Κυριακή, 13 Φεβρουαρίου 2011

Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής του 16ου Εργασιακού Πρωταθλήματος

Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής του 16ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης-Βαθμολογίες
13/02/2011

  Α' ΟΜΙΛΟΣ

1HAAGEN DAZ4
2ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ4
3ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ3
4ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ3
5ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ3
6ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ3
7ΕΜΠΟΡΟΙ2
8ΓΙΑΤΡΟΙ2

ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  49 - 47 
Διαιτητές : Χριστινάκης , Καρανικόλα Ε.
Νέοι Επαγγελματίες (Συριανόγλου): Μαραβελάκης 7, Συριανόγλου 8 ( 1 ), Δρουδάκης, Θεοδοσόπουλος, Κανελλόπουλος 15, Θυμιατζής 2, Αραμπατζόγλου 13 ( 3 ), Σαμωνάκης 4, Αλυγιζάκης.
Εκπαιδευτικοί/Ιδ.Υπάλληλοι (Σαββοργινάκης Μ.): Παπαδομιχελάκης, Παναγιωτάκης, Πετρακάκης 5 ( 1 ), Μαθιουδάκης 5 ( 1 ), Παπαδάκης Θ. 16, Σαββοργινάκης Β. 2, Πατέρας 17 ( 1 ), Μπαραδάκης 2.


HAAGEN DAZS – ΓΙΑΤΡΟΙ  83 - 59 
Διαιτητές : Καρανικόλα Α., Καρανικόλα Ε.
Haagen Dazs (Ξενίδης): Ξενίδης 2, Βενιανάκης 7, Καλαϊτζάκης 23 ( 3 ), Βασιλείου 13, Πολιτάκης 17 ( 1 ), Μπονατάκης 6, Γκογκίτσας 10 ( 2 ), Πηγουνάκης 5 ( 1 ).
Γιατροί (Σιβαρόπουλος): Λαδάκης 19 ( 2 ), Ηλιάκης 3, Σακελλαρίδης, Δημόπουλος 4, Λίτινας 3 ( 1 ), Σφακιανάκης, Σιβαρόπουλος 15 ( 3 ), Σκαρτσιλάκης, Βασιλάκης 4 ( 1 ), Βολακάκης 11, Σαουνάτσος.

ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ MEDICA/EKMEK – ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  64 - 43
Διαιτητές : Θεοδωράκης Σ., Καθαράκης Β.
Δήμος Λάμπης Medica/Εκμέκ (Θεοδοσουλάκης): Καρνάβας, Τζανακάκης, Ηλιάκης, Κανακάκης 8, Παπαδάκης Χ. 35 ( 2 ), Μπαζιώτης 5, Μαυρομιχελάκης, Θεοδοσουλάκης 2, Παπαδογιαννάκης 4, Καραζούπης 7 ( 1 ), Βασιλάκης Γ. 2, Βότζης 1.
Ιδιωτικοί Υπάλληλοι (Φοβάκης): Ηλιάκης, Μπαμπινιώτης 1, Σταγκουράκης 8, Καπετανάκης 17 ( 5 ), Περπιράκης 9 ( 1 ), Φοβάκης 5 ( 1 ), Καλιοντζής 2, Σταυρουλάκης 1



ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ – ΕΜΠΟΡΟΙ  61 - 58 
Διαιτητές : Θεοδωράκης Σ., Καθαράκης Β. 
Πανεπιστήμιο/Φοιτητές (Παπαϊωάννου): Φραγκιδάκης 16, Φραντζεσκάκης 2, Παπαϊωάννου 14 ( 1 ), Σαββάογλου 2, Γεωργίου 9, Λαγός 14 ( 2 ), Μουδόπουλος – Αθανασίου, Γαρεφαλάκης 4.
Έμποροι (Σταματογιαννάκης): Δούβρος 5, Αγγελάκης 13, Κατσαντώνης 7, Σκούφογλου, Σιβαρόπουλος 2, Βουγιουκαλάκης Β. 11, Φωτάκης 1, Βουγιουκαλάκης Μ. 2, Μουλίτσας 7, Κασάπας, Παπαδάκης Μ. 10.


Β' ΟΜΙΛΟΣ


1ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ4
2ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ4
3ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ4
4ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ3
5GARDEN ART3
6ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ2
7CRETA FARM2
8Α' ΒΑΘΜΙΑ2
Α’ΒΑΘΜΙΑ – ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ  51 - 60
Διαιτητές : Θεοδωράκης Σ., Παπαϊωάννου Μ.
Α’ Βάθμια (Δαμιανός): Παλτατσίδης 2, Δαμιανός 6, Μελισσανάκης 8 ( 2 ), Χουρδάκης 12, Γιακουμάκης 2, Σταυράκης 5 ( 1 ), Νικολιδάκης 12 ( 4 ), Θεοδωράκης, Τασιούλης 3, Ασπρούλης 1.
Πτυχιούχοι Φυσικής Αγωγής (Δαμανάκης Σ.): Πετράκης 3 ( 1 ), Κακλαμάνος 7, Μπενάκης, Τζαγκαράκης 5, Σταυρουλάκης, Χειμωνίδης 3, Κουρμούλης, Δαμανάκης Σ. 18, Κυριακάκης 5, Παπαδάκης Ζ. 19 ( 1 ). 

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ  50 - 83
Διαιτητές : Κατσανεβάκης Α., Καρανικόλα Α.
Υπουργείο Εσωτερικών (Καλοκύρης): Βιολάκης 4, Κωνσταντινίδης, Πατέντας, Κιτανόφσκι 10 ( 2 ), Καλοκύρης, Ξανθόπουλος 2, Δαμανάκης 24 ( 7 ), Φραγκιαδάκης, Πανταγιάς 1, Κοκοτσάκης, Κανλής, Κυριακάκης 8.
Επιχειρηματίες (Πλεμμένος): Κουγιουμτζής 12 ( 3 ), Παλαφούτης Ι. 3 ( 1 ), Καθαράκης, Βασιλάκης 22 ( 5 ), Τσάβαλος 12 ( 3 ), Σταράκης, Λαμπρίδης 7 ( 1 ), Λαμπαρδάκης 14, Παλαφούτης Ε. 2, Κιαγιαδάκης 11. 

ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ  50 - 52
Διαιτητές : Χριστινάκης , Καρανικόλα Ε.
Κατασκευαστές (Μιχαλάκης): Κανακάκης 6 ( 2 ), Μιχαλάκης 6, Ανυφαντάκης 12 ( 1 ), Γκάτζιας 6, Φεσσάς 7, Πιοτογιαννάκης 12 ( 3 ), Δουλγεράκης, Καλογεράκης 3 ( 1 ), Ζουμπεράκης 5.
Πανεπιστήμιο (Τρανταλίδης): Βιδιαδάκης 2, Παπαδογιαννάκης 10, Κατριτζιδάκης, Τζενεβράκης 9 ( 1 ), Τρανταλίδης 7 ( 2 ), Κοραχάης 1, Χατζημαρκάκης 10 ( 1 ), Μελισσουργάκης 13. 

GARDEN ART – CRETA FARM  47 - 44
Διαιτητές : Καρανικόλα Α., Καρανικόλα Ε.
Garden Art (Ψιστάκης Εμ.): Δημητριάδης 2, Ψιστάκης Εμ. 21 ( 4 ), Μαράκης 12, Τζανουδάκης 2, Ψιστάκης Χ. 4, Δημητράκης, Τσιγδινός, Φραγκιαδάκης 6.
Creta Farm (Οικονόμου): Βουμβουράκης 4, Οικονόμου 3, Σταυρουλάκης 13 ( 3 ), Παπαδάκης, Τσουρδαλάκης 1, Κανάκης 7, Μαθιουλάκης, Χιονάκης, Γιαννούλης, Μπραζιώτης 6 ( 2 ), Ζαφειρόπουλος 10 ( 1 ).



ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ 2ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ
 ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ

 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 


ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ

 
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ
 
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ - ΔΙΑΤΗΤΕΣ


 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ – ΕΜΠΟΡΟΙ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ – ΕΜΠΟΡΟΙ

ΣΚΟΡΕΡ

 1.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Χ.     44
 2.ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Ε.        43
 3.ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ Σ.     42
 4.ΠΑΤΕΡΑΣ                  40
 5.ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ             37
 6.ΛΑΓΟΣ                        37
 7.ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ      35
 8.ΓΚΟΓΚΙΤΣΑΣ           31
 9.ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ       31
10.ΚΑΡΤΕΡΗΣ                30


ΤΡΙΠΟΝΤΑ

 1.ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Ε.             8              
 2.ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ              7
 3.ΓΚΟΓΚΙΤΣΑΣ               6
 4.ΛΑΓΟΣ                           6
 5.ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ         5
 6.ΤΣΑΒΑΛΟΣ                  5
 7.ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ            5
 8.ΨΙΣΤΑΚΗΣ Ε.               4
 9.ΑΡΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ   4
10.ΚΑΡΑΖΟΥΠΗΣ            4





3η αγωνιστική
Σάββατο, 19 Φεβρουαρίου
14:30
ΓΙΑΤΡΟΙ
-
ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
Σάββατο, 19 Φεβρουαρίου
16:15
ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
-
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ
Σάββατο, 19 Φεβρουαρίου
18:00
ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ
-
GARDEN ART
Σάββατο, 19 Φεβρουαρίου
19:45
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
-
Α' ΒΑΘΜΙΑ
Δευτέρα, 21 Φεβρουαρίου
19:00
CRETA FARM
-
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ
Δευτέρα, 21 Φεβρουαρίου
20:30
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
-
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ
Τετάρτη, 23 Φεβρουαρίου
19:30
ΕΜΠΟΡΟΙ
-
HAAGEN DAZ
Τετάρτη, 23 Φεβρουαρίου
21:00
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
-
ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ