Κυριακή, 1 Μαΐου 2016

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Α1 & Α2 21ου ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ 2015-2016

ΤΕΛΙΚΟΙ

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Α1 & Α2
21ου ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ 2015-2016

ΚΑΤΑΞΗ ΟΜΑΔΩΝ Α1

  1. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Α1 - HAAGEN DAZS
  2. STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ
  3. PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
  4. ΦΟΙΤΗΤΕΣ
  5. ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
  6. ΕΛ.ΑΣ
  7. Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.
  8. XPRESS COPY
Α1  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Α1 ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
ΘΕΣΕΙΣ
A/A
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
1-8
Α1 -  1η ΟΜΑΔΑ
HAAGEN DAZS
75
Α1 -  8η ΟΜΑΔΑ
ΕΛ.ΑΣ
58
1-8
Α1 -  2η ΟΜΑΔΑ
ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
57
Α1 -  7η ΟΜΑΔΑ
ΦΟΙΤΗΤΕΣ
61
1-8
Α1 -  3η ΟΜΑΔΑ
STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ
79
Α1 -  6η ΟΜΑΔΑ
XPRESS COPY
50
1-8
Α1 -  4η ΟΜΑΔΑ
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
63
Α1 -  5η ΟΜΑΔΑ
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.
ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFÉ
31
ΘΕΣΕΙΣ
A/A
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
1-4
Η1
2/421:00
ΝΙΚΗΤΗΣ Π1
HAAGEN DAZS
80
ΝΙΚΗΤΗΣ Π4
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
51
1-4
Η2
4/421:00
ΝΙΚΗΤΗΣ Π2
ΦΟΙΤΗΤΕΣ
48
ΝΙΚΗΤΗΣ Π3
STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ
69
5-8
Η3
3/413:30
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Π1
ΕΛ.ΑΣ
57
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Π4
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.
ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFÉ
49
5-8
Η4
2/419:15
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Π2
ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
61
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Π3
XPRESS COPY
53


ΘΕΣΕΙΣ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
ΜΕΓΑΛΟΣ
ΤΕΛΙΚΟΣ
Α1
(1-2)
ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ
9/4
19:30
ΝΙΚΗΤΗΣ Η1
HAAGEN DAZS
67
ΝΙΚΗΤΗΣ Η2
STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ
47
ΜΙΚΡΟΣ
ΤΕΛΙΚΟΣ
Α1
(3-4)
ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ
9/4
17:30
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Η1
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
64
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Η2
ΦΟΙΤΗΤΕΣ
54
(5-6)
ΚΥΡΙΑΚΗ
10/4
15:30
ΝΙΚΗΤΗΣ Η3
ΕΛ.ΑΣ
50
ΝΙΚΗΤΗΣ Η4
ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
75
(7-8)
ΚΥΡΙΑΚΗ
10/4
14:00
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Η3
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.
ΠΛΑΤΑΝΟΣ CAFÉ
57
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Η4
XPRESS COPY
53

__________________________________________________________

Α2  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ


ΚΑΤΑΞΗ ΟΜΑΔΩΝ Α2
  1. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Α2 - PLATANOS TOURS
  2. ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  3. KLADOS TRAVEL
  4. ΟΙΩΝΟΣ / CUL DE SAC
ΟΜΙΛΟΙ Α2 (περισσότερα εδώ)
ΘΕΣΕΙΣ
A/Α
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
1-4
A2.1
ΣΑΒΒΑΤΟ
26/3
17:30
Α2-A  1η ΟΜΑΔΑ
ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
54
Α2-B  4η ΟΜΑΔΑ
MUEBLO PLUS
48
1-4
A2.2
ΚΥΡΙΑΚΗ
27/3
17:30
Α2-A  2η ΟΜΑΔΑ
PLATANOS TOURS
58
Α2-B  3η ΟΜΑΔΑ
MHXANIKOI
38
1-4
A2.3
ΣΑΒΒΑΤΟ
26/3
19:00
Α2-A  3η ΟΜΑΔΑ
ΟΙΩΝΟΣ / CUL DE SAC
64
Α2-B  2η ΟΜΑΔΑ
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ
59
1-4
A2.4
ΚΥΡΙΑΚΗ
27/3
16:00
Α2-A  4η ΟΜΑΔΑ
ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ ΤΗΣ ΓΕΥΣΗΣ
39
Α2-B  1η ΟΜΑΔΑ
KLADOS TRAVEL
45

ΤΕΛΙΚΟΙ Α2 (περισσότερα εδώ)
ΘΕΣΕΙΣ
A/Α
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
1-4
ΝΙΚΗΤΗΣ A2.1
ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
45
ΝΙΚΗΤΗΣ A2.3
ΟΙΩΝΟΣ /
CUL DE SAC

37
1-4
ΝΙΚΗΤΗΣ A2.2
PLATANOS TOURS
71
ΝΙΚΗΤΗΣ A2.4
KLADOS TRAVEL
48
1-2
ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ
9/4
16:00
ΝΙΚΗΤΗΣ T1
ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
47
ΝΙΚΗΤΗΣ T2
PLATANOS TOURS
54
3-4
ΚΥΡΙΑΚΗ
10/4
12:30
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Τ1
ΟΙΩΝΟΣ /
CUL DE SAC

32
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Τ2
KLADOS TRAVEL
49