Κυριακή, 11 Μαρτίου 2018

Αποτελέσματα 11ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 8ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Σάββατο 10 Μαρτίου 2018
(Α2-A) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE 65-71
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Σταυρουλάκης.
Δεκάλεπτα: 17-16, 33-30, 45-52, 65-71.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας) : Αργυρόπουλος 15(3), Τζανουδάκης 2, Κακλαμάνος 14, Καλαϊτζάκης Α. 8(1), Παπαδάκης Κ., Γεωργαλής, Σακελλαρίδης 5, Φανουργάκης ,  Λαλιώτης, Προκοπάκης, Ψωράκης 17(1), Πετροπουλάκος 4.
ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE (Γιαννακάκης) : Δημητριάδης 4, Δουζίνας 4, Λίτινας,  Αντωνόγιαννάκης 6, Γαλερός 8(1), Κλάδος, Δούβρος 7, Καραογλάνης, Σταυρουλάκης Ν. 13(3), Σταυρουλάκης Π. 2, Ερηνάκης 23(3), Καλλιτσουνάκης 4.
(Α2-Α) ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ - ΡΑΨΩΔΙΑ 65-45
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Μαρινάκης
Δεκάλεπτα: 14-14, 32-24, 43-32, 65-45
ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (Καπαρός) : Καπαρός 18(5), Λελεδάκης 3,  Βασιλακάκης, Παναγιουλάκης 2, Μεξης 10, Νεονάκης, Μαραγκουδάκης 13(3), Σταρράς, Καλυβιανάκης 17(1), Ρουμαντζής 2.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Νιωτάκης) : Χαραλαμπόπουλος, Μαλανδρίνος 6(1), Ξενάκης 12, Νιωτάκης 3, Βερικάκης 3, Βεργίτσης 4(1), Αθανασιάδης, Χόμπης Β. 8, Ψαθάκης 2, Παλάφούτης 7.
(Α1) PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ – MUEBLO PLUS 91-54
Διαιτητές: Καθαράκης, Μαρινάκης
Δεκάλεπτα: 26-15, 47-27, 68-36, 91-54
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Κιουρτσιδάκης , Πατέρας 3(1),  Νύκταρης 16(3), Νταλιάνης, Νικολακάκης 9(2), Μαραυγάκης 17(3), Κωνσταντινίδης 4, Βασιλάκης 36(8), Σταυρουλάκης 6, Χριστινάκης.
MUEBLO PLUS (Τσιλεδάκης Ν.) : Κοντουδάκης 15, Καλιδωνάκης 6, Χατζηδάκης 14(1), Κλάδος 2, Φίλας 6, Παπαδάκης 9, Βασιλάκης 2, Βρακίδης.

Κυριακή 11 Μαρτίου 2018

(Α2-Α) DOMEK - ΓΙΑΤΡΟΙ 31-45
Διαιτητές: Πελίκα, Σιβαρόπουλος.
Δεκάλεπτα: 11-10, 14-20, 16-32, 31-45
DOMEK (Δούκας) : Δούκας 6(2), Ντρέκος 5,  Κατσαντώνης 4, Μαθιουδάκης 2, Παλιεράκης 10, Καλλιγας 4.
ΙΑΤΡΟΙ (Παρασκάκης) : Γούδας 12, Ζαχαράκης 3(1), Αργυρίου 8, Τζανάκης 6, Παρασκάκης 8, Βλαχοπάνος, Μουχασίρης 2, Σαμωνάκης 2, Γιακουμάκης 4.

(Α2-Α) CRETAN INOX - THINK VILLA 62-44
Διαιτητές: Πελίκα, Σιβαρόπουλος.
Δεκάλεπτα: 16-13, 36-25, 46-33, 62-44.
CRETAΝ INOX (Θανάσης) :  Ψωμάς 3, Καρυπίδης 13, Θεοδωρόπουλος, Γκόγκος, Λεωνιδάκης 13, Κυλάφης 13, Κατσαβίδης 15, Μακαρδονας 5.
THINK VILLA (Καζίλας, Πλεμένος) : Αντωνίου 17(4), Κουνδουράκης, Πολιουδάκης 9(1), Καζίλας 7(1), Αστρινάκης, Κόκκινος 8, Πηγουνάκης Φ. 3(1).

(Α2-Α) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 51-44

Διαιτητές: Δημητρουλάκης, Φλουρής.
Δεκάλεπτα: 10-08, 27-13, 39-32, 51-44.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός) : Σταυριανάκη 2, Νικολιδάκης 19(3), Μισιργής 6(1), Δαμιανός, Διαμαντής 11, Ξενιτόπουλος 4, Λίακος 9.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Ξενίδης) : Τερζιόγλου 15(2), Δασκαλάκης Μ. 9, Ξενίδης 10, Νικολάου 6, Χουστουλάκης 4, Καλησπεράκης.

(Α1) ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. - ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 60-70
Διαιτητές: Δημητρουλάκης, Φλουρής.
Δεκάλεπτα: 15-16, 30-38, 50-52, 60-70.
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Σαβοργιννάκης Μ.): Σαβοργιννάκης Μ. 16(4),  Ξανθόπουλος 6, Παπαδάκης 20, Παναγιωτάκης 3, Σαβοργιννάκης Β. 7(1), Πετράκης, Σερσεμής 8.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου, Θεοδοσόπουλος Ε.): Αλυγιζάκης 14, Κατσαντώνης 12, Λυκάκης 15(1), Ανεζάκης 8, Συριανόγλου 6(2), Τσιμπισκάκης 5, Δρουδάκης 6, Μοσχάκης 4. 

(Α1) PLATANOS TOURS - HAAGEN DAZS 59-79

Διαιτητές: Θεοδωράκης, Μακρογιάννης.
Δεκάλεπτα: 16-22, 33-44, 47-53, 59-79.
PLATANOS TOURS (Βουγιουκαλάκης Μ.): Κλειδαράς 16(4), Δαμανάκης 17(2), Αγγελάκης 8,  Καταρτζής, Καρπουζάκης 12(4), Γεωργίου, Βουγιουκαλάκης Μ. 6.
HAAGEN DAZS (Ξενίδης) : Κούμουλος 23(6),  Καλαϊτζάκης 11(3), Μπονατάκης, Πηγουνάκης 13(3), Χατζηδάκης 13, Γκογκίζας 19(3).

(A1) Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 72-60

Διαιτητές: Θεοδωράκης, Μακρογιάννης.
Δεκάλεπτα: 15-09, 25-23, 45-33, 72-60.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης): Χρυσουλάκης, Κλήμος, Καίσαρης 15(2), Καλογεράκης 4, Μπούτσιας 6, Παπαδάκης 5(1), Κανακάκης 2, Παπαδογιαννάκης Π. 3, Παπαδογιαννάκης Γ. 10(1), Θεοδοσουλάκης 1, Οικονομίδης 26(3).
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης, Φωτάκης): Πελιβανίδης 19, Μανέττας 4, Τρανταλίδης,  Αντουράκης 11(2), Χαιρέτης 6, Σεγρεδάκης 6, Λαμπαρδάκης 10(2), Τζενεβράκης 4.

(A1) XPRESS COPY - ΦΟΙΤΗΤΕΣ 58-51
Διαιτητές: Καθαράκης, Ρόμπου.
Δεκάλεπτα: 11-09, 22-21, 42-31, 58-51.
XPRESS COPY (Τζουλάκης, Ζήσιμος): Γιαννούλης 2, Ορφανουδάκης 8, Γκάτσιας 2, Σπιτάς 15, Κιαγιαδάκης 12, Πιοτογιαννάκης 2, Μαθηνός 4, Καλογεράκης 2, Ζουμπεράκης 11.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβίας): Λίτινας 17(4), Καρακεσίσογλου 11, Ψαρουδάκης 6, Ζούκης 6, Θεοδωρόπουλος 1, Ηλιόπουλος, Στάμος 7(1), Κόης 3, Μυλωνάς, Μίγλης.

(A1) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ - ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ 0-20(AA)

ΡΕΠΟ: (Α2-Α) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ