Σάββατο, 24 Μαρτίου 2018

Αποτελέσματα Ημιτελικών Αγώνων Α1 Κατηγορίας και 10ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' & Β' Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Σάββατο 24 Μαρτίου 2018
(Α2-Β) MACRON STORE – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 37-46
Διαιτητές: Καθαράκης, Ρόμπου.
Δεκάλεπτα: 05-19, 15-29, 21-39, 37-46.
MACRON STORE (Καρατζέτζος): Τσαφαράκης 2, Δοξαστάκης 2, Μπενάκης 22(1),  Αυγέρης, Παπαδάκης 8,  Κόνιας 3.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Λαδάκης 7(1), Καπετανάκης 9(3), Περδίκης 3, Τζανιδάκης 6, Φιλιππάκης 2, Βαρδάκης 7(1), Φουντιδάκης, Κοπανάκης 10, Σκούφογλου 2.

(Α2-Α) ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ – THINK VILLA 45-40
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Φιλιππάκης
Δεκάλεπτα: 04-17, 21-22, 30-29, 45-40.
ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (Καπαρός) : Καπαρός 20(1), Λελεδάκης 3,  Βασιλακάκης, Παναγιουλάκης, Μεξης 11, Νεονάκης 2, Μαραγκουδάκης 6, Τσόγκας, Καλυβιανάκης 3(1), Ρουμαντζής, Πολιουδάκης, Διβανής.
THINK VILLA (Κόκκινος) : Αντωνίου 13(1), Κουνδουράκης, Πολιουδάκης 3, Καζίλας 11(1), Αστρινάκης 2, Κόκκινος 6, Πηγουνάκης Φ. 5(1), Καψαρίτης, Στεργιάκης.

(A2-A) CRETAN INOX – ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE 54-42
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Ρόμπου.
Δεκάλεπτα: 14-12, 26-20, 38-34, 54-42.
CRETAΝ INOX (Θανάσης) :  Ψωμάς, Καρυπίδης 14, Θεοδωρόπουλος, Γκόγκος, Λεωνιδάκης 15(2), Κυλάφης 6, Κατσαβίδης 14(1), Μακαρδονας 5(1), Βελονάκης.
ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE (Γιαννακάκης) : Δημητριάδης 3(1), Δουζίνας 5, Λίτινας 12(1),  Αντωνόγιαννάκης 8, Γαλερός 5, Κλάδος, Δούβρος 3, Καραογλάνης 1,  Σταυρουλάκης Π. 3(1), Γαμβρέλας 2.

(A2-A) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ – ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 47-51
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Πετράκης.
Δεκάλεπτα: 07-11, 20-17, 30-34, 47-51.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Αντουράκης): Βότζης 3, Mαρίνος 15, Μάνεσης 7(2), Γρηγοράκης 2, Καλλέργης 2, Παραδεισανός 6, Φραγκιαδάκης, Ζαμπετάκης 8, Γαβράς 4.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Ξενίδης) : Κεραμιανός 3, Τερζιόγλου 2, Δασκαλάκης 10, Ξενίδης 4, Μαθιουδάκης 30(1), Χουστουλάκης 2.

(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-4) HAAGEN DAZS – ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ 83-64
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Πετράκης.
Δεκάλεπτα: 20-18, 42-31, 62-49, 83-64.
HAAGEN DAZS (Πηγουνάκης, Ξενίδης) : Κούμολος 28(5), Πλεμμένος 5, Θερμιώτης 6, Χατζηδάκης 4, Καλαϊτζάκης 4, Λαγουδάκης 15(2),  Μπονατάκης 2, Γκογκίζας 13(3), Πηγουνάκης 6(2).
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Καραβάνης): Πολυδωρόπουλος 6(2), Μαλλιαρός, Πατέντας 5, Θανάσης 10(1), Κυδωνάκης 12(3), Μουλίτσας, Τσιχλής 7(1), Μαμαλάκης Ν. 14, Σαπουνζής, Φουντουκίδης 6, Κανλής 4, Μαμαλάκης Σ.


Κυριακή 25 Μαρτίου 2018
(Α2-Β) L’ ETOILE DU SUD - ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ 31-45
Διαιτητές: Ρόμπου, Τσικριτσάκη 
Δεκάλεπτα: 10-06, 12-16, 15-31, 31-45.
L' ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.) : Παυλιδάκης Γ. 20, Παπαδάκης Ν. 2, Γαλλιός 3, Παπιομίτογλου 6, Σταράκη, Γαλεράκης.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακρυδάκης): Κονταξάκης 6(1), Σωμαθιανός 4, Ζιάνας 6, Χειμωνίδης, Νικολουδάκης 7, Παναγιωτόπουλος 14 (1), Σφυράκης,  Κεραμιανάκης 2, Μπαγιαρτάκης 2, Προκοπάκης 4.

(Α2-Β) ΣΥΦΑΡ - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 33-58
Διαιτητές: Φιλιππάκης, Τσικριτσάκη 
Δεκάλεπτα: 08-11, 16-18, 23-36, 33-58.
ΣΥΦΑΡ (Κούνουπας Α.) : Καβρουλάκης 2, Κούνουπας Α. , Χηνιάδης 9 , Ζερβουδάκης 18(2) , Αδραμής, Παπαδλακης 4.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Βαμβουράκης): Βαμβουράκης 18, Αντωνάκης 4, Καζανης, Πολιτάκης 14, Περάκης 17, Κυριακάκης, Γιαννούλης 5(1).

(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 5-8) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 50-61
Διαιτητές: Καθαράκης, Φιλιππάκης. 
Δεκάλεπτα: 12-11, 20-28, 31-48, 50-61.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Μοσχάκης 4,  Συριανόγλου 6(2),  Θεοδοσόπουλος Σ., Αλυγιζάκης 4, Ανεζάκης 7, Τσιμπισκάκης 11(1), Δρουδάκης 18(1).
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Σαβοργιννάκης Μ.): Σαβοργιννάκης Μ. 6,  Μαθιουδάκης 4, Ξανθόπουλος 12(2), Παπαδάκης 21(9), Σαβοργιννάκης Β. 14(2), Σερεμής 4.
(A1 ΘΕΣΕΙΣ 1-4) PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ – Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.  71-68
Διαιτητές: Αρτεμάκη Δόμνα Κουλιεράκη 
Δεκάλεπτα: 20-15, 36-30, 57-49, 71-68.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης 3, Κιουρτσιδάκης , Πατέρας,  Μαραυγάκης 16(2), Νύκταρης 16(4), Νταλιάνης, Νικολακάκης , Χατζηκωνσταντινου 13(2), Κωνσταντινίδης , Βασιλάκης 21(3), Σταυρουλάκης 2. 
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης, Παπαδογιαννάκης Γ.): Συντυχάκης 5(1), Χρυσουλάκης 22(3), Κλήμος 14(1), Καίσαρης 3, Καλογεράκης, Παπαδάκης, Κανακάκης,  Παπαδογιαννάκης Γ. 15(1), Μπούτσιας, Οικονομίδης 9(1).
(A1 ΘΕΣΕΙΣ 5-8) MUEBLO PLUS – XPRESS COPY 44-40
Διαιτητές: Αρτεμάκη Δόμνα Κουλιεράκη 
Δεκάλεπτα: 15-09, 25-23, 34-31, 44-40.
MUEBLO PLUS (Τσιλεδάκης Λ.) : Κοντουδάκης 5, Καλυδωνάκης 13, Βασιλάκης, Βρακίδης, Χατζηδάκης 10, Κλάδος 3, Ρακιτζής 5(1), Παπαδάκης 8(1).
XPRESS COPY (Ζουμπεράκης): Καλογεράκης, Ορφανουδάκης 23(1), Μαθηνός 2, Σπιτάς 5, Γκάτζιας 10, Γιαννούλης, Φιτζανάκης.

Δευτέρα 26 Μαρτίου 2018
(Α2-Α) ΡΑΨΩΔΙΑ – ΙΑΤΡΟΙ 42-56
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Φιλιππάκης.
Δεκάλεπτα: 07-11, 13-25, 26-43, 42-56.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Μυρωτής): Μαλανδρινός 3, Ξενάκης 5, Νιωτάκης 4, Βεργίτσης 6(2), Ψαθάκης 6, Παλαφούτης 18(3).
ΙΑΤΡΟΙ (Τζανάκης) : Γούδας 5, Ζαχαράκης 4, Αργυρίου 8, Τζανάκης 15(1), Παρασκάκης 14, Βλαχοπάνος 2, Σαμωνάκης 8.

(Α2-Α) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 52-57
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Τσικριτσάκη.
Δεκάλεπτα: 10-13, 22-24, 38-34, 52-57.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός) : Λιάκος 8, Σταυριανάκη 2, Νικολιδάκης 6(2), Μισιργής 13(2), Παπατριανταφύλου 4, Δαμιανός 7, Διαμαντής 10(1), Μανωλουδάκης 2.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας) : Αργυρόπουλος 15, Τζανουδάκης 1, Κακλαμάνος 18, Καλαϊτζάκης Α. 5,  Σακελλαρίδης 6, Φανουργάκης, Ψωράκης 10(1), Πετροπουλάκος 2, Προκοπάκης, Παπαδάκης Γ.

ΡΕΠΟ: (Α2-A) DOMEK (Α2-Β) BUENO HOTEL