Σάββατο, 19 Φεβρουαρίου 2011

Αποτελέσματα 3ης Αγωνιστικής 16ου Εργασιακού

Αποτελέσματα 3ης Αγωνιστικής 16ου Εργασιακού 
Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2010-2011

ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ  14:30

ΓΙΑΤΡΟΙ – ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 44 - 65 
ΓΙΑΤΡΟΙ :(ΣΙΒΑΡΟΠΟΥΛΟΣ) ΣΚΑΡΤΣΙΛΑΚΗΣ, ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 2, ΛΙΤΙΝΑΣ 18(4), ΣΦΑΚΙΑΝΝΑΚΗΣ, ΣΙΒΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 11 (2), ΒΟΛΑΚΑΚΗΣ 9, ΣΑΟΥΝΑΤΣΟΣ 4(1)
ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ: (ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ) ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ 4, ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ 10, ΘΥΜΙΑΤΖΗΣ, ΑΡΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ 15 (4), ΜΑΡΑΒΕΛΑΚΗΣ 10, ΣΥΡΙΑΝΟΓΛΟΥ 11 (3), ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ 15


ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ  16.15
ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ/ΦΟΙΤΗΤΕΣ   49-64
ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ: (ΜΙΧΑΣ) ΗΛΙΑΚΗΣ 2, ΜΠΑΜΠΙΝΙΩΤΗΣ 6, ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗΣ 15, ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ 3(1), ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ 2, ΦΟΒΑΚΗΣ, ΚΑΛΙΟΝΤΖΗΣ, ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ 19, ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ 2
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ: ΦΡΑΓΚΙΔΑΚΗΣ 6, ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ 2, ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 21 (5), ΣΑΒΒΑΟΓΛΟΥ 14 (2), ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΛΑΓΟΣ 13 (2),ΞΑΓΟΡΑΡΑΚΗΣ, ΜΟΥΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ 8


ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ  18:00
ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ – GARDEN ART  20 - 0
ΝΙΚΗ 20-0 ΧΩΡΙΣ ΑΓΩΝΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΥΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ.
ΕΝΩ ΓΙΑ ΤΟΥΣ GARDEN ART ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΣ. 

ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 19:45  

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ – Α’ ΒΑΘΜΙΑ  84-41
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ: (ΠΛΕΜΕΝΟΣ) ΠΑΛΑΦΟΥΤΗΣ Ι, ΚΑΘΑΡΑΚΗΣ 16, ΤΣΑΒΑΛΟΣ 21 (5), ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ 9 (1), ΛΑΜΠΡΑΔΑΚΗΣ 24 (3), ΠΑΛΑΦΟΥΤΗΣ Ε, ΚΙΑΓΙΑΔΑΚΗΣ 14
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ: ΠAΛΤΑΤΣΙΔΗΣ 15 (3), ΔΙΑΜΙΑΝΟΣ 14, ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ, ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ, ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ 8, ΑΣΠΡΟΥΛΗΣ 4
ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ 20-02-2011


ΔΕΥΤΕΡΑ 21 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 19:00
CRETA FARM - ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ  32-78
CRETA FARM: ΒΟΥΜΒΟΥΡΑΚΗΣ 6, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ, ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ 6, ΚΑΝΑΚΗΣ 4, ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗΣ, ΤΡΥΦΩΝ, ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ 10, ΜΠΡΑΖΙΩΤΗΣ 3, ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ, ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ: (ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ) ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ 7, ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ, ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗΣ 9 (1), ΚΑΠΑΡΟΣ 14 (2), ΓΚΑΤΖΙΑΣ 10 (2), ΠΙΟΤΟΓΕΝΝΑΚΗΣ11, ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ 6, ΦΕΣΣΑ 2, ΡΩΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ, ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ 4, ΖΟΥΜΠΕΡΑΚΗΣ 15


ΔΕΥΤΕΡΑ 21 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 20:30 
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ 46-55
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ: (ΤΡΑΝΤΑΛΙΔΗΣ) ΒΙΔΙΑΔΑΚΗΣ 5(1), ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 8 , ΚΑΤΡΙΤΖΙΔΑΚΗΣ, ΤΖΕΝΕΒΡΑΚΗΣ 7 (1), ΤΡΑΝΤΑΛΙΔΗΣ 8 (2), ΚΟΡΑΧΑΗΣ 4, ΜΑΥΡΙΔΗΣ, ΧΑΤΖΙΜΑΡΚΑΚΗΣ 8, ΜΕΛΙΣΟΥΡΓΑΚΗΣ 6
ΥΠ. ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ: (ΚΑΛΟΚΥΡΗΣ) ΚΑΛΟΚΥΡΗΣ 4, ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ 9 (3), ΚΙΤΑΝΟΒΣΚΙ 13, ΠΑΠΑΔΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ, ΚΑΜΠΑΣ 2 ΠΑΠΑΔΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ, ΚΥΡΑΙΑΚΑΚΗΣ, ΠΑΝΤΑΓΙΑΣ 2, ΚΑΝΛΗΣ 24, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 1



CRETA FARM


 CRETA FARM - ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ
 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ
TIME OUT ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
ΤΕΤΑΡΤΗ 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 19:30 
ΕΜΠΟΡΟΙ – HAAGEN DAZS 40 -72
ΕΜΠΟΡΟΙ: (ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ) ΦΩΤΑΚΗΣ 2, ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ 2, ΚΑΣΑΠΑΣ, ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΛΑΚΗΣ, ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ 23 (3), ΣΙΒΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 9 (1), ΔΟΥΒΡΟΣ, ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΛΑΚΗΣ 3, ΣΚΟΥΦΟΓΛΟΥ, ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
HAAGEN DAZ: (ΞΕΝΙΔΗΣ) ΞΕΝΙΔΗΣ , ΒΕΝΙΑΝΑΚΗΣ , ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ 9, ΘΕΡΜΙΩΤΗΣ 5, ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ 22 (2), ΜΠΟΝΑΤΑΚΗΣ 5, ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ 2, ΓΚΟΓΚΙΤΣΑΣ 29 (5), ΠΙΤΕΡΗΣ, ΠΗΓΟΥΝΑΚΗΣ


ΤΕΤΑΡΤΗ 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 21:00 
ΕΚΠΑΙΔ./ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ MEDICA/ΕΚΜΕΚ   68 - 52