Κυριακή 18 Δεκεμβρίου 2022

Αποτελέσματα 3ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας του 28ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2022-2023, "Πάνος Μαθηνός"

 Σάββατο 17 Δεκεμβρίου 2022
KOUMOI BC - ΧΟΡΕΥΤΕΣ 69-53
Διαιτητές: Λελεδάκη Σ. - Μαλαμάς Μ. 
Δεκάλεπτα: 22-11, 13-11, 15-15, 19-16 
KOUMOI BC (Καίσαρης Θ. - Μίχας Κ.): Μίχας Κ. 12(2), Πολυδωρόπουλος Κ. 6, Κυδωνάκης Σ., Τσιχλής Ε., Μαμαλάκης Σ. 2, Σαπουντζής Γ., Λεβάκης Μ. 11(3), Καίσαρης Θ. 6(1), Μαμαλάκης Ν. 14, Λιονάκης Μ. 18. 
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Λελεδάκης Ε., Καπαρός Ε.): Καπαρός Ε. 13(1), Κιοσσές Ε. 2, Καζάνης Γ., Λαγουδάκης Ν. 17, Χρυσικός Δ. 14(1), Σειραγάκης Β. 2, Παπαδογιάννης Ν. 5(1), Μέξης Ι.

ΑΡΚΑΔΙ BC – ΣΠΗΛΙ BC 64-67
Διαιτητές: Πετρόπουλος Γ. - Βλάσσης Κ. 
Δεκάλεπτα: 15-16, 18-25, 17-12, 14-14 
ARKADI BC (Αλεξανδράκης Π.): Λιοδάκης Ν. 8, Καρατζέτζος Κ. 2, Χριστοφορίδης Α. 11(1),  Θωμαδάκης Η., Βουρβαχάκης Α. 28(1),  Βασιλάτος Ι. 2, Βαρανάκης Ε. 9(2),  Αγγελάκης Ι. 4. 
ΣΠΗΛΙ ΒC (Παπαδογιαννάκης Π.): Κατσαντώνης Ι. 9, Οικονομίδης Γ. 30(6),  Συντυχάκης Μ. 10(1), Παπαδογιαννάκης Γ. 5(1), Πολιτάκης Ν., Ζουμπεράκης Κ. 13, Παπαδογιαννάκης Π.

HAAGENDAZS - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 52-43
Διαιτητές: Λελεδάκη Σ. - Βλάσσης Κ. 
Δεκάλεπτα: 10-12, 21-15, 9-9, 12-7 
HAAGEN DAZS (Ξενίδης Γ. - Γκογκίτσας Χ.): Θερμιώτης Ι. 17, Χατζηδάκης Μ. 8, Φοβάκης Ι. 17(4), Ξενίδης Γ. 2, Μπονατάκης Γ., Πλεμμένος Θ. 8(1), Τριχάκης Γ. 
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης Χ. - Μπεμπής Σ.): Οικονομάκης Λ. 17(3), Χαιρέτης Γ. 4, Μιχαλάκης Γ., Λίτινας Δ. 2, Τρανταλίδης Χ., Νταουντάκης Ε. 4, Παπαδάκης Γ. 1, Μιχαλάκης Η. 2, Χατζηδάκης Ε., Δροσουλάκης Ε. 4, Ροδινός Ε. 4(1), Μπεμπής Σ. 5.

Κυριακή 18 Δεκεμβρίου 2022
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – BEST CAR BC 65-53
Διαιτητές: Καθαράκης Β. , Μαλαμας Ν.
Δεκάλεπτα :12-7, 22-13, 22-13, 9-20.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ( Αραμπαζόγλου Α.): Αραμπαζόγλου Α. 4, Ανεζάκης Ε. 6, Γιαννούλης Δ, Συριανόγλου Γ. 3(1), Αλυγιζάκης Ε. 11(1), Παπαδάκης Θ. 7, Σαραντης Μ. 15(2), Σαββοργινάκης Β. 7(1), Δρουδάκης Γ.12.
BEST CAR BC(Σταυρουλάκης Α. , Χατζηδάκης Ν.): Τσιλεδάκης Λ. 1, Παπαδάκης Α. 14(2), Χατζηδάκης Ν. 10(2), Κανταρτζής Κ. 2, Κλάδος Κ. 7(1), Ακρίδας Χ. 5(1), Καληδωνάκης Ν. 14.
ZGAS.GR – PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ 60-68
Διαιτητές : Θεοδωράκης Ε. , Καθαρακης Β.
Δεκάλεπτα:20-21, 6-13, 19-15, 15-19.
ZGAS GR( Ανδρονικίδης Α.): Τσαπάκης Ν. 3(1), Ζαφειράκης Σ. , Οικονομάκος Κ. , Ζουμπουλάκης Ν. 18(4), Ρουλιος Κ. , Μιχαλάκης Μ. , Μποτονάκης Σ. 18(2), Πεδιαδίτης Δ. 4(1), Ζαφειράκης Ν. 4, Ρούλιος Α. 8, Ταταράκης Ε. 5(1).
PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ( Κιουρτσιδάκης Ν.): Χριστινάκης Β. 19(5), Κιουρτσιδάκης Ν. , Τσαχάκης Ι. 5(1), Βασιλάκης Ε. 25(4), Μαραγκουδάκης Β. , Νύκταρης Κ. 16(3), Δολιανίτης Δ. , Παρασύρης Κ. , Κιαγιαδάκης Χ. , Σταυρουλάκης Α. 3.

ΦΟΙΤΗΤΕΣ – KLADOS TOURS 50-63
Διαιτητές:Λελεδάκη Σ. , Θεοδωράκης Ε.
Δεκάλεπτα:4-17, 10-23, 17-14, 18-9.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Βλάσσης Κ.): Δαδάνης Α. 6(2), Ματθαιουδακης Λ. , Καραρίζος Γ. 2, Σεγρεδάκης Ν. 3(1), Αστρινάκης Ι. 2, Δάσκαλος Μ. 8, Καριώτης Σ. 8, Σταματάκης Ε. , Λεβέντης Θ. , Αυτιάς Ν. 17(1), Ξυλούρης Θ. Χατζηδάκης Ι. 4.
KLADOS TOURS (Κλάδος Π.): Petway B. 8(1), Περδίκης Β. 10, Κλάδος Π. 4, Πετρίδης Ι. , Καραδάκης Ν. 16, Καραβάνης Ν. 23, Ιερωνυμάκης Κ. 2.