Πέμπτη, 29 Μαρτίου 2018

Αποτελέσματα Τελικών Αγώνων Α1 Κατηγορίας και 11ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' & Β' Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Τετάρτη 28 Μαρτίου 2018
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 2017-2018
BUENO HOTEL 2017-2018

(Α2-Β) BUENO HOTEL - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 60-61
Διαιτητές: Θεοδωράκης,  Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 16-19, 27-34, 44-41, 60-61.
BUENO HOTEL (Μυλωνάς): Ανδρεαδάκης 9, Ανδρονικίδης 8, Σταγκουράκης 10, Σταυρουλιδάκης 4, Κοπανάκης 22, Χατζάκης 4, Μυλωνάς 3.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς, Στάμος): Γιαπιτσόγλου 6, Παπαδοπόύλου, Γιαλαμά 15(1), Πασχαλίδη, Βουρδούμπα 8, Ρόμπου 6, Μαστροκώστα 4, Ξανθέα Θ. 4, Ξανθέα Ι. 18(1).
 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 2017-2018
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 2017-2018

(Α2-Β) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 54-46
Διαιτητές: Θεοδωράκης,  Τσικριτσάκη
Δεκάλεπτα: 15-04, 25-16, 37-28, 54-46.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος): Βαμβουράκης 6, Αντωνάκης 2, Χασιώτης, Καζανης 2, Πολιτάκης 19(2), Περάκης 11, Ζάχος 14(2), Κυριακάκης, Γιαννούλης, Λιανέρης.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Βροντάκης): Ρεχερ 4, Πανόπουλος 10, Καλογεράκης 1, Θεοδωράκης, Απανωμεριτάκης 8, Βροντάκης 8(1), Σταυρουλάκης 2, Ξηρας 13.


Σάββατο 31 Μαρτίου 2018
  ΙΑΤΡΟΙ 2017-2018
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 2017-2018

(Α2-Α) ΙΑΤΡΟΙ – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 51-53
Διαιτητές:  Καθαράκης, Ρόμπου.
Δεκάλεπτα: 08-07, 17-24, 33-45, 51-53.
ΙΑΤΡΟΙ (Παρασχάκης) : Σιββαρόπουλος, Ζαχαράκης 13(2), Αργυρίου 8, Τζανάκης 14(1), Παρασκάκης 8, Γιακουμάκης 4, Σταυρουλιδάκης 4, Μοχασιρης.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός) : Λιάκος 14, Σταυριανάκη, Νικολιδάκης 12, Μισιργής 11(2), Παπατριανταφύλου 4, Δαμιανός 4, Διαμαντής 8(1).


 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 2017-2018
CRETAN INOX 2017-2018

(Α2-Α) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ – CRETAN INOX 54-49
Διαιτητές:  Καθαράκης, Ρόμπου.
Δεκάλεπτα: 15-13, 24-21, 39-33, 54-49.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας) : Αργυρόπουλος 9(1), Τζανουδάκης, Κακλαμάνος 16(1), Καλαϊτζάκης Α. 19(2),  Σακελλαρίδης 2, Γεωργαλής, Φανουργάκης 1, Ψωράκης 3(1), Πετροπουλάκος 2, Προκοπάκης 2, Παπαδάκης Γ.
CRETAΝ INOX (Πολυδορόπουλος) :  Ψωμάς 2, Καρυπίδης 11, Θεοδωρόπουλος 3, Λεωνιδάκης, Κυλάφης 12, Κατσαβίδης 16(3), Μακαρδονας 5(1), Βελονάκης.


 ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2017-2018
ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 2017-2018

(A2-A) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 57-63
Διαιτητές:  Μακρογιάννης, Φιλιππάκης .
Δεκάλεπτα: 11-22, 26-32, 39-48, 57-63.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Ξενίδης) : Ξενίδης , Τερζιόγλου 13(3), Μαθιουδάκης 39(1), Δασκαλάκης 5, Καλησπεράκης.
ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (Καπαρός) : Καπαρός 16(3), Λελεδάκης 9,  Βασιλακάκης, Παναγιουλάκης 5(1), Μεξης 10, Μαραγκουδάκης 6, Τσόγκας 7(1), Καλυβιανάκης 8, Ρουμαντζής 2, Διβανής.
ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE 2017-2018
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 2017-2018

(Α2-Α) ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE – ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 52-51
Διαιτητές:  Θεοδωράκης, Μακρογιάννης.
Δεκάλεπτα: 08-07, 23-25, 38-43, 52-51.
ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE (Γιαννακάκης) : Δημητριάδης 5(1), Δουζίνας, Λίτινας 3,  Ερηνάκης 17(2), Αντωνόγιαννάκης 3, Γαλερός 5(1), Κλάδος, Καραογλάνης 3,  Σταυρουλάκης Π. 2, Σταυρουλάκης Ν. 2, Γαμβρέλας 10, Καλιτσουνάκης 2.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Αντουράκης): Βότζης 8(1), Βαμβακάς, Mαρίνος 10(2), Μάνεσης 6(2), Γρηγοράκης, Καλλέργης 4, Παραδεισανός 12, Φραγκιαδάκης, Ζαμπετάκης 11(1), Γαβράς.


(A1 ΘΕΣΕΙΣ 7-8) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – XPRESS COPY 20-0(AA)

Κυριακή 1 Απριλίου 2018
Α2-Α) THINK VILLA – DOMEK  57-43
Διαιτητές: Ξυλάς, Καμπίτσης
Δεκάλεπτα: 07-12, 22-20, 43-33, 57-43
THINK VILLA (Καζίλας): Αντωνίου 15 (3), Κουδουναράκης 1, Πολιουδάκης 9, Καζίλας 16, Αστρινάκης, Κόκκινος 5 (1), Πηγουνάκης Φ. 8, Στεργιάκης.

DOMEK (Αποστολάκης-Λαγουδάκης): Παλιεράκης 15 (3), Δούκας 5, Παπαδάκης 8, Καλλιγάς, Βουρτζούμης, Ντρέκο 2, Κατσαντώνης 11 (1), Μαθιουδάκης 2, Λαγουδάκης, Αποστολάκης.

(Α2-BKLADOS TOURS – ΣΥΦΑΡ  79-44
Διαιτητές: Ξυλάς, Καμπίτσης
Δεκάλεπτα: 11-09, 28-17, 56-30, 79-44

KLADOS TOURS (Γιοβάνοβιτς): Καθαράκης 19, Γερακάκης, Κλάδος 1, Περακάκης 2, Πετρίδης, Κανελλάκης 5, Νταουντάκης 35 (1), Γιοβάνοβιτς, Γερουκάκης 17 (3).
ΣΥΦΑΡ (Κούνουπας): Κατσουλάκης 2, Παπαδάκης 10, Κούνουπας, Χηνιάδης 10, Ζερβουδάκης 20, Αδράμης 2.

(Α2-Β) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - L’ ETOILE DU SUD  49-39
Διαιτητές: Μαρινάκης, Μπουζουνιεράκης
Δεκάλεπτα: 09-08, 25-12, 33-23,  49-39
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Λαδάκης 20 (2), Σκούφογλου 7, Καπετανάκης 9 (1), Περδίκης 13, Φιλιππάκης, Φουντιδάκης.

LETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.): Παυλιδάκης Γ. 23, Σταράκη, Παπιομύτογλου, Παπαδάκης Ν. 6, Γαλλιός 8 (2), Μαυράκης 2.

(Α2-Β) SAILING EXPERIENCE / REVANS CAFÉ – MACRON STORE  39-37
Διαιτητές: Μαρινάκης, Μπουζουνιεράκης
Δεκάλεπτα: 07-07, 19-11, 26-23, 39-37

SAILING EXPERIENCE / REVANS CAFÉ (Κατσουλάκης-Φιλιππάκης): Γαβαλάκης, Φραγκιδάκης 1, Τσαχάκης 6 (2), Ουρανός, Σταθόπουλος 3 (1), Παυλιδάκης, Δαφέρμος 3, Τσαγκαρούλης 15 (1), Παπαπαναγιώτου, Παρασύρης 5 (1), Μεταξάκης, Κορωνάκης.
MACRON STORE (Δοξαστάκης): Τσαφαράκης 4, Δοξαστάκης 2, Μπενάκης 19 (2), Αυγέρης, Καρατζέτζος 12 (2), Κόνιας.

(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 5-6) ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – MUEBLO PLUS  52-72
Διαιτητές: Καθαράκης, Φιλιππάκης
Δεκάλεπτα: 04-22, 14-39, 36-54, 52-72

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Σαβοργιννάκης Μ.): Σαβοργιννάκης Μ. 9 (2), Μαθιουδάκης, Ξανθόπουλος 9, Παπαδάκης 15, Σαβοργιννάκης Β. 19 (2).
MUEBLO PLUS (Τσιλεδάκης Λ.): Κοντουδάκης 15, Καλυδωνάκης 5, Βασιλάκης 7 (1), Βρακίδης, Χατζηδάκης 13 (2), Κλάδος 11 (3), Φίλας 11 (1), Ρακιντζής, Παπαδάκης 10.
 Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. 2017-2018
 ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ 2017-2018
 
(A1 ΘΕΣΕΙΣ 3-4 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ) 
Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. – ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ  66-75
Διαιτητές: Καθαράκης, Φιλιππάκης
Δεκάλεπτα:12-18, 32-44, 46-55, 66-75

Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης-Γαβαλάκης): Συντυχάκης 3, Χρυσουλάκης 20 (2), Καίσαρης 13 (1), Καλογεράκης 2, Παπαδάκης 3 (1), Κανακάκης 2,  Παπαδογιαννάκης Γ. 9, Θεοδωσουλάκης, Παπαδογιαννάκης Π., Οικονομίδης 14 (2).
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Θανάσης): Πολυδωρόπουλος 6(2), Μαλλιαρός, Πατέντας 15 (1), Θανάσης 8, Κυδωνάκης 8 (1), Μουλίτσας, Τσιχλής 8 (2), Μαμαλάκης Ν. 10, Σαπουντζής, Φουντουκίδης 17, Κανλής 17 (1), Μαμαλάκης Σ.
ΡΕΠΟ: (Α2-A) ΡΑΨΩΔΙΑ (Α2-ΒΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ