Σάββατο 25 Νοεμβρίου 2023

Αποτελέσματα 5ης Αγωνιστικής Α1 κατηγορίας και 6ης Αγωνιστικής Α2 κατηγορίας του 29ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2023-2024 "Γεώργιου Καρατζέτζου"

Σάββατο 25 Νοεμβρίου 2023
(Α1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 65-44
Διαιτητές: Πετρόπουλος Γ., Μάλαμας Μ.
Δεκάλεπτα: 18-10, 13-14, 11-07, 23-31.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Βλάσσης Κ.) :  Μαρκάκης Ν. 4(1), Κοζώνης Ι. 6(2), Γαλυμιτάκης Μ. 7(1), Ανδριανάκης Ε. 3, Ματθαιουδάκης Λ. 5(1), Αυτιάς Ν. 19(2), Λεβέντης Θ. 2, Μαρταβατζης Α. 4, Συρμογλου Τ. 3, Γαλυφιανάκης Ι. , Ξυλούρης Α. 5(1), Ψαρουδάκης Σ. 7(1).
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης Χ., Μπεμπής Σ.): Τρουλινός Ι., Σταγκουράκης Δ. 2, Γεωργαντάς Χ. 5, Τρανταλίδης Χ. 3(1), Μπεμπής Σ. 9(1), Χαιρέτης Γ. 13, Μιχαλάκης Γ. 3(1), Λίτινας Δ. 1, Φραγκάκης Κ. 4, Πιταροκοίλης Ι. 2, Σερτεδάκης Μ. 2. 

(Α2) GRECOTEL - THINK VILLA 53-33
Διαιτητές: Λελεδάκη Σ., Μάλαμας Μ..
Δεκάλεπτα: 20-0, 11-06, 07-11, 15-16,
GRECOTEL (Περαντωνάκης Γ., Μαραβγάκης Χ.): Περαντωνάκης Γ. 12(2), Ρωμανιουδάκης Χ., Λύκος Ε. 1, Χριστουλάκης Γ. 5, Τσάτσας Α. 2, Τσιχλάκης Μ. 21, Τσιτσιριδάκης Β. 8, Προκοπάκης Α. 1, Μαρίνος Ι., Αργυρίου Α. 3.
THINK VILLA (Κουδουναράκης Λ.,  Κόκκινος Δ.): Πολιουδάκης Σ. 2, Πηγουνάκης Φ. 2, Αντωνίου Α. 1, Καλογεράκης Ι. 16(1), Παραδεισανός Σ. 6, Κόκκινος Δ., Μελαδάκης Ι. 3, Κουδουναράκης Λ.


(Α2) MACRON SPORTS - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 39-60
Διαιτητές: Λελεδάκη Σ., Θεοδωράκης Σ..
Δεκάλεπτα: 07-11, 15-11, 05-16, 12-22.
MACRON SPORTS (Σιεμπενος Η.): Σφακιανάκης Ε., Φωτάκης Σ. 17(1), Γιακουμάκης Ι. 6,  Γιακουμάκης Μ.,  Καθαράκης Φ., Μαρίνος Ι. 3(1),  Μουτάφης Α. 5(1), Σαμωνάκης Μ. , Βαρουχάς Ε. 5, Κανδυλάκης Ι. 3.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Ζερβουδάκης Π., Λεβεντάκης Χ.): Παλταρσίδης Σ., Κατσόγιαννος Θ. 10, Ξενιτόπουλος Σ., Λεβεντάκης Χ. 6, Ζερβουδάκης Π. 2, Τζιερτζης Σ. 2, Διαμάντης Π. 2, Αποστολίνας Δ. 10(2), Φραγκρέκος Ι, Λιάκος Ν. 10, Καραμπατζάκης Ν., Καραμπατζάκης Ν. 18(3).


(Α1) PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ - ΑΡΚΑΔΙ BC 93-73
Διαιτητές: Λελεδάκη Σ., Θεοδωράκης Σ..
Δεκάλεπτα:23-22, 22-14, 19-13, 29-24.
PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης Ν.): Χριστινάκης Β. 15(3), Κιουρτσιδάκης Ν. 2, Παρασύρης Κ., Βασιλάκης Ε. 26(4), Δολιανίτης Δ. 10(2), Κιαγιαδάκης Χ. 40, Μακριδάκης Μ., Πιρπινάκης Ν.
ΑΡΚΑΔΙ BC (Αλεξανδράκης Π., Πανέρης Γ.): Χριστοφορίδης Α. 2, Λαγουδάκης Ν. 18(2), Σεγρεδάκης Ν. 6(1), Τζούμας Φ. 9, Βαρανάκης Ε. 11, Βλασσης Κ. 7(1), Βουρβαχάκης Α. 18, Αγγελάκης Ι. , Αλεξανδράκης Π., Θωμαδάκης Η. , Λιοδάκης Ν. 2, Παπαδογιάννης Ν.


(Α1) NOBLE BC - ΕΛΑΣ/ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 51-48
Διαιτητές: Καθαράκης Β., Βλάσσης Κ.
Δεκάλεπτα: 15-13, 12-04, 09-14, 07-12.
NOBLE BC (Πλεμμένος Θ.): Χατζηδάκης M. 14, Ξενιδης Γ. , Θερμιώτης Ι. 6, Φοβάκης Ι. 8(1), Καλλέργης Ε., Καίσαρης Θ. 19(1), Μποτονάκης Γ.,  Μπιρλιράκης Ε., Χατζηδάκης Ν. 14, Καζίλας Δ. 2, Λαμπαρδάκης Ε.
ΕΛΑΣ/ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Δαμανάκης Σ., Βελονάκης Η.): Καληδονάκης Ν. , Μελαδάκης Σ. Δαμανάκης Κ. 11(3), Βελονάκης Η., Μαλλιαρός Γ. 5, Κιαγιάς Μ., Χιοκτουρης Γ. 16, Κοντουδάκης Ε. 8, Οικομάκης Ι. 2, Σμυράκης Γ. 4, Δασκαλάκης Α., Κώστας Χ.


Κυριακή 26 Νοεμβρίου 2023

ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2023-2024

(Α2) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΡΑΨΩΔΙA 50-30
Διαιτητές: Θεοδωράκης Ε. Βλάσσης Κ. 
Δεκάλεπτα: 14-08, 17-08, 08-07, 11-07
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Λίτινας): Νεονάκης Δ. 2, Νικολάου Γ. , Λαζαράκης Η. 3, Καλογεράκης Σ. 3(1), Συμεωνίδης Κ. 2, Δασκαλάκης Μ. 5, Κεφαλογιάννης Ι. 16, Μουλίτσας Δ. 2, Παπαδόπουλός Χ. , Σπίτας Β. 9, Δαγαράκης Ε. 8(1)
ΡΑΨΩΔΙA (Αποστολάκης): Χόμπης Ε. 2, Σγούρος Δ. , Ξενάκης Λ. 7, Οικονομάκης Κ. ,Παυλιδάκης Σ. 4, Καπετανάκης Ι. 3(1), Αποστολάκης Ν. , Χατζηιωάννου Γ. 6, Ρούλιος Κ. , Σταυριαννουδάκης Ν. 5, Χειμωνάκης Ν. , Πατακός Γ. 3

(Α2) AQUA BEACH - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 70-62
Διαιτητές: Θεοδωράκης Ε. Καθαράκης 
Δεκάλεπτα: 12-08, 20-27, 23-15, 15-12
AQUA BEACH (Κατσουλάκης): Κυριακάκης Π. 6, Ουρανός Κ. , Τερζάκης Α. 22(4), Παυλιδάκης Μ. 4, Βελονάκης Ε. , Σειραγάκης Μ. 31, Μπιρλιράκης Κ. 6(2), Κανακάκης Η. 1, Κοϊνάκης , 
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Βροντάκης): Παπαδοσηφάκης Σ. , Βροντάκης Γ. 9(3), Μπενάκης Γ. 11, Παλαφούτης Ι. 3(1), Απανομεριτάκης Χ. , Σταυρουλάκης Γ. , Rehbr B. , Ρουσταλιεράκης Ε. 6(2), Λιάκος Δ. 33(7)

(Α2) ΠΛΑΤΑΝΟΣ - BARS BC 84 - 36
Διαιτητές: Πετρόπουλος , Καθαράκης 
Δεκάλεπτα: 17-10, 21-05, 20-04, 22-15
ΠΛΑΤΑΝΟΣ (Πετράκης): Χριστουλάκης Χ. 24(8), Palucai K. 19(1), Περδίκης Β. 2, Σιφογιωργάκης Σ. 9(1), Μπούτσιας Σ. 12(1), Κλειδαράς Δ. 8(2), Παπαδάκης Α. 10
BARS BC (Δούκας): Δοξαστάκης Ε. , Δούκας Ι. 1, Κόμνας Ι. , Χόμπης Ε. , Ματζουνέας Ε. 6, Σπαντιδάκης Μ. 4, Καλλιγιάννης Ε. 6, Δημάκης Δ. 10, Πελτέκης Α. 5(1), Ηλιάκης Ε. 3, Βασιλείου Ρ.

(Α2) L' ETOILE PLAKIAS - ΕΠΙΠΛΑ ΜΙΧΕΛΗΣ 41 - 45
Διαιτητές: Θεοδωράκης , Μακρογιαννάκης
Δεκάλεπτα: 14-09, 07-14, 15-05, 07-17
L' ETOILE PLAKIAS (Καθαράκης): Γαλλιός Γ. 2, Παυλιδάκης Γ. 5, Παπιομύτογλου Ζ. , Νικητάκης Β. 7(1), Παπαδάκης Ν. 5(1), Καθαράκης Β. 22
ΕΠΙΠΛΟ ΜΙΧΕΛΗΣ (Βαλανάκης): Πιτσινός Α. 13, Χαλκιάς Λ. 5, Μιχελής Π. 10, Γρηγοράκης Φ. , Ριτζάκης Α. , Χόμπης Β. 12, Οικονομάκης Α. 4, Κουτουλάκης Ε. 1

(Α2) ΔΣΡ - Κ.Ρ.ΕΠΑΛ 59-66
Διαιτητές: Μακρογιαννάκης Γ., Μάλαμας Μ.
Δεκάλεπτα: 14-16, 10-12, 19-26, 16-12.
ΔΣΡ (Μίχας Κ.): Γούδας Β.12 , Καλαϊτζάκης Α. , Παπαδάκης Ι. , Προκοπάκης Μ.,  Σακελλαρίδης Δ. 4, Ζουμπουλάκης Ν. 23(1), Ανδρονικίδης Α. 5(1), Ζαφειράκης Ν. 3, Αργυρόπουλος Α. 9(3), Βουτσαδάκης Ν. 1, Χηνιάδης Φ. 7.
Κ.Ρ.ΕΠΑΛ (Μάνεσης Π., Αδραμης): Καραμήτρος Κ. 5(1), Κόκλας Α., Κομποδιέτας Κ., Ανδρεαδάκης Σ. 6, Σταυρουλιδάκης Γ. , Κολοκάθης Π. 5, Καριώτης Σ. 31,  Μάνεσης Π. 11(3), Αδράμης Ν. 1, Τσαλμπούρης Γ. 7.

(Α1) ΧΟΡΕΥΤΕΣ - KOUMOI BC 50-81
Διαιτητές: Λελεδάκη Σ. Πετρόπουλος Γ.
Δεκάλεπτα: 11-26, 12-14, 22-18, 05-23.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ (Καλυβιανάκης Χ., Καπαρός Ε.) : Καπαρός Ε. 27(3), Μακεδάκης  Β.,  Καλυβιανάκης Χ. 2, Χρυσικός Δ. 13(1),  Κιοσσές Ε. 2, Σειραγάκης Β., Καζάνης Γ. 4, Ρουμαντζής Ι.
KOUMOI BC (Μίχας Κ.): Τσιχλής Ε. 10(1), Κυδωνάκης Σ. 14, Μίχας Κ. 1, Ορφανός Δ. 11(3), Σαπουτζής Γ., Μαμαλάκης Σ. 11(1), Λιονάκης Μ. 21, Λεβάκης Μ. 13(3).

(Α1) ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΟΙΩΝΟΣ 75-73 β' παρ. (66-66 α' παρ., 56-56 καν.)
Διαιτητές: Λελεδάκη Σ., Μαλαμάς Β.
Δεκάλεπτα: 23-07, 11-14, 10-19, 12-16, 10-10 α' παρ., 09-07 β' παρ. 
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου Α.): Μοσχάκης Κ. 7,  Ανεζάκης Ε. 19(4), Γιαννούλης Δ. 8(2), Δρουδάκης Γ. 15, Καταρτζης Κ., Αραμπατζογλου Α. 8(1), Συριανόγλου Γ. 5, Αλυγιζάκης Ε. 13(1).
ΟΙΩΝΟΣ/ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ (Καλαϊτζάκης Μ., Σταυρουλάκης Π.): Δημητριάδης Α. 3, Δουζινας Γ. 6, Καλαϊτζάκης Μ. 11(2), Δούβρος Ν. 4, Σταυρουλάκης Π. 1, Μπολιεράκης Ι. 36(5), Σταυρουλάκης Α. 10, Βελονάκης Γ. 2.

(Α1) KLADOS TOURS - ΣΠΗΛΙ BC 80-64
Διαιτητές: Πετρόπουλος Γ., Λελεδάκη Σ.
Δεκάλεπτα: 27-14, 27-13, 12-18, 14-19.
KLADOS TOURS (Petway B., Jovanovic B.) : Petway B. 13(2), Jovanovic B. 15(1), Cox C., Ορφανουδάκης Γ. 11, Καραδάκης Ν. 13, Γαβράς Σ., Καραβάνης Ν. 27(7), Κλάδος Π. 2, Robinson J. 4, Romanenko V. 10(1).
ΣΠΗΛΙ BC (Παπαδογιαννακης Π., Κατσαντώνης Ι.) : Αντουράκης Μ. 8,  Παπαδάκης Γ. , Συντυχάκης Μ. 14(1), Παπαδογιαννάκης Γ. 21(4), Οικονομίδης Γ. 4, Χρυσουλάκης Α. 2, Νταουντάκης Ε. 9, Βαλμάς Δ. 6.