Πέμπτη, 1 Μαΐου 2014

Τελική Φάση A1 - 19ου Εργασιακού Πρωταθλήματος 2013-2014

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 19ου ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 
ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ 2013-2014
ΧΩΡΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΓΑΛΛΟΥ


ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
    1.  HAAGEN DAZS
    2.  ΕΛ.ΑΣ
    3.  ΕΚΠ./ ΙΔ. ΥΠΑΛΛ
    4.  ΦΟΙΤΗΤΕΣ
    5.  STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 9.80
    6.  ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ
    7.  ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
    8.  ΔΗΜ. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
    9.  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
    10.  ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
    11.  Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
    12. ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΗΡΩΩΝ
    ΘΕΣΕΙΣ
    A/A
    ΗΜ/ΝΙΑ
    ΩΡΑ
    ΟΜΑΔΑ
    ΟΜΑΔΑ
    1-8
    Π1
    ΣΑΒΒΑΤΟ
    8/3
    19:45
    HAAGEN DAZS
    84
    ΔΗΜ. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
    58
    1-8
    Π2
    ΚΥΡΙΑΚΗ
    9/3
    15:45
    ΕΚΠ./ ΙΔ. ΥΠΑΛΛ.
    60
    ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ
    35
    1-8
    Π3
    ΚΥΡΙΑΚΗ
    9/3
    17:30
    ΕΛ.ΑΣ
    59
    ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
    51
    1-8
    Π4
    ΚΥΡΙΑΚΗ
    9/3
    19:15
    STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 9.80
    51
    ΦΟΙΤΗΤΕΣ
    58
    ΘΕΣΕΙΣ
    A/A
    ΗΜ/ΝΙΑ
    ΩΡΑ
    ΟΜΑΔΑ
    ΟΜΑΔΑ
    1-4
    Η1
    ΚΥΡΙΑΚΗ
    16/3
    18:30
    HAAGEN DAZS
    82
    ΦΟΙΤΗΤΕΣ
    60
    1-4
    Η2
    ΚΥΡΙΑΚΗ
    16/3
    20:15
    ΕΚΠ./ ΙΔ. ΥΠΑΛΛ
    50
    ΕΛ.ΑΣ
    57
    5-8
    Η3
    ΣΑΒΒΑΤΟ
    15/3
    19:45
    ΔΗΜ. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
    55
    STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 9.80
    58
    5-8
    Η4
    ΚΥΡΙΑΚΗ
    16/3
    16:45
    ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ
    49
    ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
    47

    ΘΕΣΕΙΣ
    ΗΜ/ΝΙΑ
    ΩΡΑ
    ΟΜΑΔΑ
    ΟΜΑΔΑ
    1-2
    22/3
    20:00
    HAAGEN DAZS
    73
    ΕΛ.ΑΣ
    57
    3-4
    22/3
    18:30
    ΦΟΙΤΗΤΕΣ
    50
    ΕΚΠ./ ΙΔ. ΥΠΑΛΛ
    59
    5-6
    22/3
    16:45
    STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 9.80
    67
    ΣΤΟΑ ΜΕΛΩΔΙΑΣ
    62
    7-8
    23/3
    13:00
    ΔΗΜ. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
    54
    ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
    62

    ΑΓΩΝΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ 9-12
    ΘΕΣΕΙΣ
    A/A
    ΗΜ/ΝΙΑ
    ΩΡΑ
    ΟΜΑΔΑ
    ΟΜΑΔΑ
    9-12
    O1
    ΣΑΒΒΑΤΟ
    8/3
    18:00
    ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
    58
    Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
    41
    9-12
    O2
    ΚΥΡΙΑΚΗ
    9/3
    14:00
    ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
    52
    ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΗΡΩΩΝ
    32
    9-10
    -
    ΣΑΒΒΑΤΟ
    15/3
    18:00
    ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
    43
    ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
    35
    11-12
    -
    ΣΑΒΒΑΤΟ
    15/3
    16:15
    Α.Δ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
    47
    ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΗΡΩΩΝ
    42