Σάββατο, 17 Μαρτίου 2018

Αποτελέσματα προημιτελικών Αγώνων Α1 Κατηγορίας και 9ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A' & Β' Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Σάββατο 17 Μαρτίου 2018
(Α2-B)  ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 43-39
Διαιτητές: Καθαράκης, Ρόμπου.
Δεκάλεπτα: 16-08, 22-19, 36-31, 43-39.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Λαδάκης 20(3), Καπετανάκης 4, Περδίκης, Τζανιδάκης 6, Φιλιππάκης 6, Βαρδάκης 5(1), Φουντιδάκης, Κοπανάκης 2.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Βροντάκης): Ρεχερ 6, Πανόπουλος 4, Καλογεράκης 7, Θεοδωράκης 2, Απανωμεριτάκης, Σταυρουλάκης 2, Φουσταλιεράκης 3, Ζουμεράκης 12.

(Α2-B)  ΣΥΦΑΡ - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 54-58
Διαιτητές: Καθαράκης, Φιλιππάκης .
Δεκάλεπτα: 12-17, 30-33, 41-45, 54-58.
ΣΥΦΑΡ (Αδραμής) : Καβρουλάκης 16 , Κούνουπας Α. , Χηνιάδης 4 , Ζερβουδάκης 31(2) , Αδραμής 3.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς, Στάμος): Κορογώνα, Παπαδοπόύλου 11(3), Γιαλαμά 14(2), Πασχαλίδη 4, Τσικριτσάκη, Ρόμπου 4, Μαστροκώστα, Βουρδούμπα 4, Ξανθέα Θ., Γιαπιτσόγλου, Ξανθέα Ι. 17(3).

(A2-A)  ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 64-52
Διαιτητές: Μπουζουνιεράκης, Πετράκης.
Δεκάλεπτα: 13-14, 34-32, 49-44, 64-52.
ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE (Γιαννακάκης) : Δημητριάδης 2, Δουζίνας 2, Γαλερός 12(1), Κλάδος 7(1), Δούβρος 5, Καραογλάνης 4, Σταυρουλάκης Ν. 7(1), Σταυρουλάκης Π. 5(1), Ερηνάκης 14(2), Καλλιτσουνάκης 2, Γαμβρελας 4.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός) : Λιάκος 5, Σταυριανάκη 8, Νικολιδάκης 14(1), Μισιργής 7(1), Παπατριανταφύλου 2, Δαμιανός 4, Διαμαντής 9(1), Παλτατσίδης 3(1).
(A2-A)  TEE ΡΕΘΥΜΝΟΥ – CRETAN INOX 40-68
Διαιτητές: Μπουζουνιεράκης, Πετράκης.
Δεκάλεπτα: 09-18, 19-38, 28-60, 40-68.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Ξενίδης) : Τερζιόγλου 11(2), Δασκαλάκης Μ. 6, Ξενίδης 10, Νικολάου, Μαθιουδάκης 13(1), Λαμπρινός.
CRETAΝ INOX (Θανάσης) :  Ψωμάς 6, Καρυπίδης 14, Βελωνάκης 8, Θεοδωρόπουλος 4, Γκόγκος 2,  Κυλάφης 14, Κατσαβίδης 12(1), Μακαρδονας 8.
(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 80-53
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Ρόμπου.
Δεκάλεπτα: 16-11, 34-26, 57-34, 80-53.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης, Γαβαλάκης): Συντυχάκης 9(1), Χρυσουλάκης 11(3), Κλήμος 10, Καίσαρης 15, Καλογεράκης, Παπαδάκης 1, Κανακάκης 8,  Παπαδογιαννάκης Γ. 14, Θεοδοσουλάκης 2, Οικονομίδης 10(2).
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Σαβοργιννάκης Μ.): Σαβοργιννάκης Μ. 5(1),  Μαθιουδάκης 5(1), Ξανθόπουλος 2, Παπαδάκης 24(5), Παναγιωτάκης 6(1), Σαβοργιννάκης Β. 5(1), Πετράκης 6(2).

Κυριακή 18 Μαρτίου 2018
(Α2-Α)  THINK VILLA – ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ  42-46
Διαιτητές: Καθαράκης, Ρόμπου
Δεκάλεπτα: 12-14, 27-25, 29-41, 42-46
THINK VILLA (Κόκκινος): Αντωνίου 13 (3), Στεργιάκης 3 (1), Καμαρίτης, Κόκκινος 7, Πολιουδάκης 9 (1), Αστρινάκης 2, Πηγουνάκης Φ. 8.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Μάνεσης): Mαρίνος 12 (2), Μάνεσης 9 (3), Γρηγοράκης 7, Καλλέργης 2, Παραδεισανός 4, Βότζης 4 (1), Φραγκιαδάκης 6, Γαβράς 2.

(Α2-A)  ΡΑΨΩΔΙΑ – DOMEK  καν. 47-47, παρ. 52-57
Διαιτητές: Καθαράκης, Ρόμπου
Δεκάλεπτα: 20-05, 30-12, 34-37, καν. 47-47,  παρ. 52-57
ΡΑΨΩΔΙΑ (Μυρωτής): Αθανασιάδης, Ξενάκης 17 (1), Νιωτάκης, Βεργίτσης 5 (1), 
αραλαμπόπουλος 5, Ψαθάκης 10, Παλαφούτης 15 (4).
DOMEK (Aποστολάκης): Παλιεράκης 11, Παπαδάκης 9, Αποστολάκης 23 (3), Βουρτζούμης, Ντρέκο 4, Κατσαντώνης 6, Μαθιουδάκης 4.

(Α2-Β) 
BUENO HOTELLETOILE DU SUD  50-41

Διαιτητές: Μαρινάκης, Πετράκης
Δεκάλεπτα: 15-10, 28-20, 40-27, 50-41
BUENO HOTEL (Μυλωνάς): Ανδρονικίδης 4, Σταγκουράκης 13, Σταυρουλιδάκης 2, Κοπανάκης 7, Χατζάκης 6, Μυλωνάς, Αρσενίδης 18.
LETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.): Παυλιδάκης 21, Μαυράκης 5, Σταράκη, Φραγκιαδάκης 5, Παπαδάκης 2, Παπιομύτογλου, Βουτσαδάκης, Γαλλιός 8, Γαλεράκης.

(Α2-Β)  ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ – MACRON STORE  35-45
Διαιτητές: Μαρινάκης, Πετράκης
Δεκάλεπτα: 09-15, 20-26, 26-33, 35-45
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Ζιάνας): Παναγιωτόπουλος 14 (1), Σωμαθιανός 2, Ζιάνας 2, Σφυράκης, Νικολουδάκης 15, Κεραμιανάκης, Μπεγέτης 2.
MACRON STORE (Δοξαστάκης): Τσαφαράκης 6, Δοξαστάκης, Μπενάκης 14 (1), Σαρχώσης, Καρατζέτζος Γ. 12 (1), Αυγέρης, Παπαδάκης 3, Καρατζέτζος Κ. 10 (2), Δασκαλάκης.

(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – XPRESS COPY  83-52
Διαιτητές: Κουλιεράκη, Φιλλιππάκης
Δεκάλεπτα: 22-15, 50-21, 68-31, 83-52
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Μαμαλάκης Σ.): Πολυδωρόπουλος 5 (1), Μαλλιαρός 2, Πατέντας 14 (2), Θανάσης 3, Κυδωνάκης 10 (1), Μουλίτσας, Τσιχλής 11 (2), Μαμαλάκης Ν. 7, Φουντουκίδης 13 (1), Κανλής 18 (3).
XPRESS COPY (Σπιτάς): Πιοτογιαννάκης 2, Καλογεράκης, Ορφανουδάκης 22 (1), Κιαγιαδάκης 10, Μαθηνός 5 (1), Ζήσιμος, Σπιτάς, Γκάτζιας 3, Γιαννούλης 10 (2).
(A1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) HAAGEN DAZS – MUEBLO PLUS 56-47
Διαιτητές: Κουλιεράκη, Δημητρουλάκης.
Δεκάλεπτα: 21-15, 34-23, 49-36, 56-47.
HAAGEN DAZS (Ξενίδης) : Πλεμμένος 10(2), Θερμιώτης, Χατζηδάκης 4, Καλαϊτζάκης 11(1), Λαγουδάκης 6,  Γκογκίζας 21(3), Πηγουνάκης 4.
MUEBLO PLUS (Τσιλεδάκης Λ., Τσιλεδάκης Ν.) : Κοντουδάκης 6, Καλυδωνάκης 5(1), Βασιλάκης, Βρακίδης, Χατζηδάκης 14(2), Κλάδος 3(1), Ρακιτζής 3(1), Φίλας 6, Παπαδάκης 10.

(A1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 58-47
Διαιτητές: Δημητρουλάκης, Φιλιππάκης.
Δεκάλεπτα: 15-10, 33-17, 43-31, 58-47.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης 5(1), Κιουρτσιδάκης , Πατέρας 8(2),  Νύκταρης 18(2), Νταλιάνης 2, Νικολακάκης , Χατζηκωνσταντινου 14, Κωνσταντινίδης , Βασιλάκης 11(1). 
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου, Θεοδοσόπουλος Ε.): Μοσχάκης 3,  Συριανόγλου, Κατσαντώνης 11, Θεοδοσόπουλος Σ., Αλυγιζάκης 2, Λυκάκης 5(1), Ανεζάκης 13(2), Τσιμπισκάκης 9(1), Δρουδάκης 4.


Δευτέρα 19 Μαρτίου 2018
(Α2-Β)  ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - SAILING EXPERIENCE / REVANS CAFÉ 42-45
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Ρόμπου. 
Δεκάλεπτα: 12-14, 20-23, 31-32, 42-45.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος): Βαμβουράκης 8, Αντωνάκης, Χασιώτης, Καζανης 6, Πολιτάκης 15(1), Περάκης 6, Ζάχος 1, Κυριακάκης 6, Γιαννούλης, Λιανέρης.
SAILING EXPERIENCE/REVANS CAFE (Κατσουλάκης) : Γαβαλάκης, Φραγκιαδάκης 8(1), Τσαχάκης 12(2), Σταθόπουλος 7, Παυλιδάκης 4, Παπαδάκης 2, Ουρανός,  Παρασύρης 2, Κορωνάκης 4, Τσαγκαρούλης 6, Ελευθεράκης.

(Α2-Α)  
ΙΑΤΡΟΙ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 54-48

Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 13-12, 31-21, 45-35, 54-48.
ΙΑΤΡΟΙ (Παρασκάκης) : Γούδας 12, Ζαχαράκης 8, Αργυρίου 4, Τζανάκης 10, Παρασκάκης 11, Βλαχοπάνος 4, Μουχασίρης 1, Σαμωνάκης 4.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας) : Αργυρόπουλος 9(1), Τζανουδάκης 1, Κακλαμάνος 16(1), Καλαϊτζάκης Α. 7(1),  Σακελλαρίδης 4, Φανουργάκης, Ψωράκης 5(1), Πετροπουλάκος 6, Παπαδάκης Γ.


ΡΕΠΟ: (Α2-Α) ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
            (Α2-Β) KLADOS TOURS


Τετάρτη 21 Μαρτίου 2018 (10η Α2-Β)
(Α2-ΒΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ – KLADOS TOURS 18-69
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Φιλιππάκης.
Δεκάλεπτα: 06-19, 08-31, 10-46, 18-69.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς, Στάμος) : Κορογώνα, Γιαπιτσογλου, Ρόμπου, Μαστροκώστα 4, Τσικριτσάκη 4, Ξανθέα Θ. 6(2), Ξανθέα Ι., Βουρδουμπά 4.
KLADOS TOURS (Γιοβάνοβιτς) : Χριστουλάκης, Γερουκάκης 19(1), Κλάδος 2, Κανελάκης 9(1), Πετρίδης 1, Νταουντάκης 21, Γιοβάνοβιτς 2, Καθαράκης 10, Γερακάκης 5.

(
Α2-ΒΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ – SAILING EXPERIENCE / REVANS CAFE 42-48

Διαιτητές: Θεοδωράκης, Ρόμπου.
Δεκάλεπτα: 10-08, 21-20, 27-33, 42-48.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Βροντάκης): Ρεχερ, Πανόπουλος, Καλογεράκης 5, Θεοδωράκης 2, Απανωμεριτάκης 2, Βροντάκης 6(1), Ξηράς 16, Σταυρουλάκης, Φουσταλιεράκης 6(1), Ζουμπεράκης 6.
SAILING EXPERIENCE/REVANS CAFE (Κατσουλάκης) : Γαβαλάκης, Φραγκιαδάκης 7, Ουρανός 2, Σταθόπουλος 13(3), Παυλιδάκης 2, Τσαγκαρούλης 8, Παρασύρης 2, Παπαπαναγιώτου 4, Κορωνάκης 10(1).