Σάββατο, 19 Νοεμβρίου 2011

Αποτελέσματα 1ης Αγωνιστικής 2011-2012

Σάββατο 19 Νοεμβρίου 2011
  BEST MAGAZINE
BEST MAGAZINE &  GARDEN ART
  ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ
 ΤΖΑΜΠΟΛ ΑΓΩΝΑ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΛΙΟ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ

GARDEN ART – BEST MAGAZINE   44-57
Δεκάλεπτα: 8-16, 26-27, 33-44, 44-57
Διαιτητές: Θεοδωρουλάκης,Χειμωνίδης Μ.
GARDEN ART(Ψιστάκης): Δημητράκης 10, Βουτσαδάκης 7, Τζανουδάκης 10, Βαρούχας 2, Φραγκιαδάκης 4, Γαλεράκης, Ψιστάκης 11(2)
BEST MAGAZINE (Σπιθουράκης): Ηλιάκης 2, Κουνδουράκης 24(2), Σταγκουράκης 8, Σπιθουράκης 6, Λαδάκης 11, Σαλβαράκης 6


ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ  - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 41-59
Δεκάλεπτα: 8-13, 18-24, 27-32, 41-59
Διαιτητές: Κατσανεβάκης,Νοβάκος
ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ (Καρνάβας): Πετράκης 3(1), Παπαδάκης, Κακλαμάνος, Μπενάκης, Σταυρουλάκης 8, Τριπολιτάκης 6, Νικάκης, Χειμωνίδης 16, Χαραλαμπίδης, Δαμανάκης 8
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Γιαννακάκης): Αλυγιζάκης 16, Μαραβελάκης 2, Θεοδοσόπουλος 1, Κανελλόπουλος 6, Μοσχάκης 4, Θυμιατζής 4, Αραμπατζόγλου 10(2), Συριανόγλου 2, Δρουδάκης 14, Σαμωνάκης

Κυριακή 20 Νοεμβρίου 2011
Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
 CRETA FARMS
Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - CRETA FARMS   25-38
Δεκάλεπτα: 4-11, 14-19, 19-32, 25-38
Διαιτητές: Θεοδωρουλάκης, Νοβάκος.
Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Στεφανάκης Σ.): Κούρκουλος 1, Πετειναράκης 3, Ζολώτας 8, Δασκαλάκης 2, Καμπούρης 3, Στεφανάκης, Κουκουμπεδάκης 2, Παπαδομιχελάκης, Γύπαρης 5, Κλειδής 1
CRETA FARMS (Οικονόμου): Βουβουράκης, Οικονόμου, Σταυρουλάκης Ν. 7, Παπαδάκης, Σταυρουλάκης Ε. 5, Κανάκης, Καρτέρης 5, Μπραζιώτης 3(1), Γιαννουλάκης, Ανυφαντάκης 18(2), Ζαφυρόπουλος.

ΑΣΦΑΛΩΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ / ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ

ΑΣΦΑΛΩΣ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ / ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  30-99
Δεκάλεπτα: 10-26, 17-46, 24-64, 30-99
Διαιτητές: Θεοδωρουλάκης, Νοβάκος.
ΑΣΦΑΛΩΣ : Χριστουλάκης, Οικονομάκης 5(1), Πετρογιαννής 6, Αγγελίδης, Νικολουδάκης 4(1), Ξενάκης 4, Γεωρβασάκης 5, Πούλης 6.
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ / ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Σαββοργιαννάκης Μ.): Σαββοργιανάκης Μ. 15(1), Παναγιωτάκης 6, Πετρακάκης 3(1), Παπαδάκης 35(3), Πατέρας 15(1), Σαββοργιανάκης Β. 11, Τζιμπραγός 14(1)

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 20-0 (Άνευ αγώνα)
Λόγω αδυναμίας της ομάδας των Ιδ. Υπαλλήλων ο αγώνας κατοχυρώθηκε στην Πρωτοβάθμια με 20-0
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ
ΙΑΤΡΟΙ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ - ΙΑΤΡΟΙ 71-64
Δεκάλεπτα: 11-11, 35-29 ,48- 49,71-64
Διαιτητές: Κατσανεβάκης, Χειμωνίδης Μ.
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ (Καλοκύρης):  Βιολάκης, 2, Κυριακάκης, Δαμανάκης 21(6), Κιτακόβσκι 14(2), Καλοκύρης, Παρθενιώτης 18, Ξανθόπουλος 2, Φραγκιουδάκης, Παπαμιχελάκης, Κωνσταντινίδης, Κανλής 14.
ΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος): Σταθόπουλος 16(1), Λαδάκης 24, Δημόπουλος, Σιβαρόπουλος 3, Βολακάκης 7, Λίτινας 5(1), Σταφυλάκης 9, Νικολιδάκης

METROPOLIS - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 0-20 (Άνευ αγώνα)
Λόγω αδυναμίας συμπλήρωση 5άδας της ομάδας του Metropolis ο αγώνας κατοχυρώθηκε στους Επιχειρηματίες με 20-0

ΔΗΜΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ 47-64
Δεκάλεπτα: 7-17, 17-35, 30-51,47-64
Διαιτητές: Κατσανεβάκης,Νοβάκος
ΔΗΜΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Θεοδοσουλάκης): Βασιλάκης, Τζανακάκης,Ηλιάκης 4, Κανακάκης 7, Παπαδάκης 12, Καλογεράκης 3(1), Μαυρομιχελάκης 7(1), Θεοδοσουλάκης, Παπαδογιανάκης 2, Καραζούπης 9(3), Σειραγάκης, Ιερονυμάκης 4.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Βαιγκούσης 4(1), Δαββέτας 16, Λαγός 25(3), Γεωργίου 4, Κόης 15.

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ - ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Επίσης δυο αγώνες της πρώτης αγωνιστικής έχουν ακυρωθεί και προγραμματίστηκαν σε νεότερες ημερομηνίες. 
26/11 18:00    ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΕΜΠΟΡΟΙ
04/12 17:30    ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ - HAAGEN DAZS