Σάββατο, 1 Φεβρουαρίου 2014

Αποτελέσματα 9ης Αγωνιστικής Α1 & Α2 κατηγορίας του 19ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2013-2014

ΣΑΒΒΑΤΟ 1/2/2014

(Α1)  Α.Δ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 57-60
Διαιτητές:. Καθαράκης, Ανυφαντάκη.
Δεκάλεπτα: 10-19, 14-9, 21-15, 12-17.
Α.Δ Ρεθύμνου (Καλοκύρης): Δαφνομάνης,Τζατζάκης 7, Κιαγιάς 5, Καλοκύρης 3, Παπαδομιχελάκης, Παπάς 2, Ραπτάκης, Παπαμιχελάκης 12, Γαλητσιανού 15(4), Παρθενιώτης 13.
Πρωτοβάθμια (Δαμιανός): Παπαδήμας 2, Ξαφόπουλος 13(2), Νικολιδάκης 14, Πρίτσκας 7, Δαμιανός 2, Παλτατσίδης, Κουτσολιάκου, Ψύρρας 14 (2), Τασιούλης 6, Γρηγοράκης 2.

(Α1 ΦΟΙΤΗΤΕΣ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 51-39
Διαιτητές:. Καθαράκης, Ξυλάς.
Δεκάλεπτα: 23-10, 16-12, 6-7, 6-10.
Φοιτητές (Προβιάς): Πελιβανίδης 2, Φραντζεσκάκης 1, Παπαγούρας 3, Κονιτόπουλος 8, Κασάπης 5, Παπαγρηγορίου 3, Σεγρεδάκης 2, Μπούκουρας 7, Κατσανεβάκης 11, Κόης 9.
Πανεπιστήμιο (Τρανταλίδης): Βιδιαδάκης 2, Βότζης 4, Μάνεση, Τρανταλίδης 5(1), Τζενεβράκης 5(1), Χαιρέτης 9, Μαθηνός 3, Μπεμπής 8. Ροδινός 3.
(Α2) Φοιτήτριες – Ιδ. Υπάλληλοι 40-60
Διαιτητές: Ξυλάς, Μαρκουλάκης
Δεκάλεπτα: 8-15, 6-12, 10-18, 16-13

Φοιτήτριες (Προβιάς): Λάππα 7, Μπόθου 2, Ξανθέα 3, Επιτροπάκη 8 (1), Δοξάκη 6, Τρούλη 4, Καραταράκη  7 (1), Κεραμισάνου, Κίτσιου 3.
Ιδιωτικοί Υπάλληλοι (Φουντιδάκης): Μαμαλάκης 10, Τζαγκαράκης 3 (1), Αδράμης, Μπαμιάκης 17, Καπετανάκης 15 (1), Γιακουμάκης Εμ. 8, Φουντιδάκης 7.

(Α1) STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 9.80 – ΔΗΜΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  59-44
Διαιτητές: Διαιτητές: Θεοδωράκης, Ξυλάς
Δεκάλεπτα: 14-9, 20-16, 12-10, 13-9
STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 9.80 (Πετράκης): Καπαρός 5 (1), Ρωμανιουδάκης, Αγγελάκης 4, Λαδάκης, Ρακιντζής, Πολιτάκης 19 (1), Καραβάνης 22, Κιαγιαδάκης 7, Βροντάκης 2, Κυρμιζάκης.
ΔΗΜΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Θεοδοσουλάκης): Ρουκουνάκης, Καλλιγιάννης 16, Παπαδάκης Εμ., Κανακάκης 2, Παπαδάκης Χ. 7, Βιολάκης 8, Καλογεράκης 4, Καραζούπης 5 (1), Παπαδογιαννάκης, Παναγιωτάκης 2, Θεοδοσουλάκης.

(Α2)  Ιατροί – Voyager  55-31
Διαιτητές: Διαιτητές: Θεοδωράκης, Ανυφαντάκη.
Δεκάλεπτα: 20-6, 11-7, 5-12, 19-6.
Γιατροί (Σιβαρόπουλος): Χόμπης, Τζανάκης  6, Σιβαρόπουλος, Ζαφείρης 6, Βασιλάκης 10, Ζαχαράκης 15(2), Παρασχάκης  14, Σταυρουλάκης 4.
Voyager (Δροσουλάκης): Διβαρης 11, Ανδρεαδάκης 9, Λάζαρης 2, Δροσουλάκης, Ευαγγελιδάκης 2, Κωσταντινίδης 4, Dont, Μυλωνάς, Σταυρουλιδάκης, Ρογδάκης 3(1).

ΚΥΡΙΑΚΗ 2/2/2014

(Α2) ΣΥ.ΦΑΡ – Δικηγόροι  38-44
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Μαρκουλάκης
Δεκάλεπτα: 10-6, 11-5, 5-14, 12-19
ΣΥΦΑΡ (Παπαδάκης): Ψυχαράκης, Κουκουβάγιας 4, Παπαδάκης 1, Κούνουπας, Ζερβουδάκης  6, Χηνιάδης 8, Κριτσωτάκης 16, Μπουζουνιεράκης 3, Καβρουλάκης.
Δικηγόροι
 (Τζανουδάκης): Αργυρόπουλος 17 (2), Παπαδάκης Ι. 9, Παυλόπουλος 9, Προκοπάκης, Νικολιδάκης 2, Πετροπουλάκος 5, Γεωργαλής 2, Τζανουδάκης


(Α2) ΤΕΕ Ρεθύμνου – Metropolis  34-59
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Μαρκουλάκης
Δεκάλεπτα: 4-14, 6-15, 10-14, 14-16

ΤΕΕ Ρεθύμνου (Νικολάου): Μαθιουδάκης 16, Μπερβανάκης Γ. 2, Νικολάου 4, Ρουσσάκης, Μπουρμπάκης 2, Μαλάς, Μπερβανάκης Σ. 8, Καλησπεράκης 2
Μetropolis (Μακρυδάκης): Λαμπρίδης 9 (3), Μακρυδάκης 6, Σιβαρόπουλος 4, Κλάδος 6, Βασιλάκης Γ. 9 (1), Βότσογλου 2, Σφυρής, Γιοβάνοβιτς 20 (4), Τζαγκαράκης 3.
(Α2) Xpress Copy – Chaplins  60-31
Διαιτητές: Καρανικόλα Ε., Σμυρνάκης
Δεκάλεπτα: 8-7, 10-4, 22-16, 20-4

Xpress Copy (Χατζηδάκης): Φιτσανάκης 16, Καλογεράκης, Ορφανουδάκης 6, Γιακούμπης 5 (1), Φεσσάς 2, Τζουλάκης 10, Σπίτας 14, Μουλίτσας 5, Ηλιάκης 2.
Chaplins (Τσαγκαράκης): Τζωρτζίνης, Βασιλάκης 7, Χατζάκης 5, Τζανιδάκης 7, Αντωνάκης 6, Καρυπίδης 6.

(Α2) Cul De Sac – Photo Έκφραση  57-45
Διαιτητές: Καλαϊτζής, Μαρκουλάκης
Δεκάλεπτα: 17-12, 21-12, 9-15, 10-6
Cul de Sac (Κυδωνάκης): Καζάνης 12 (1), Παλαφούτης Σ. 7, Φιτζανάκης, Παπαδάκης Ν., Καμπουράκης, Παυλιδάκης 1, Χριστουλάκης, Χαροκοπάκης, Σταράκης, Παλαφούτης Μ. 13, Παπαδόπουλος 5, Καθαράκης 19 (2).
Photo Έκφραση (Κιουρτσιδάκης): Ηλιάκης 2, Κιουρτσιδάκης, Σταγκουράκης 8 (1), Βασιλάκης, Οικονομάκης 7 (1), Μανιατάκης, Μακρυδάκης, Μανωλουδάκης, Ρούλιος 21, Σαλβαράκης 5 (1), Κόκας 2, Παπαδογιαννάκης.
(Α1) ΕΚΠ. ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ  48-60
Διαιτητές: Καλαϊτζής, Φλουρής
Δεκάλεπτα: 15-14, 13-17, 12-11, 8-17
Εκπ./Ιδ.Υπάλληλοι (Σαβοργινάκης Μ.): Σαβοργινάκης Μ., Καίσαρης 3, Μίχας 14, Πετρακάκης 3 (1), Μαθιουδάκης, Σαβοργινάκης Β.  6 (1), Παπαδάκης 12 (1), Ιερωνυμάκης 2, Λαμπαρδάκης 8 (1).
Στοά Μελωδίας (Μαθιουδάκης): Οικονόμου, Ζαφειρόπουλος 2, Σταυρουλάκης Ν., Γιαμπουδάκης, Γκάτζιας 3 (1), Ανυφαντάκης 8 (2), Μπραζιώτης, Σταυρουλάκης Χρ. 8 (2), Σταυρουλάκης-Παττακός 5, Τσίχλης 5, Χαρκιανάκης 13, Ζουμπεράκης 16.

(Α1) ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΗΡΩΩΝ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ  37-47
Διαιτητές: Καθαράκης, Φλουρής
Δεκάλεπτα: 4-8, 11-12, 7-15, 15-12
Καφενείο Ηρώων (Λίτινας): Δημητριάδης 5, Μαράκης 2, Βουτσαδάκης 2, Φραγκιαδάκης Μιχ. 6, Χατζής 7(1), Δασκαλάκης, Γαλλιός, Φραγκιαδάκης Ματ., Βαρούχας, Γαλεράκης, Ζαχαρόπουλος 15.

Ελ. Επαγγελματίες (Γιαννακάκης): Κατσαντώνης  13 (1), Δούβρος 3, Θυμιατζής 1, Θεοδοσόπουλος 5 (1), Πατέρας 10, Δρουδάκης, Μαραβελάκης, Αραμπατζόγλου 5, Αλυγιζάκης 4, Συριανόγλου 3 (1), Μοσχάκης 3.

(Α1) HAAGEN DAZS - ΕΛ.ΑΣ  56-57
Διαιτητές: Καθαράκης, Φλουρής
Δεκάλεπτα: 12-7, 14-12, 16-25, 14-13

HAAGEN DAZS (Ξενίδης): Ξενίδης,  Κούμουλος 28 (5), Σπανόπουλος, Πλεμμένος 5 (1), Χατζηδάκης 4, Βασιλείου 2, Μπονατάκης 3, Γκογκίτσας 12 (2), Κουγιουμουτζής, Πηγουνάκης 2.
ΕΛ.ΑΣ (Γιαλητσιάνου): Πετρίδης, Δαμανάκης 18 (4), Αντουράκης 7 (1), Τριπολιτάκης, Μαμαλάκης 8, Μαλλιαρός, Κωνσταντινίδης 2, Πατέντας, Κανλής 22 (4).