγιαρτάκης Γ. 2, Αλεφαντινός Γ. 2, Κονταξάκης Ν. 2.

MACRON STORE - KLADOS TOURS παρ.63-56, καν. 50-50
Διαιτητές: Μπουζουνιεράκης, Τεπερίδης.
Δεκάλεπτα: 08-13, 09-13, 19-11, 14-13, 13-06.
MACRON STORE (Καρατζέτζος Κ.-Παπαδάκης Α.): Δοξαστάκης Ε., Καρατζέτζος Γ. 16(1), Νικολάου Α. 10, Πριναράκης Φ. 12, Κόνιας Ε. 4, Κάβουρας Γ. 14(2), Τσαφαράκης Μ., Καρατζέτζος Κ. 17(3).
KLADOS TOURS (Κλάδος Π.): Περδίκης Β. 6, Πίτερης Ι. 13, Κλάδος Ι. 13(1), Jovanovic B., Χρυσικός Δ. 24(3).
(Α1) PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ - ΓΙΑΤΡΟΙ 55-57
Διαιτητές: Μπουζουνιερακης, Τεπεριδης.
Δεκάλεπτα:14-11, 08-09, 12-19, 21-18.
PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης Ν. , Βασιλάκης Β.): Κιουρτσιδάκης Ν. 2, Σταυρουλάκης Α. 7(1), Νύκταρης Κ. 15(1), Κωνσταντινίδης Π., Νταλιάνης Α. 4, Παρασύρης Κ  3(1), Πατέρας Ν. 13(3),  Μπιρλιράκης Κ. 11.
ΓΙΑΤΡΟΙ (Κανδυλάκης Ι.): Ζαχαράκης Α., Αργυρίου Ν. , Καληδονάκης Ν., Νταουντάκης Ε. 14, Μπούτσιας Σ. 14, Γιακουμάκης , Κοντουδάκης Ε. 10, Οικονομάκης, Παρασκακης Ε. 2, Πολιτακης Ν.14, Γούδας Β. 3.
(Α1) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΉ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΉΜΙΟ 71-59
Διαιτητές: Θεοδωράκης Σ., Λελεδάκη Σ.
ΔΕΚΆΛΕΠΤΑ:22-14, 12-09, 19-15, 18-21.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Περράκης Ε.): Βαβουράκης Τ. 19, Κεφαλογιάννης Ε. 8, Μελαδάκης Σ. 5(1), Καραδάκης Ν. 13(1), Σεγρεδάκης Ν. 5(1), Περράκης Ε. 11(2), Κυριακάκης Κ. 10.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης Χ.): Χαιρέτης Γ. 4, Σακελλαρίδης Δ., Γερουκάκης , Τρανταλίδης Χ. 3(1), Τζενεβρακης Γ. 5, Χομπης Γ. Θωμαδάκης Η. 8(1), Μιχαλάκης Η.23(3), Μαθηνός Π.16(2).

(Α1) OCEAN BC/ΣΠΗΛΙ - HAAGEN DAZS BC 69-44
Διαιτητές: Θεοδωράκης Σ., Νικολιδακη Θ.
Δεκάλεπτα:16-06, 10-10, 27-12, 16-16.
OCEAN BC/ΣΠΗΛΙ (Παπαδάκης Μ.): Οικονομίδης Γ. 4, Κούμουλος Γ. 9(3), Ορφανουδάκης Γ. 2, Παπαδάκης Μ. 2, Παπαδογιαννάκης Γ. 12(1), Συντιχάκης Μ. 5(1), Καφφετζάκης Δ. 13(3), Χρυσουλάκης Α. 10(1) Φωτάκης Ι. 3, Ζουμπεράκης Κ. 9.
HAAGEN DAZS (Καλαϊτζάκης Μ.): Πλεμμένος Θ 3(1), Ξενίδης Γ. 2, Χατζηδάκης Μ. 8(2), Βασιλείου Ε. 3(1), Θερμιώτης Ι. 17, Μπονατάκης , Σπιτάς Β. 9, Καλογεράκης Γ., Μπονατάκης Γ. 2.

(Α1) BILLIA'S - ΕΛΕΎΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΊΕΣ 57-52
Διαιτητές: Νικολιδακη Θ., Λελεδάκη Σ.
ΔΕΚΆΛΕΠΤΑ:17-11, 11-17, 15-13, 14-11.
BILLIA'S (Σαβοργιαννάκης Μ.):  Σαβοργιαννάκης Μ. 3(1), Σταθακης Π., Σερσέμης Δ. 2, Παπαδάκης Θ. 23(1), Τσιχλής 13(3), Αντουράκης Μ.11(3), Σαβοργιαννάκης Β. 5(1), Παναγιωτάκης Μ.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπαζόγλου Α.): Μοσχάκης Κ. 3, Κατσαβίδης Α. 15(1), Γιαννούλης Δ. 8(2),  Αλυγιζάκης Ε. 3, Κατσαντώνης Ι. 8, Βασιλόπουλος Π  2, Τσιμπισκάκης Ν. 9, Δρουδάκης Γ. 4.