Κυριακή, 4 Μαρτίου 2018

Αποτελέσματα 10ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 8ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B' Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Σάββατο 3 Μαρτίου 2018
(Α2-Β) SAILING EXPERIENCE / REVANS CAFÉ - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ / ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 58-33

Διαιτητές: Πετράκης, Ρόμπου.
Δεκάλεπτα: 19-11, 36-28, 43-31, 58-33.
SAILING EXPERIENCE/REVANS CAFE (Κατσουλάκης) : Γαβαλάκης 2, Φραγκιαδάκης 10, Τσαχάκης 6(2), Σταθόπουλος 12(1), Παυλιδάκης 2, Παπαδάκης 4, Ουρανός 3(1),  Παρασύρης, Κορωνάκης 9(2), Ελευθεράκης, Τσαγκαρούλης 4, Παπαπαναγιώτου 6..
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Λαδάκης 12(1), Καπετανάκης 8(2), Περδίκης, Τζανιδάκης 2, Φιλιππάκης 2, Βαρδάκης, Φουντιδάκης, Κοπανάκης 9, Καλοειδάς. 

(Α2-Β) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 40-70

Διαιτητές: Θεοδωράκης, Πετράκης
Δεκάλεπτα: 18-19, 22-36, 31-56, 40-70.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς) : Κορογώνα, Παπαδοπόύλου Ε. 10(2), Γιαμαλά 8(2), Ρόμπου 4, Μαστροκώστα, Κιπ. 4, Τσικριτσάκη 2, Ξανθέα Θ. 2, Ξανθέα Ι. 10.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος) : Αντωνάκης 5, Βαβουράκης 22, Πολιτάκης 6(2), Περάκης 16(2),  Ζάχος 9(1), Κυριακάκης 7(1), Γιαννούλης 2, Λιανέρης 3.

(A1) MUEBLO PLUS - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛ.  61-64

Διαιτητές: Θεοδωράκης, Φιλιππάκης.
Δεκάλεπτα: 20-19, 29-32, 48-46, 61-64.
MUEBLO PLUS (Σταυρουλάκης, Τσιλεδάκης Ν.) : Κοντουδάκης 15, Καλιδωνάκης 5(1), Χατζηδάκης 10(2), Κλάδος 5(1), Φίλας 16(2), Παπαδάκης 10, Βασιλάκης.
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Σαβοργιννάκης Μ.): Σαβοργιννάκης Μ. 13(2),  Ξανθόπουλος 6, Παπαδάκης 26(5), Παναγιωτάκης 12, Σαβοργιννάκης Β. 4, Πετράκης 3(1), Σερσεμής.

(Α1) ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - XPRESS COPY 57-67
Διαιτητές: Καθαράκης, Φιλιππάκης.
Δεκάλεπτα: 17-22, 30-36, 41-52, 57-67.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Αλυγιζάκης 8, Κατσαντώνης 16(1), Λυκάκης 4(1), Ανεζάκης 10(1), Αραμπατζόγλου, Θεοδοσόπουλος Σ., Συριανόγλου, Τσιμπισκάκης 15(2), Δρουδάκης 4, Θεοδοσόπουλος Ε.
XPRESS COPY (Πιοτογιαννάκης): Γιαννούλης 12(2), Ορφανουδάκης 10, Γκάτσιας 20(4), Σπιτάς 4, Κεγιαδάκης 12, Πιοτογιαννάκης 9(3), Μαθηνός .

Κυριακή 4 Μαρτίου 2018
(Α2-Β) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ - ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ 56-47

Διαιτητές: Καθαράκης, Ρόμπου.
Δεκάλεπτα: 19-10, 31-23, 45-31, 56-47
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Φουσταλιεράκης): Ρεχερ 4, Πανόπουλος 3, Καλογεράκης, Θεοδωράκης 2, Απανωμεριτάκης 5, Βροντάκης 13(1), Ξηράς 17(1), Σταυρουλάκης 5, Φουσταλιεράκης 7(1).
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Πλευράκης) : Χειμωνίδης 6, Σωμαθιανός 2, Πλευράκης 5(1), Νικολιδάκης 14, Σφυράκης 3(1), Μπεγέτης, Μπαγιαρτάκης 4, Παναγιωτόπουλος 9(1), Ζιάνας, Προκοπάκης 4. 

(Α2-Β) MACRON STORE - BUENO HOTEL 61-60
Διαιτητές: Καθαράκης, Ρόμπου.
Δεκάλεπτα: 12-15, 29-29, 52-46, 61-60.
MACRON STORE (Δοξαστάκης Ε.) : Τσαφαράκης Μ., Δοξαστάκη Ε., Κόνιας , Καρατζέτζος Γ. 33(2), Κάβουρας, Καρατζέτζος Κ. 4, Αυγέρης, Παπαδάκης Α. 6, Σαρχωσής, Μπενάκης 18.
BUENO HOTEL (Μυλωνάς): Ανδρεδάκης 3(1), Σταυρουλιδάκης 2, Σταγκουράκης 14, Χατζάκης, Μυλωνάς 2, Αρσενίδης 15, Ανδρονικίδης 6, Κππανάκης 18(1).

(Α2-Β) L' ETOILE DU SUD - KLADOS TOURS 26-89

Διαιτητές: Τσικριτσάκη, Φιλιππάκης Β.
Δεκάλεπτα: 07-14, 12-44, 17-68, 26-89.
L' ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.) : Παυλιδάκης Γ. 14(2), Βουτσαδάκης 4, Παπαδάκης Ν. 3(1), Γαλλιός 5(1), Παπιομίτογλου, Σταράκη, Γαλεράκης.
KLADOS TOURS (Γιοβάνοβιτς) : Χριστουλάκης 32(5), Γερουκάκης 16(2), Κλάδος 2, Περακάκης, Κανελάκης 4, Πετρίδης 1, Νταουντάκης 6, Γιοβάνοβιτς, Καθαράκης 20(1), Γερακάκης 8.

(Α1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 67-48

Διαιτητές: Φιλιππάκης Β., Τσικριτσάκη.
Δεκάλεπτα: 16-21, 28-27, 49-33, 67-48.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης, Φωτάκης): Πελιβανίδης 11, Μανέττας 21(1), Τρανταλίδης 3(1),  Αντουράκης 17(3), Χαιρέτης 4, Σεγρεδάκης 11(1).
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Αντουράκης): Ρούλιος Α. 10, Οικονομάκης 10(2), Αποστολάκης 12, Ρούλιος Κ. 8, Ζουμπουλάκης Ν. 8, Κουκάκης.
(Α1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ – PLATANOS TOURS 53-39
Διαιτητές: Αρτεμάκη, Κουλιεράκη.
Δεκάλεπτα: 05-12, 21-19, 37-22, 53-39
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβίας): Λίτινας, Καρακεσίσογλου 12, Ψαρουδάκης 1, Παπαγρηγορίου 3(1), Ζούκης 6, Θεοδωρόπουλος, Ηλιόπουλος 2, Στάμος 26(4), Κόης 3.
PLATANOS TOURS (Βουγιουκαλάκης Ε.): Κλειδαράς, Συμεωνίδης, Δαμανάκης 6(2), Αγγελάκης 10,  Καταρτζής 2, Καρπουζάκης 20(1), Γεωργίου 1, Βουγιουκαλάκης Ε.
 Στην αρχη του αγώνα έγινε πρόταση γάμου από τον παίχτη των Κούμων!!! 
(A1) ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 73-85
Διαιτητές: Αρτεμάκη, Κουλιεράκη.
Δεκάλεπτα: 20-21, 39-48, 56-65, 73-85.
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Μαμαλάκης Σ.): Πολυδωρόπουλος, Μαλλιαρός, Πατέντας 24, Θανάσης 3, Κυδωνάκης 14(4), Τσιχλής, Σαπουνσής, Μαμαλάκης Ν. 9, Φουντουκίδης 12, Μουλίτσας, Κανλής 11(1).
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης Β.  6(2), Κιουρτσιδάκης , Πατέρας 6(2),  Νύκταρης 13(3), Νταλιάνης 4, Νικολακάκης, Μαραυγάκης 28(5), Κωνσταντινίδης, Χατζηκωνσταντίνου 8, Βασιλάκης 18(3), Σταυρουλάκης 2.
(A1) HAAGEN DAZS - Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. 77-56
Διαιτητές: Κώτσου, Θεοδωράκης.
Δεκάλεπτα: 15-17, 34-30, 58-44, 77-56.
HAAGEN DAZS (Ξενίδης, Βασιλείου) : Λαγουδάκης 15(2), Κούμουλος 27(6),  Καλαϊτζάκης 10(2), Μπονατάκης 9(3), Πηγουνάκης 8(2), Χατζηδάκης 8(2).
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης): Συντυχάκης 11(2), Χρυσουλάκης 6, Κλήμος, Καίσαρης 9(1), Καλογεράκης, Μπούτσιας, Παπαδάκης 2, Κανακάκης 2, Παπαδογιαννάκης Π. 3(1), Παπαδογιαννάκης Γ. 12(1), Θεοδοσουλάκης, Οικονομίδης 11(1).

ΡΕΠΟ: (Α2-Β) ΣΥΦΑΡ