Κυριακή, 9 Απριλίου 2017

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 22ου ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2016-2017

ΤΕΛΙΚΟΙ Α1-Α2

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 22ου ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 
ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ 2016-2017
ΧΩΡΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΓΑΛΛΟΥ

ΜΙΚΡΟΣ & ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ: 
Κλειστό Δημοτικό Γυμναστήριο Ρεθύμνου "Μελίνα Μερκούρη"

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
  1. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ Α1 - Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.
  2. PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ
  3. STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ
  4. ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  5. ΦΟΙΤΗΤΕΣ
  6. XPRESS COPY
  7. PLATANOS TOURS
  8. ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
  9. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
  10. ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  11. ΙΑΤΡΟΙ (Υποβιβασμός Α2)
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

FINAL - 8
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ Α1 
ΘΕΣΕΙΣ
A
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
1-8
Π1
Α1 -  1η ΟΜΑΔΑ
PHOTO
ΕΚΦΡΑΣΗ
63
Α1 - 8η ΟΜΑΔΑ

ΦΟΙΤΗΤΕΣ
48
1-8
Π2
Α1 - 2η ΟΜΑΔΑ
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.
56
Α1 - 7η ΟΜΑΔΑ
XPRESS COPY
48
1-8
Π3
Α1- 3η ΟΜΑΔΑ
STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ
75
Α1 - 6η ΟΜΑΔΑ
PLATANOS TOURS
44
1-8
Π4
Α1- 4η ΟΜΑΔΑ
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
59
Α1 - 5η ΟΜΑΔΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ
ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
42
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ Α1 (περισσότερα εδώ)
ΘΕΣΕΙΣ
A
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
1-4
Η1
2/418:45
ΝΙΚΗΤΗΣ Π1
PHOTO
ΕΚΦΡΑΣΗ
67
ΝΙΚΗΤΗΣ Π4
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
55
1-4
Η2
2/420:30
ΝΙΚΗΤΗΣ Π2
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.
61
ΝΙΚΗΤΗΣ Π3
STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ
50
5-8
Η3
26/319:15
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Π1
ΦΟΙΤΗΤΕΣ
58
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Π4
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ
ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
55
5-8
Η4
29/320:45
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Π2
XPRESS COPY
64
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Π3
PLATANOS TOURS
54

ΤΕΛΙΚΟΙ Α1 (περισσότερα εδώ)
ΘΕΣΕΙΣ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
1-2
ΝΙΚΗΤΗΣ Η1
PHOTO
ΕΚΦΡΑΣΗ
52
ΝΗΚΗΤΗΣ Η2
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.
54
3-4
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Η1
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
66
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Η2
STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ
71
5-6
ΝΙΚΗΤΗΣ Η3
ΦΟΙΤΗΤΕΣ
49
ΝΙΚΗΤΗΣ Η4
XPRESS COPY
44
7-8
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Η3
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ
ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
58
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Η4
PLATANOS TOURS
63


Α2  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΜΙΛΟΙ Α2 (περισσότερα εδώ)
ΘΕΣΕΙΣ
A
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
1-4
A2.1
19/3
15:45
Α2-A  1η ΟΜΑΔΑ
ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE
64
Α2-B  4η ΟΜΑΔΑ
KLADOS TOURS
32
1-4
A2.2
18/3
18:15
Α2-A  2η ΟΜΑΔΑ
CRETA FARMS
48
Α2-B  3η ΟΜΑΔΑ
THINK VILLA
63
1-4
A2.3
19/3
14:00
Α2-A  3η ΟΜΑΔΑ
L'Étoile du Sud
32
Α2-B  2η ΟΜΑΔΑ
MUEBLO PLUS
64
1-4
A2.4
19/3
17:30
Α2-A  4η ΟΜΑΔΑ
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ
50
Α2-B  1η ΟΜΑΔΑ
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
36

ΤΕΛΙΚΟΙ Α2 (περισσότερα εδώ)
ΘΕΣΕΙΣ
A
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
1-4
T1
ΝΙΚΗΤΗΣ A2.1
ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE
55
ΝΙΚΗΤΗΣ A2.3
MUEBLO PLUS
60
1-4
T2
ΝΙΚΗΤΗΣ A2.2
THINK VILLA
28
ΝΙΚΗΤΗΣ A2.4
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ
50
1-2
ΝΙΚΗΤΗΣ T1
MUEBLO PLUS
47
ΝΙΚΗΤΗΣ T2
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ
54
3-4
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Τ1
ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE
57
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Τ2
THINK VILLA
44
ΑΝΟΔΟΣ ΣΤΗΝ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  2017-2018
  1. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ Α2 - ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ
  2. ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ ΤΕΛΙΚΟΥ Α2 - MUEBLO PLUS
ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΗ ΑΝΟΔΟΥ ΣΤΗΝ Α1
  1. ΝΙΚΗΤΗΣ  Κ-Α2- ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE
  2.  ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Κ-Α2 - THINK VILLA