Σάββατο, 23 Νοεμβρίου 2019

Αποτελέσματα 2ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 1ης Αγωνιστικής Α3 Κατηγορίας του 25ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2019-2020.

Σάββατο 23 Νοεμβρίου 2019
(A3) OLYMPIC/BONOBO - ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙ 43-35
Διαιτητές: Σταμάτης Χρήστος, Σταγάκη Στέλλα.
Δεκάλεπτα: 06-11, 04-10, 14-06, 10-09.
OLYMPIC/ BONOBK (Φοβάκης Γ.): Σκουλούδης Μ. 3(1), Δούκας Ι. 10(2), Uglava G. 6, Prodanovic M. 4 , Βασιλακάκης Α. 4, Κατσαντώνης Ι. 5(1), Αποστολάκης  Ν. 8, Κατσαντώνης Γ. 3(1).
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙ (Σεγρεδάκης Ν.): Κορομπίλης Χ. 7(1), Χριστοφορίδης Σ. 5, Βουρβαχάκης Α. 11(2), Αλεξανδράκης Λ. 2, Αγγελάκης Γ. 1, Δαϊριτζής Γ., Καλλιτσουνάκης Γ. 9(1).

(A3) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ACE PARKING 80-31
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλειος, Σταγάκη Στέλλα.
Δεκάλεπτα: 19-04, 19-08, 23-08, 19-11
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός Β.): Λιάκος Ν., Δαμιανός Β. 5, Παλτατσίδης Σ.8(2), Μάσκας Θ. 17(3), Παπατριανταφύλλου Γ. 2 , Κατσογιάννης Β. 4, Ξενιτόπουλος Σ. 6(2), Λεβεντάκης Χ. 4, Ζερβουδάκης Γ. 13, Νικολιδάκης Β. 11(3), Διαμαντής Π. 8, Καδρουλάκης Β 2
ACE PARKING (Σαμψών Σ.): Τσικινάς Λ 2, Χαροκοπακης Σ., Παναγιωτόπουλος Μ. 3, Κουνδουρακης Σ. 4, Βελονάκης Γ., Σταρράς Γ. 8, Κουνδουρακης Γ. 8, Κλωνάρης Μ. 1, Κουγουντζακη 5(1), Γραβελάκης Σ.

(A3) L'ETOILE DU SUD - ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ Α3 35-56
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλειος, Σταμάτης Χρήστος
Δεκάλεπτα: 06-10, 11-16, 10-16, 08-15
L' ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.): Καλοειδας Α. 5 Περαντωνάκης Γ. 5, Σταράκη Ε., Παπαδάκης Ν., Γαλλιος Ι., Παυλιδάκης Γ. 24(1), Παπιομύτογλου Ζ.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ Α3 (Βλάσσης Κ.- Σταματάκης): Ροκάι Δ. 9(2), Ισχάκης Δ. 11(2), Πεπονάκης Μ. 7, Σταθόπουλος 5. 5(1), Ματθαιουδάκης Δ. 6(1), Στέρμης Λ. 5(1), Σγουρός Δ. 2, Χιωκτούρης Γ. 11(3).

(A1) ΓΙΑΤΡΟΙ - ΦΟΙΤΗΤΕΣ 65-74
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Λελεδάκη Σταυρούλα.
Δεκάλεπτα: 12-19, 21-16, 16-19, 16-20
ΓΙΑΤΡΟΙ  (Παρασκάκης Σ.): Αργυρίου Α. 2, Γούδας Β. 2, Νταουντάκης Ε. 15(2), Καλιδονάκης Ν. 9(3), Μπούτσιας Σ. 11(1), Γιακουμάκης Ι. 2, Κοντουδάκης Ε. 10, Οικονομάκης Ι. 3, Παρασκάκης Σ. 2, Τζανάκης Ι. 5, Κανδυλάκης, Ζαχαράκης Α. 3(1).
ΦΟΙΤΗΤΕΣ  (Βλάσσης Κ.): Σαρρής Μ. 3(1), Αντωνιάδης Κ. , Καρακεσίσογλου Β. 12, Αντωνίου Ε. 16(4), Λίτινας Δ. , Καρπούζης Β. 18, Τζαγκαράκης Ν. 4, Μυλωνάς Η. , Πανέρης Γ. 2, Λάτσι Δ. , Ψαρουδάκης Σ. 6, Κόης Ι. 13.

(A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - HAAGEN DAZS BC 40-73
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Λελεδάκη Σταυρούλα.
Δεκάλεπτα:07-10 ,06-18 ,10-23 ,17-22.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΉΜΙΟ (Τρανταλίδης Χ.): Χαιρέτης Γ. 12, Φανουργάκης Α. 2, Σακελλαρίδης Δ., Τρανταλίδης Χ.3(1),  Χόμπης Γ. , Θωμαδάκης Η. 10(2), Μιχαλάκης Η. 2 , Μαθηνός Π. 11(2).
HAAGEN DAZ (Πηγουνακης Α, Κουγιουμουτζής Γ): Πλεμμένος Θ 2, Σπιτάς Β. 18, Θερμιώτης Ι.17, Ξενίδης Γ. , Καλαϊτζάκης Μ. 12(3), Μπονατάκης Γ. 4, Γκογκίτσας Χ. 10(3), Καλογεράκης Γ. , Πηγουνάκης Α. 10(3).

Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
(Α3) BUENO HOTEL- Τ.Ε.Ε. ΡΕΘΥΜΝΟΥ  37-47
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης.
Δεκάλεπτα: 06-19, 11-07, 08-11, 12-10.
BUENO HOTEL (Σταγκουράκης Δ.): Ηλιάκης Μ., Αποστολάκης Χ., Σταγκουράκης Δ. 10, Σερλής Β., Σταυρουλιδάκης Γ. 4, Ακλάσης- Ατλάσης Κ. 1, Δαφέρμος Μ.,  Ανδρεδάκης 3, Μοτάκης Γ., Κοπανάκης Μ. 19.
Τ.Ε.Ε. ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κατζουλάκης Γ.): Παπαδόπουλος Χ. 4, Λαμπρινός Σ. 7, Νικολάου Γ. 4, Χουστουλάκης Μ. 3, Λαγουδάκης Γ. 8(1), Πατάτας Γ., Συμεωνίδης Κ. 10, Δασκαλάκης Μ. 8, Σφακιανάκης Κ., Καλησπεράκης Σ. 3.

(Α3) ΓΕΡΑΝΙ BC- ΕΠΙΧΕΙΡ./ ΙΔΙΟΤ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 39-46
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης.
Δεκάλεπτα: 11-13, 11-14, 02-09, 15-10.
ΓΕΡΑΝΙ BC (Νικολακάκης Γ.): Φασουλάκης Λ. 10, Μασαούτης Ε. 12, Τρύφων Γ., Παναγιουλάκης Σ., Νικολακάκης Γ. 6, Σκαλούμπακας Α. 6(2), Φουντουλάκης Β. 5(1).
ΕΠΙΧΕΙΡ./ ΙΔΙΟΤ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης Ι.): Λαμπρίδης Μ., Λαδάκης Α. 9(1), Παπαδογιάννης Β. 4, Καπετανάκης Ι. 5(1), Κακλαμάνος Ι. 13, Μιχαλάκης Γ. 2, Μονογυιός Κ. 3, Φουντιδάκης Ι., Σκουφόγλου Ε.

(Α3) ΡΑΨΩΔΙΑ- ΙΑΤΡΟΙ Α3 40-27
Διαιτητές: Σταγάκη Στέλλα, Λελεδάκη Σταυρούλα.
Δεκάλεπτα: 11-04, 12-04, 06-10, 11-09.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Μυρώτης Π.): Χόμπης Γ. 7(1), Παυλιδάκης Σ. 2, Ξενάκης Λ. 7, Νιωτάκης Α. 2, Βεργίτσης Γ. 6(2), Σταματάκης Α. 8, Ψαθάκης Μ., Ασβεστάς Κ. 8.
ΙΑΤΡΟΙ Α3 (Σιβαρόπουλος Ν.- Τζανάκης Γ.): Κριθαράκης Β. 7, Βλαχοπάνος Γ. 6, Ανδρονικίδης Α., Κοκάς Ι. 6(1), Σαμωνάκης Μ., Ζαφείρης Σ. 3, Καθαράκης Φ. 3(1), Σιβαρόπουλος Ν. 2.

(A1) BEST CAR IKE - ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 58-54
Διαιτητές: Καμπίτσης Μιχάλης, Λελεδάκη Σταυρούλα.
Δεκάλεπτα: 17-13, 17-20, 11-08, 13-13
BEST CAR IKE (Χριστουλάκης Χ.-Καλυδωνάκης): Κλάδος Κ. 8, Τσιλεδάκης Λ. 12(1), Ρακιντζής Κ., Παπαδάκης Α. 22(4), Χατζηδάκης Ν. 7(1), Τσιγαράς Κ. 8, Κανταρτζής Κ., Μαρίνος Ι.
ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου Α.): Μοσχάκης Κ. 2, Λυκάκης Μ., Γιαννούλης Δ. 8(2), Συριανόγλου Γ., Λύτινας Α. 2, Κατσαντώνης Ι. 6, Ανεζάκης Ε. 5, Τσιμπισκάκης Ν. 13(1), Δρουδάκης Γ., Κατσαβίδης Α. 10.

(A1) OCEAN BC/ΣΠΗΛΙ - BILLIA'S 73-52
Διαιτητές: Καμπίτσης Μιχάλης, Σταγάκη Στέλλα.
Δεκάλεπτα:23-12, 15-05, 13-18, 22-17.
OCEAN BC/ΣΠΗΛΙ (Παπαδογιαννάκης Γ.): Οικονομίδης Γ. 11(1), Κούμουλος Γ. 11(3), Ορφανουδάκης Γ. 6, Παπαδάκης Μ., Χρυσουλάκης Α. 15(2), Καφφετζάκης Δ. 4, Παπαδογιαννάκης Γ. 14(1), Φωτάκης Γ. 2, Ζουμπεράκης Κ.10.
BILLIA'S (Σαβοργιαννάκης Μ.):  Σαβοργιαννάκης Μ. , Ξανθόπουλος Β. , Παπαδάκης Θ.21(2) , Σαπουνζής Γ. 2 , Τσιχλής Ε. 13(3), Αντουράκης Μ.7(1), Σαβοργιαννάκης Β. 9(1).
(A1) KOUMOI BC MARMAL MAMALAKIS - SAILING EXPERIENCE 58-49
Διαιτητές: Σταμάτης Χρήστος, Λελεδάκη Σταυρούλα.
Δεκάλεπτα: 19-11, 12-12, 15-13, 12-13.
KOUMOI BC MARMAL MAMALAKIS (Θανάσης E.): Λεωνιδάκης Χ. 4, Καίσαρης Θ. 11(3), Μαμαλάκης Σ., Μίχας Κ. 12, Κυδωνάκης Σ. 11, Λεβάκης Μ. 2, Μαμαλάκης Ν. 14, Λιονάκης Μ. 4(1).
SAILING EXPERIENCE (Κατσουλάκης): Γαβαλάκης Ι., Φοβάκης Ι. 2, Ουρανός Κ. 6(2), Φραγκιαδάκης Π. 2, Παυλιδάκης M. 4, Τσαχάκης Ι. 11(3), Τσαγκαρούλης Μ. 14(2), Κορωνάκης Ε. 10(1).
(A1) PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 65-51
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης.
Δεκάλεπτα: 10-09, 17-12, 22-11, 16-19.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης Ν.): Χριστινάκης Β. 10(3), Κιουρτσιδάκης Ν. , Μαραυγάκης Χ. 15(3), Νύκταρης Κ. 9(3), Κωνσταντινίδης Π., Νταλιάνης Α. 6, Πιρπινάκης Ν. 12(2), Παρασύρης Κ. 2, Πατέρας Ν. 6(2),  Μπιρλιράκης Κ. 5(1).
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος Δ.): Βαβουράκης Ι. 13, Μελαδάκης Σ. , Καραδάκης Ν. 9(1), Σεγρεδάκης Ν. 3(1), Περράκης Ε. 7(1), Κυριακάκης Κ. 10, Κανλής Κ. 9