Σάββατο, 26 Φεβρουαρίου 2011

Αποτελέσματα 4ης Αγωνιστικής 16ου Εργασιακού

Αποτελέσματα 4ης Αγωνιστικής 16ου Εργασιακού 
Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2010-2011



ΣΑΒΒΑΤΟ 26-02-2011


ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ  14:30
(ΚΩΤΣΟΥ - ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ)
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 76 - 68
EΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ :(Σαββοργινάκης Β):Σαββοργινάκης Μ. 3 (1), Παπαδομιχελάκης , Παναγιωτάκης 2, Πετρακάκης 8(2), Μαθιουδάκης 4, Παπαδάκης 16 (1), Παπαδογιάννης 8, Σαββοργινάκης Β, Πατέρας 27 (1), Μπαραδάκης
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ: ΦΡΑΓΚΙΔΑΚΗΣ 7 (1), ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ , ΣΑΒΒΑΟΓΛΟΥ 17 (3), , ΓΕΩΡΓΙΟΥ 5 (1), ΛΑΓΟΣ 37 (6), ΜΟΥΔΟΠΟΥΛΟΣ- ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΞΑΓΟΡΑΡΑΚΗΣ 6, ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ 10 (2)
 ΓΙΑΤΡΟΙ


ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ  16:15
(ΚΩΤΣΟΥ – ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ)
ΕΜΠΟΡΟΙ - ΓΙΑΤΡΟΙ 51 - 57
ΕΜΠΟΡΟΙ: (ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ) ΦΩΤΑΚΗΣ 2, ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ 7 (1), ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ , ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ 9, ΦΑΝΟΥΡΓΑΚΗΣ, ΔΟΥΒΡΟΣ 3, ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΛΑΚΗΣ Β. 5, ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 10, ΣΚΟΥΦΟΓΛΟΥ 4, ΜΟΥΛΙΤΣΑΣ
ΓΙΑΤΡΟΙ : (ΣΙΒΑΡΟΠΟΥΛΟΣ) ΛΑΔΑΚΗΣ 28, ΛΙΤΙΝΑΣ 6, ΣΦΑΚΙΑΝΝΑΚΗΣ, ΣΙΒΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 3 (1), ΒΟΛΑΝΑΚΗΣ 10, ΠΑΡΑΣΚΑΚΗΣ, ΣΑΟΥΝΑΤΣΟΣ 6(1), ΣΑΚΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ 4

ΔΙΑΤΗΤΕΣ


ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ  18:00
(ΖΩΝΤΑΝΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)  (ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ)
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ - ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ  80 - 60

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ: (ΛΑΜΠΑΡΔΑΚΗΣ) ΚΟΥΓΙΟΥΜΟΥΤΖΗΣ 3, ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗΣ, ΚΑΘΑΡΑΚΗΣ 6, ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ, ΤΣΑΒΑΛΟΣ 24, ΣΤΑΡΑΚΗΣ, ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ 5, ΛΑΜΠΑΡΔΑΚΗΣ 25, ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗΣ 4, ΚΥΡΙΑΔΑΚΗΣ 15 
ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ: ΠΕΤΡΑΚΗΣ, ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ 13, ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ 2, ΚΟΥΡΜΟΥΛΗΣ, ΝΙΚΑΚΗΣ 3 (1), ΧΕΙΜΩΝΙΔΗΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 5 (1) , ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ 22, ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ 8, ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 7 (1)



ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ


ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 19:45 
 (ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ)
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ- GARDEN ART    73 - 33
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ: ΡΩΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ 8, ΓΚΑΤΖΙΑΣ, ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗΣ 12, ΚΑΠΑΡΟΣ 19, ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ 6, ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ 2, ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ, ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ 5, ΖΟΥΜΠΕΡΑΚΗΣ 21
GARDEN ART: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 8, ΨΙΣΤΑΚΗΣ 3, ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 2, ΤΣΙΓΔΙΝΟΣ 6, ΜΑΡΑΚΗΣ 10, ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 4

ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ - GARDEN ART
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ- GARDEN ART

ΚΥΡΙΑΚΗ  27-02-2011

ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 10:30
HAAGEN DAZS – ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ   74 - 52
(ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ – ΚΑΘΑΡΑΚΗΣ)
HAAGEN DAZ: (ΞΕΝΙΔΗΣ) ΞΕΝΙΔΗΣ, ΒΕΝΙΑΝΑΚΗΣ 8. TOVANOVIC, ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2, ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ 18 (2), ΜΠΟΝΑΤΑΚΗΣ 11, ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ 8, ΓΚΟΓΚΙΤΣΑΣ 12 (3), ΠΙΤΕΡΗΣ, ΠΗΓΟΥΝΑΚΗΣ 15 (2)
ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ: ΜΠΑΜΠΙΝΙΤΩΤΗΣ 7 (1), ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗΣ 5, ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ, ΠΕΡΠΙΡΑΚΗΣ 10, ΦΟΒΑΚΗΣ 2, ΚΑΛΙΟΝΤΖΗΣ 4, ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ 21, ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ 3

ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 12:15
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ – CRETA FARM  42 - 27
 (ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ – ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ: (ΚΑΛΟΚΥΡΗΣ) ΒΙΟΛΑΚΗΣ 2, ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ 6, ΓΟΥΓΟΥΛΙΑΣ, ΚΙΤΑΝΟΒΣΚΙ 10, ΚΑΛΟΚΥΡΗΣ 1, ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ, ΚΟΥΚΟΥΜΠΕΔΑΚΗΣ, ΠΑΝΤΑΓΙΑΣ 7, ΠΑΤΕΝΤΑΣ 15, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 1, ΚΑΝΛΗΣ
CRETA FARMS: ΒΟΥΜΒΟΥΡΑΚΗΣ 6, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ, ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ, ΤΣΟΥΡΔΑΛΑΚΗΣ, ΚΑΝΑΚΗΣ 16, ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗΣ, ΧΙΟΝΑΚΗΣ, ΜΠΡΑΖΙΩΤΗΣ 2, ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 3

ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 14:00
Α’ ΒΑΘΜΙΑ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ  50 - 60
(ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ – ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ)
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ: ΔΑΜΙΑΝΟΣ 7, ΧΟΡΔΑΚΗΣ 11, ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ 8 (2), ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ 5 (1), ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ 6, ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ 6, ΤΑΣΙΟΥΛΗΣ 1, ΠΑΛΤΑΤΣΙΔΗΣ 5 (1)
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ: ΒΙΔΙΑΔΑΚΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 5, ΚΑΤΡΙΤΖΙΔΑΚΗΣ 2, ΤΖΕΝΕΒΡΑΚΗΣ 9 (1), ΤΡΑΝΤΑΛΙΔΗΣ 8 (2), ΚΟΡΑΧΑΗΣ 2, ΜΑΥΡΙΔΗΣ 4, ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΑΚΗΣ 16 (1), ΧΑΙΡΕΤΗΣ, ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΑΚΗΣ 14

ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 15:45
ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ MEDICA/ΕΚΜΕΚ – ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ  47 - 61 
 (ΖΩΝΤΑΝΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ) (ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ – ΚΑΘΑΡΑΚΗΣ)
ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ: (ΘΕΟΔΟΣΟΥΛΑΚΗΣ) ΚΑΡΝΑΒΑΣ 2, ΤΖΑΝΑΚΑΚΗΣ, ΗΛΙΑΚΗΣ 3, ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ 6, ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 8, ΘΕΟΔΟΣΟΥΛΑΚΗΣ 6, ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1, ΚΑΡΑΖΟΥΠΗΣ 21, ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ , ΒΟΤΖΗΣ
ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ: ΜΑΡΑΒΕΛΑΚΗΣ 2, ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ 4, ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 8, ΑΛΥΓΙΖΑΚΗΣ 14, ΘΥΜΙΑΤΖΗΣ 2, ΑΡΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ 17, ΣΥΡΙΑΝΟΓΛΟΥ 5, ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ 7, ΣΑΜΩΝΑΚΗΣ





5η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΜΑΡΤΙΟΥ 14:30
ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ/ΦΟΙΤΗΤΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΜΑΡΤΙΟΥ 16:15
ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΕΜΠΟΡΟΙ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΜΑΡΤΙΟΥ 18:00
ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ - ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΜΑΡΤΙΟΥ 19:45  
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΜΑΡΤΙΟΥ 10:30
CRETA FARM - Α' ΒΑΘΜΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΜΑΡΤΙΟΥ 12:15
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - HAAGEN DAZS

ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΜΑΡΤΙΟΥ 14:00
GARDEN ART - ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΜΑΡΤΙΟΥ 15:45
ΓΙΑΤΡΟΙ - ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ MEDICA/ΕΚΜΕΚ