Σάββατο, 16 Νοεμβρίου 2019

Αποτελέσματα 1ης Αγωνιστικής Α1 και Α2 Κατηγορίας του 25ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2019-2020

Σάββατο 16 Νοεμβρίου 2019
(A2) MACRON STORE – ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛ.Ν. ΡΕΘΥΜΝΗΣ 38-46
Διαιτητές: Ξυλάς Δημήτρης, Λελεδάκη Σταυρούλα.
Δεκάλεπτα: 
09-14, 06-04, 05-18, 18-10.
MACRON STORE (Καρατζέτζος K.): Δοξαστάκης Ε. 2, Καρατζέτζος Γ. 13, Πριναράκης 18(1), Τσαφαράκης, Κόνιας, Καρατζέτζος Κ. 5(1).
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μπαγιαρτάκης, Κεραμιανάκης): Παναγιωτόπουλος 6, Σωμαθιανός 9, Κονταξάκης, Νικολουδάκης Κ. 11, Ηλιάκης Ε. 6(1), Πιοτογιαννάκης Σ. 12(2), Αλεφαντινός 2, Προκοπάκης.

(A2) ΧΟΡΕΥΤΕΣ - THINK VILLA  58-45
Διαιτητές: Αρτεμάκη Δόμνα, Τσεκούρας Βαγγέλης.
Δεκάλεπτα: 
15-12, 15-09, 08-12, 20-12.
ΧΟΡΕΥΤΕΣ(Καπαρός): Καπαρός 13(1), Λαγουδάκης 21(1), Μακεδάκης 8(1), Τσόγκας 2, Λελεδάκης Μ., Κιοσσές, Καλυβιανάκης 2, Νεονάκης, Μεξης 6, Σταρράς,Παπαδογιαννης Ν. 6, Καζάνης.
ΤHINK VILLA (Κόκκινος Δ.): Ζήσιμος 8(1), Παπαδάκης Μ. 2, Πολιουδάκης 5, Καζίλας 11(3), Αντωνίου 15(3), Φεσσάς Ν. 4, Κουνδουναράκης, Καμαρίτης.
(A2) ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 50-53
Διαιτητές: Αρτεμάκη Δόμνα, Τσεκούρας Βαγγέλης.
Δεκάλεπτα: 
05-15, 15-12, 07-13, 23-13.
ΡΑΚΟΔΙΚΕΙΟ(Γαβαλάκης, Πανεράκης): Κυραμαρίος, Παπαστέλου, Καλογεράκης Γ. 10(2), Μαράτος, Καλλιγιάννης Μ. 4(1), Πεγιάδης 6, Περάκης 4, Καλλιγιάννης Κ. 14, Κανακάκης 9, Λοθρες 3.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Βροντάκης): Μπενάκης 14(1), Παλαφούτης Σ. 3(1), Ξηρας 9, Απανωμεριτάκης 4, Σταυρουλάκης Γ., Ρεχερ 2, Βροντάκης 5(1), Λιάκος 16(1), Τσιομπίκας . 
 HAAGEN DAZS BC 2019-2020
(A1) HAAGEN DAZS BC - PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ 46-78
Διαιτητές: Κουλιεράκη Χρύσα, Δημητρουλάκης Μανώλης.
Δεκάλεπτα: 
17-26, 02-17, 15-19, 12-16.
HAAGEN DAZS (Πηγουνάκης Α.): Πλεμμένος 10(2), Ζιάκος, Καλαϊτζάκης 6(1), Ξενίδης 2, Χατζηδάκης Μ. 2, Βασιλείου, Θερμιώτης 17, Μπονατάκης 4, Σπιτάς, Γκογκίτσας 3(1), Καλογεράκης Γ., Πηγουνάκης Α.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης Β. 13(2), Κιουρτσιδάκης, Βασιλάκης 20(2), Μαραυγάκης 21(3), Νικολακάκης, Νύκταρης 3(1), Κωνσταντινίδης, Νταλιάνης, Πιρπινάκης 15(1), Παρασύρης 3(1), Πατέρας 3(1),  Μπιρλιράκης.
  ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 2019-2020
 KOUMOI BC MARMAL MAMALAKIS 2019-2020
(A1) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - KOUMOI BC MARMAL MAMALAKIS 57-69
Διαιτητές: Κουλιεράκη Χρύσα, Δημητρουλάκης Μανώλης.
Δεκάλεπτα: 
12-17, 23-12, 10-22, 12-18.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος): Βαβουράκης, Κεφαλογιάννης Ε., Μελαδάκης Σ. 4, Καραδάκης Ν. 22, Σεγρεδάκης 9(3), Περράκης Ε., Κυριακάκης 4, Κανλής 18(2).
KOUMOI BC MARMAL MAMALAKIS (Θανάσης): Λεωνιδάκης 4, Καίσαρης 26(5), Μαμαλάκης Σ., Μίχας 16(2), Κυδωνάκης 9, Λεβάκης 5(1), Μαμαλάκης Ν. 4, Λιονάκης 5.

Κυριακή 17 Νοεμβρίου 2019
(A2) KLADOS TOURS - NRG RETHYMNO BC  62-38
Διαιτητές: Ρασούλη Χρύσα, Σιβαρόπουλος Μανώλης
Δεκάλεπτα: 
15-09, 15-11, 18-09, 14-09.
KLADOS TOURS (Κλάδος, Branco): Βαρδάκης 4(1), Περδίκης 12, Κλάδος Π. 9(1), Αντωνόπουλος 2, Χρυσικος 21(2), Branco 14(2).
NRG RETHYMNO BC (Θανάσης Ε.): Ασρενίδης 10, Καρυπίδης Α., Βελονάκης, Πολυμήλης 3,  Ψωμάς 3, Θανάσης Ε. 6, Μακαρδονας 16(1).

(A2) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ BC - ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 46-36
Διαιτητές: Ρασούλη Χρύσα, Σιβαρόπουλος Μανώλης
Δεκάλεπτα: 
12-15, 17-01, 10-11, 07-09.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Ζουμπουλάκης Ν.): Παπαδογιαννάκης Π. , Δημιτριάδης, Χατζησπύρος, Ρούλιος Κ. 4, Οικονομάκης Κ. 9(2), Ζουμπουλάκης Ι., Ξενάκης 9(1), Ζαφειράκης 10, Ρούλιος 
Α. 14.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Γαβράς Ν.): Βότζης 3, Μαρίνος Γ., 6(1), Γαβράς Σ. 4,  Γρηγοράκης, Καλλέργης, Ζαμπετάκης, Παραδεισανός, Μπαραδάκης 14, Βαμβακάς, Γαβράς Ν. 3(1), Φραγκιαδάκης, Μάνεσης 6(2).

(A2) PLATANOS TOURS - ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. 36-44
Διαιτητές: Πετράκης Γιώργος, Δημητρόπουλος Κώστας
Δεκάλεπτα: 
09-11, 06-10, 11-16, 10-07.
PLATANOS TOURS (Δαμανάκης): Βελλονάκης Γ. 2, Μαλλιαρός 4, Αγγελάκης, Βαρδάκης 3(1), Βουγιουκαλάκης Μ. 7, Παπαδάκης Ι. 13(3), Τζανιδάκης Γ. 7.
ΟΙΩΝΟΣ/Κ.Α.Ρ. (Λίτινας): Δημητριάδης Α. 2, Δουζίνας 11(1), Κλάδος Ι. 2, Δούβρος 6, Σταυρουλάκης Π. 1, Τρουλλινός 2, Ερηνάκης 20(2), Καλιτσουνάκης.
(A1) SAILING EXPERIENCE - OCEAN BC/ΣΠΗΛΙ 43-69
Διαιτητές: Πετράκης Γιώργος, Δημητρόπουλος Κώστας
Δεκάλεπτα: 
10-14,07-20, 11-15, 15-20.
SAILING EXPERIENCE (Κατσουλάκης): Γαβαλάκης, Φοβάκης 6, Ουρανός, Καρπουζάκης 11(3), Παυλιδάκης 8, Φραγκιαδάκης Π. 6, Τσαγκαρούλης 10(1), Παπαδάκης Γ. 2.
OCEAN BC/ΣΠΗΛΙ (Κούμουλος): Οικονομίδης 6, Κούμουλος 24(4), Ορφανουδάκης 11, Παπαδάκης Μ., Συντιχάκης 7(1), Καφφετζάκης 9(3), Φωτάκης Γ. 2, Ζουμπεράκης 10.
BILLIA'S 2019-2020
 BEST CAR IKE 2019-2020
(A1) BILLIA'S - BEST CAR IKE 61-49
Διαιτητές: Σταυρουλάκης Μανώλης, Λελεδάκη Σταυρούλα
Δεκάλεπτα: 
12-10, 11-17, 22-13, 16-09.

BILLIA'S (Σαβοργιαννάκης Μ.):  Σαβοργιαννάκης Μ. 5(1), Ξανθόπουλος 3(1), Σερσέμης, Παπαδάκης Θ. 16(2), Σαπουνζής 2, Τσιχλής 10(2), Αντουράκης 20(1), Σαβοργιαννάκης Β. 5(1), Παναγιωτάκης.
BEST CAR IKE (Κοντουδάκης, Χριστουλάκης): Κλάδος Κ. 6(2), Κάλθι, Ρακιντζής 8(2), Βασιλάκης Ι., Χατζηδάκης 2, Τσιαγαράς 12(1), Κανταρτζής, Μαρίνος Ι, 5(1), Παπαδάκης Α. 2, Τσιλεδάκης 14(3).

(A1) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΓΙΑΤΡΟΙ 73-70
Διαιτητές: Δημητρουλάκης Μανώλης, Λελεδάκη Σταυρούλα.
Δεκάλεπτα: 15-18, 18-17, 22-09, 21-26.

ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπαζόγλου): Κατσαβίδης 6, Λυκάκης, Γιαννούλης 3, Συριανόγλου 4, Αλυγιζάκης 7, Κατσαντώνης 5, Βασιλόπουλος 7, Τσιμπισκάκης 25(3), Δρουδάκης 10, Ανεζάκης 6.
 ΓΙΑΤΡΟΙ (Σιβαρόπουλος, Παρασχάκης): Ζαχαράκης 10(2), Αργυρίου Ν. 8, Καληδονάκης 3(1), Νταουντάκης 13(2), Μπούτσιας 15, Γιακουμάκης 2, Κοντουδάκης 13, Οικονομάκης, Παρασχάκης 3, Τζανάκης, Γούδας 3.

(A1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 67-37
Διαιτητές: Σταυρουλάκης Μανώλης, Δημητρουλάκης Μανώλης.
Δεκάλεπτα: 08-09, 16-11, 20-10, 23-07.

ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Λάτσης 4, Λίτινας, Κατιε 6(2), Καρακεσισογλου 2, Ψαρουδάκης 18(2), Αντωνιάδης 2, Καρπουζάκης 4, Χρήστου, Αντωνίου 7(1), Βλάσσης 2, Πανερης 2, Κόης 20.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Τρανταλίδης): Σακελλαρίδης 3, Γερουκάκης 8(1), Τρανταλίδης 3(1), Θωμαδάκης 9(3), Δαφέρμος 5(1), Μαθηνός 9(1).