Δευτέρα, 24 Φεβρουαρίου 2014

Τελική Βαθμολογία στην Α1 Κατηγορία του 19ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2013-2014

Βαθμολογία στην Α1 Κατηγορία του 19ου  Εργασιακού  Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης  Ρεθύμνου 2013-2014:
A/A
Ομάδα
Βαθμολογία
Επίθεση
Άμυνα
Διαφορά
1
HAAGEN DAZS
21
847
512
335
2
ΕΚΠ. / ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
20
707
561
146
3
ΕΛ.ΑΣ
20
682
544
138
4
STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 9.80
19
678
528
150
5
ΦΟΙΤΗΤΕΣ*
17
625
667
-42
6
ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ*
17
594
584
10
7
ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ*
17
623
589
34
8
ΔΗΜ. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
16
601
693
-92
9
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
14
558
634
-76
10
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
13
502
635
-133
11
ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΗΡΩΩΝ
12
447
693
-246
12
Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
12
532
756
-224

*  Τριπλή Ισοβαθμία 
ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ - ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 44 - 52
ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΦΟΙΤΗΤΕΣ 44 - 57
ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ 55 - 44
ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΣΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥΣ
ΦΟΙΤΗΤΕΣ = +24
ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ = -5
ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ = -19

ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΤΕΛΙΚΩΝ (FINAL-8)
HAAGEN DAZS - ΔΗΜ. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΕΚΠ. / ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ
ΕΛ.ΑΣ - ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 9.80 - ΦΟΙΤΗΤΕΣ

ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΥ (FINAL-OUT)
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΗΡΩΩΝ

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 19ου ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 
ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ 2013-2014
ΧΩΡΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΓΑΛΛΟΥ

FINAL - 8
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ (περισσότερα εδώ)
ΘΕΣΕΙΣ
A/A
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
1-8
Π1
ΣΑΒΒΑΤΟ
8/3
19:45
HAAGEN DAZS
ΔΗΜ. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
1-8
Π2
ΚΥΡΙΑΚΗ
9/3
15:45
ΕΚΠ./ ΙΔ. ΥΠΑΛΛ.
ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ
1-8
Π3
ΚΥΡΙΑΚΗ
9/3
17:30
ΕΛ.ΑΣ
ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
1-8
Π4
ΚΥΡΙΑΚΗ
9/3
19:15
STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 9.80
ΦΟΙΤΗΤΕΣ
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ (περισσότερα εδώ)
ΘΕΣΕΙΣ
A/A
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
1-4
Η1
15-16/3-
ΝΙΚΗΤΗΣ Π1
ΝΙΚΗΤΗ Π4
1-4
Η2
15-16/3-
ΝΙΚΗΤΗΣ Π2
ΝΙΚΗΤΗΣ Π3
5-8
Η3
15-16/3-
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Π1
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Π4
5-8
Η4
15-16/3-
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Π2
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Π3


ΤΕΛΙΚΟΙ (περισσότερα εδώ)
ΘΕΣΕΙΣ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
1-2
-
19:30
ΝΙΚΗΤΗΣ Η1
ΝΙΚΗΤΗΣ Η2
3-4
-
18:00
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Η1
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Η2
5-6
-
19:30
ΝΙΚΗΤΗΣ Η3
ΝΙΚΗΤΗΣ Η4
7-8
-
18:00
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Η3
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Η4

ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ 9-12
FINAL -OUT (περισσότερα εδώ)
ΘΕΣΕΙΣ
A/A
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
9-12
O1
ΣΑΒΒΑΤΟ
8/3
18:00
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
9-12
O2
ΚΥΡΙΑΚΗ
9/3
14:00
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΗΡΩΩΝ
9-10
-
15-16/3
-
ΝΙΚΗΤΗΣ O1
ΝΙΚΗΤΗΣ O2
11-12
-
15-16/3
-
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ O1
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ 02