Κυριακή 21 Ιανουαρίου 2024

Αποτελέσματα 9ης Αγωνιστικής Α1 κατηγορίας και 10ης Αγωνιστικής Α2 κατηγορίας του 29ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2023-2024 "Γεώργιου Καρατζέτζου"

 Σάββατο 20 Ιανουαρίου 2024
(Α2)  ΔΣΡ - ΡΑΨΩΔΙΑ  45-54
Διαιτητές: Θεοδωράκης Ε.,Καθαράκης Β..
Δεκάλεπτα: 10-16, 14-18, 08-08, 13-12.
ΔΣΡ (Μίχας Κ., Ανδρονικίδης Α.): Γούδας Β., Γεωργαλής Φ. 4, Παπαδάκης Ι. 4, Ζαφειράκης Ν., Ταταράκης Μ. 13(1), Χηνιάδης Φ. 12, Σακελλαρίδης Δ. 8., Ανδρονικίδης Α. 4 
ΡΑΨΩΔΙΑ (Αποστολάκης Ν., Χόμπης Γ.): Παττακός Γ. 14, Χόμπης Γ. 5, Σγουρός Δ. 2,  Οικονομάκης Κ. 2, Καπετανάκης Ι. 12(4),  Σταυριανουδακης Σ. 13(2), Χειμωνάκης Ν., Ξενάκης Ε. 6, Ρούλιος Κ., Βαρδάκης Γ., Νιωτάκης Α., Λαδάκης Α.
Κυριακή 21 Ιανουαρίου 2024
(Α2)  ΠΛΑΤΑΝΟΣ  - L' ETOILE PLAKIAS  69-45
Διαιτητές: Θεοδωράκης Ε., Βλάσσης Κ. 
Δεκάλεπτα: 26-08, 10-08, 20-15, 13-14.
ΠΛΑΤΑΝΟΣ (Πετράκης Ι.): Χριστουλάκης Χ. 11(3), Μπούτσιας 8, Palucaj K. 18(2), Παπαδάκης Ι. ,  Περδίκης Β. 4, Ανταλής Α. 22, Παπαδάκης Α. 6, Σαββοργιανάκης Μ.
L' ETOILE PLAKIAS (Παπιομύτογλου Ζ..): Γαλλιός Γ. 7(1), Παπιομύτογλου Ζ. , Παυλιδάκης Ν. 10 , Καθαράκης Β. 17,  Νικητάκης Β. 9(1).

(Α2)  MACRON SPORTS - THINK VILLA 33-40
Διαιτητές: Κώτσου Λ., Πετράκης Κ.
Δεκάλεπτα: 05-16, 16-10, 10-08, 02-06
MACRON (Κανδυλάκης Ι., Τζανάκης Ι.): Λεκατσάς Γ. 4. Σφακιανάκης Ε. 2, Φωτάκης Σ. 4, Γιακουμάκης Ι. 12, Γιακουμάκης Ε. , Καθαράκης Φ. , Μαρίνος Ι. 3(1), Μουτάφης Γ. , Σαμωνάκης Μ. , Βαρούχας Μ., Κανδυλάκης Ι. , Τζανάκης Ι. 8(2)
THINK VILLA (Κουδουναράκης Λ., Κόκκινος Δ.): Πολιουδάκης Σ. 16(2), Παπαδάκης Μ. 6(1), Π, Καλογεράκης Ι. 12(1), Κόκκινος Δ. 4, Μελαδάκης Ι. 2,  Κουδουναράκης Λ.

(Α2) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - BARS 43-26
Διαιτητές:  Θεοδωράκης Ε., Βλάσσης Κ.
Δεκάλεπτα: 08-04, 11-09, 10-08, 14-05.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Ζερβουδάκης Π., Λεβεντάκης Χ.): Ξανθάκης 7(1), Λεβεντάκης Χ. 4, Ζερβουδάκης Π. 7, Τσιμπούρης Κ. 2, Δαμιανός Β. 2, Λιάκος Ν. 4, Καραμπατζάκης Ν. 3, Ώττας Δ. 2, Διαμαντής Π. 3, Κατσόγιαννος Θ. 4, Παλτατσίδης Σ.  2, Αποστολίνας Δ. 5(1)
BARS BC (Δούκας Ι., Αντωνίου Α): Δοξαστάκης Ε. , Δούκας Ι., Κόμνας Ι., 2, Ματζουνέας Ε. 3(1),  Καλλιγιάννης Ε. , Δημάκης Δ. 14, Πελτέκης Α. 2, Ηλιάκης Ε. 4, Αντωνίου Α., Βασιλείου Ρ. 3(1)

(Α1) ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - NOBLE BC 37-61
Διαιτητές:  Καθαράκης Β., Βλάσσης Κ.
Δεκάλεπτα: 11-23, 13-08, 07-11, 06-19.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου Α.): Μοσχάκης Κ. 8,  Ανεζάκης Ε. 4, Δρουδάκης Γ. 6, Καταρτζης Κ., Αραμπατζογλου Α. 4, Συριανόγλου Γ., Αλυγιζάκης Ε. 11, Γιαννούλης Δ. 4, Τσιμπισκάκης Ν. 8(1).
NOBLE BC (Πλεμμένος Θ., Χατζηδάκης M.): Χατζηδάκης Ν. 10(1), Ξενιδης Γ. 2, Φοβάκης Ι. 9(1), Καίσαρης Θ. 13(2), Λαμπαρδάκης Ε. 9(2), Μπονατάκης Γ., Μπιρλιράκης Ε., Χατζηδάκης Ε. 7, Θερμιώτης Ι 9, Καλλέργης Ε. 2.

(Α1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΣΠΗΛΙ 53-60
Διαιτητές: Καθαράκης Β., Βλάσσης Κ.
Δεκάλεπτα: 09-15, 17-17, 15-15, 12-13.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης Χ., Γεωργαντάς Χ.): Τρανταλίδης Χ. 5(1), Μιχαλάκης Γ. 3(1), Λίτινας Δ. 16(4), Χαιρέτης Γ. 19, Γεωργαντάς Χ. 3(1), Μπεμπής Σ. 7.
ΣΠΗΛΙ BC (Παπαδογιαννακης Π.): Αντουράκης Μ. 6(2),  Παπαδογιαννάκης Γ. 23(2), Οικονομίδης Γ. 13(2), Πολιτάκης Ν. 8, Κατσαντώνης Γ. 6, Βαλμάς Δ. 4.

(Α1) KLADOS TOURS - PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ 20-0 (AA)