Κυριακή, 16 Φεβρουαρίου 2020

Αποτελέσματα 8ης Αγωνιστικής A3 Κατηγορίας του 25ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2019-2020.

Σάββατο 15 Φεβρουαρίου 2020
(A3) L'ETOILE DU SUD – ΡΑΨΩΔΙΑ 51 - 45
Διαιτητές: Σταμάτης, Θεοδωράκης.
Δεκάλεπτα: 14-10, 09-13, 17-09, 11-19.
L'ETOILE DU SUD (Παπαδάκης): Ζουρμπαράκης Σ. 7(1), Καλοείδας Α. 1, Παπαδάκης Ν. 2, Γαλλιός Ι. 6(2), Παυλιδάκης Γ. 14, Καθαράκης Β. 21(3), Παπιομύτογλου Σ.  
ΡΑΨΩΔΙΑ (Μυρωτής): Χόμπης Γ. 1, Κριτσωταλλάκης Κ. 10(2), Παυλιδάκης Σ. 5(1), Σταματάκης Α. 6(1), Ξενάκης Λ. 13, Νιωτάκης Α. 5(1), Βεργίτσης Γ. 3(1), Ασβέστας Κ. , Ψαθάκης Λ. , Χόμπης Β. 2.

(A3) ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙ - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 80 - 43
Διαιτητές: Σταμάτης, Σταγάκη.
Δεκάλεπτα: 11-06, 18-13, 22-07, 29-17.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙ (Σεγρεδάκης): Χρηστουορίδης Σ. 6, Καλλιτσούνας Γ. 10, Αλεξανδράκης Π 17(1), Λιοδάκης Ν. 21(1), Βουρβαχάκης Α. 9(1), Αγγελάκης Γ. 17.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Λαδάκης Α. 13(2), Τζαγκαράκης Ν. 4, Παπαδογιάννης Β. , Τζανουδάκης Σ. 9, Καπετανάκης Ι. 5(1), Κακλαμάνος Ι. 12, Μιχαλάκης Γ. , Φουντιδάκης Ι. 

(A3) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΓΙΑΤΡΟΙ Α3 65 - 45
Διαιτητές: Νικολιδάκη, Σταμάτης.
Δεκάλεπτα: 15-11, 09 -19, 20-02, 21-07.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Λιάκος Ν. , Κατσόγιαννος Θ. 6, Παλτατσίδης Σ. 3(1), Μάσκας Θ. 3, Παπατριανταφύλλου Γ. 4, Δαμιανός Β. 6, Διαμάντης Π. 6, Λεβεντάκης Χ. , Ζεβρουδάκης Π. 10, Νικολιδάκης Β. 2, Σταθόπουλος Κ. 25(5), Καβρουλάκης Β. 
ΓΙΑΤΡΟΙ Α3( Ανδρονικίδης): Βλαχοπάνος Γ. 13(2), Κόκας 7(1), Ανδρονικίδης Α. 7, Μουχασίρης Γ. 5(1), Σαλωνάκης Μ. 1, Κριθαράκης Β. 12.

Κυριακή 16 Φεβρουαρίου 2020
(A3) ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ Α3 - OLYMPIC/BONOBO 65-36
Διαιτητές: Νικολιδάκη, Σταμάτης.
Δεκάλεπτα: 11-07, 19-10, 21-10, 14-09.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ Α3 (Βλάσσης): Ισχάκης Δ. 8, Διακάτου Ε. 2, Χατζηδάκης Ι. 3, Στέρπης Δ. , Ματθαιουδάκης Λ. 17(5), Σταματάκης Ε, 2, Καργιώτης Σ. 13(2), Ροκάι Β. 5, Πεπονάκης Μ. 2, Χιοκτούρης Γ. 5(1), Νάσος Κ. , Δράκος Σ. 8.
OLYMPIC/BONOBO(Φοβάκης): Χαζιράκης Ν. 3, Δούκας Ι. 8(2), Αποστολάκης Ν. 5, Βροντάκης Π., Prodanovic M. 11(2), Κατσαντώνης Ι. 7, Κατσαντώνης Γ. 2.

(A3) BUENO HOTEL - ΓΕΡΑΝΙ BC/JUPITER STORES 43-49
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Νικολιδάκη.
Δεκάλεπτα: 05-15, 11-14, 12-10, 11-10.
BUENO HOTEL (Σταγκουράκης): Ανδρεαδάκης Σ. 8(1), Κοπανάκης Μ. 9(1), Σταγκουράκης Δ. 12, Σταυρουλιδάκης Γ. 7, Δαφέρμος Μ. 5(1), Κόλκας Α., Ατλασής Κ., Μοτάκης Γ. 2.
ΓΕΡΑΝΙ BC/JUPITER STORES (Νταλιάνης): Λαζαράνης 16, Τρύφων Γ., Παναγιουλάκης Σ. 2, Νικολακάκης Γ. 17, Φασουλάκης Λ. 11, Φουντουλάκης Β. 3, Μασαούτης Ε. 14(2), Νικολακάκης Γ. 17.

Δευτέρα 17 Φεβρουαρίου 2020
(A3) ACE PARKING - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 36-53
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Λελεδάκης.
Δεκάλεπτα: 10-11, 04-12, 17-22, 05-08.
ACE PARKING (Σαμσών): Τσίκινας Λ., Χαροκοπάκης Σ. 2, Παναγιωτόπουλος Μ. 18(1), Βελονάκης Γ. 1, Τσιμπισκάκης Ν., Κουταλάς Μ. 8(2), Κλώναρης Μ. 3(1), Χαροκοπάκης Γ. 4.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κατζουλάκης, Ουρανός): Λαμπρινός Σ. 2, Νικολάου Γ. 8, Λαγουδάκης Γ. 5(1),  Πατατας Γ. 2, Συμεωνίδης Κ. 4, Δασκαλάκης Μ. 12, Μαθιουδάκης Σ. 8, Καλησπεράκης Σ., Χουσουλάκης 2, Παπαδόππουλος Χ 10(3).