Σάββατο, 1 Φεβρουαρίου 2020

Αποτελέσματα 7ης Αγωνιστικής Α1 και Α3 Κατηγορίας του 25ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2019-2020.

Σάββατο 1 Φεβρουαρίου 2020
(A3) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ Α3 61-53
Διαιτητές: Καθαράκης, Σταματάκης.
Δεκάλεπτα: 11-07, 17-07, 16-16, 17-23.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κατζουλάκης, Ουρανός): Λαμπρινός Σ. 1, Νικολάου Γ. 10(1), Λαγουδάκης Γ. 4(1),  Πατατας Γ., Συμεωνίδης Κ., Δασκαλάκης Μ. 22, Μαθιουδάκης Σ. 22, Καλησπεράκης Σ. 2.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ Α3 (Προβιάς, Βλάσσης): Δράκος Σ. 10, Σταματάκης Ε. 3(1),  Ματθαιουδάκης Λ. 17(3), Σταθόπουλος Θ. 2,  Καριώτης Σ. 10, Ροκάι Β. 11(1).
L'ETOILE DU SUD 2019-2020
(A3) ΓΕΡΑΝΙ BC/JUPITER STORES- L'ETOILE DU SUD 57-66
Διαιτητές: Σταματάκης, Λελεδάκης.
Δεκάλεπτα: 04-10, 16-11, 21-26, 16-19.
ΓΕΡΑΝΙ BC/JUPITER STORES (Νταλιάνης): Μπλεμένος Ι., Λαζαράνης 19, Τρύφων Γ. 2, Παναγιουλάκης Σ., Νικολακάκης Γ. 10(1), Φασουλάκης Λ. 10, Φουντουλάκης Β. 2, Μασαούτης Ε. 14(2).
L'ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.):  Παπιομύτογλου Ζ., Παυλιδάκης Γ. 14, Καθαράκης Β. 36(6), Ζουρμπάκης Σ. 2, Καλοείδας Α. 8,  Παπαδάκης Ν., Σαχινίδης Σ., Γαλλιός Ι. 6(1).
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 2019-2020
(A3) ΡΑΨΩΔΙΑ - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 49-66
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Λελεδάκης.
Δεκάλεπτα: 10-24, 17-14, 10-16, 12-12.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Μυρωτής): Χόμπης Γ. 3, Κριτσωταλάκης Κ. 1, Παυλίδης Σ. 3, Σταματάκης 10(2), Ξενάκης Δ. 14, Νιωτάκης Α. 2, Βεργίτσης Γ. 6(2), Ασβεστας Κ., Ψαθάκης Μ. 10.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός Β.): Λιάκος Ν. 8, Σταθόπουλος Κ. 21(2), Παλτατσίδης Σ., Μασκας Θ. 3(1), Παπαντριανταφύλλου Γ. 4, Διαμαντης Π., Ξενιτόπουλος Σ.,  Λεβεντάκης Χ. 6, Ζερβουδάκης Π. 8, Νικολιδάκης Β. 8, Τατσογιαννος Θ, 6, Καβρουλάκης Β. 2.

(A1) HAAGEN DAZS BC - BILLIA'S  40-45

Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδάκη.
Δεκάλεπτα: 16-09, 02-10, 09-20, 13-06.
HAAGEN DAZS (Πηγουνάκης Α. Καλαϊτζάκης Μ.): Κουγιουμτζής Γ. , Πλεμμένος Θ. 9(2), Ξενίδης Γ. 2, Χατζηδάκης Μ. 7(1), Θερμιώτης Ι. 12, Μπονατάκης , Σπιτάς Β. 7, Γκογκίτσας Χ. 3(1), Καλογεράκης Γ.
BILLIA'S (Σαβοργιαννάκης Μ.):  Σαβοργιαννάκης Μ. 1, Ξανθόπουλος Α., Σερσέμης, Παπαδάκης Θ. 8(1), Τσιχλής Ε. 9(1), Αντουράκης Μ. 19(3), Σαβοργιαννάκης Β. 6, Παναγιωτάκης Μ. 2.

(A1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - SAILING EXPERIENCE 56-50

Διαιτητές: Νικολιδάκη, Σταγάκη.
Δεκάλεπτα: 14-17, 14-16, 16-05, 12-12.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπαζόγλου Α.): Μοσχάκης Κ. 1, Κατσαβίδης Α. 14(1), Γιαννούλης Δ. 1,  Αλυγιζάκης Ε. 12, Λιτινας Α.3(1), Κατσαντώνης Ι. 9, Βασιλόπουλος Π., Τσιμπισκάκης Ν.9(2), Δρουδάκης Γ. 4, Ανεζάκης 3(1).
SAILING EXPERIENCE (Κατσουλάκης Ι.): Τσαχάκης Ι. 3(1), Φοβάκης Ι. 4, Ουρανός Κ., Καρπουζάκης Μ. 13(2), Παυλιδάκης Μ. 2, Τσαγκαρούλης Μ. 10, Παπαδάκης Γ. 3, Κορωνακης Ε. 15(1).

Κυριακή 2 Φεβρουαρίου 2020

(A3) ΓΙΑΤΡΟΙ Α3 - ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙ 43-48
Διαιτητές: Σταμάτης, Σταγάκη.
Δεκάλεπτα: 16-13, 08 -09, 08-09, 11-17.
ΓΙΑΤΡΟΙ Α3 (Ανδρονικίδης): Παπαδόπουλος Ν. 10, Βλαχοπάνος Γ. 15(4), Ανδρονικίδης Α., Καθαράκης Φ. 2, Μουχασίρης Γ. 2, Δελλής Λ. 7(2), Κριθαράκης Β. 5,
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙ (Σεγρεδάκης): Λιοδάκης Ν. 5, Καλλιτσουνας Γ. 18 (1), Κορομπίλης Χ. , Χρηστοφορίδης Σ. 6, Αλεξανδράκης Π. 10(2), Βουρβαχάκης Α. 6(1), Δαϊρατζής Γ. , Αγγελάκης Γ. 12.

(A3) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ACE PARKING 42-53

Διαιτητές: Σταμάτης, Σταγάκη. 
Δεκάλεπτα: 11-17, 05-08, 14-14, 12-14.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Λαδάκης Α. 17(3), Παπαδογιάννης Β. 2, Γιακουμάκης Ε. 5, Καπετανάκης Ι. 6(2), Κακλαμάνος Ι. 10, Φουντιδάκης Ι. , Σκούφογλου Γ. 2,
ACE PARKING (Σαμσών): Τσίκινας Λ. 4, Χαροκοπάκης Σ. 4, Παναγιωτόπουλος Μ. 16, Πατητάρας Α. , Στάρρας Γ. 16, Κουνδουράκης Γ. 2, Βελονάκης Γ. 11(1).

(A3) OLYMPIC/BONOBO - BUENO HOTEL 58-39

Διαιτητές: Σταμάτης, Σταγάκη.
Δεκάλεπτα: 05-06, 21-12, 17-05, 14-17.
OLYMPIC/BONOBO(Φοβάκης): Δούκας Ι.10(2), Χαζιράκης Ν. 3, Uglava G. 6, Prodanovic M. 12(2), Αποστολάκης Ν. 13(1), Βροντάκης Π. , Κατσαντώνης Ι. 14.
BUENO HOTEL (Σταγκουράκης): Ανδρεαδάκης Σ. 7(1), Κοπανάκης Μ. 8, Σταγκουράκης Δ. 18(1), Σταυρουλιδάκης Γ. 4, Δαφέρμος Μ. 2.
(A1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ  78-69
Διαιτητές: Καθαράκης Β., Λελεδάκη Σ.
Δεκάλεπτα:20-13, 18-21, 21-20, 19-15.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς Ν., Μακροδημητρη Ε.): Σαρρής Μ., Καρακεσισογλου Β. 16(1), Ψαρουδάκης Σ. 5(1), Μυλωνάς Η. 2, Αντωνιάδης Κ., Καρπουζάκης Ε. 11, Χρήστου, Αντωνίου 3(1), Βλάσσης Κ. 3, Πανερης Γ. 11, Αναγνωστάκης Κ. 13(2),  Κόης Ι. 14.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ(Περράκης Ε.): Βαβουράκης Ι. 17(1), Κεφαλογιάννης Ε. 7, Μελαδάκης Σ. , Καραδάκης Ν. 16(1), Σεγρεδάκης Ν.24(3), Περράκης Ε. 7, Κυριακάκης Κ. 8.
 
(A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ 60-103
Διαιτητές: Καθαράκης Β., Λελεδάκη Σ.
Δεκάλεπτα:12-25, 11-29, 15-21, 22-28.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης Χ., Μακροδημητρη Ε.): Χαιρέτης Γ. 6, Σακελλαρίδης Δ. 2, Τρανταλίδης Χ. 12(4), Χόμπης Γ., Μιχαλάκης Η. 7(1), Θωμαδάκης Η. 8, Μαθηνός Π. 25(1).
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης Ν.): Σταυρουλάκης Α. 5(1), Μαραυγάκης Χ. 29(2), Νύκταρης Κ. 27(5), Πιρπινάκης Ν. 25(4), Παρασύρης Κ., Πατέρας Ν.17(4).
(A1) ΓΙΑΤΡΟΙ - KOUMOI BC MARMAL MAMALAKIS  60-70
Διαιτητές: Θεοδωράκης Σ., Λελεδάκη Σ.
Δεκάλεπτα: 10-21, 18-19, 18-12, 14-18.
ΓΙΑΤΡΟΙ ( Κανδυλάκης Ι.): Ζαχαράκης Α., Τζανάκης Ι. 10, Αργυρίου Ν. 2, Νταουντάκης Ε. 19, Μπούτσιας Σ. 9, Πολιτάκης Ν. 9, Κοντουδάκης Ε. 4,  Οικονομάκης Ι. 3, Καλυδονάκης Ν., Παρασχάκης Σ.
ΚΟΥΜΟΙ BC MARMAL MAMALAKIS (Μίχας Κ.): Πόυδορόπουλος Κ. 5(1), Καίσαρης Θ. 12, Μίχας Κ. 11, Κυδωνάκης Σ. 3(1), Λεβάκης Μ. 11(3), Μαμαλάκης Σ. 2, Λεωνιδάκης 4(1), Λιονάκης Μ. 22.

(A1) BEST CAR IKE - OCEAN BC / ΣΠΗΛΙ 37-74
Διαιτητές: Θεοδωράκης Σ., Καθαράκης Β.
Δεκάλεπτα: 03-17, 11-21, 13-16, 10-20.
BEST CAR IKE (Σταυρουλάκης Α.): Τσιλεδάκης  Λ. 2, Χριστουλάκης Χ. 6(2), Κλάδος Κ. 9(2), Χατζηδάκης Ν. 18(1), Κανταρτζής Κ.
OCEAN BC/ΣΠΗΛΙ (Παπαδογιαννάκης Γ.): Παπαδογιαννάκης Γ. 13(1), Οικονομίδης Γ.6, Κούμουλος 13(2), Ορφανουδάκης Γ. 8, Παπαδάκης Μ. 6(2), Χρυσουλάκης 2, Συντιχάκης Μ. 7(1), Καφφετζάκης Δ. 3(1), Φωτάκης Γ. 5 , Ζουμπεράκης Κ. 9.