Σάββατο, 19 Μαρτίου 2011

Τα αποτελέσματα της 6ης αγωνιστικής του 16ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης


ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΜΑΡΤΙΟΥ 14:30
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ    45-47
Δεκάλεπτα : 7 – 12, 27 – 23, 34 – 38, 45 - 47
Διαιτητές : Σταυρουλάκης, Παπαϊωάννου Μιχ.
Πανεπιστήμιο (Τρανταλίδης): Βιδιαδάκης 2, Παπαδογιαννάκης 8, Κατριτζιδάκης, Τζενεβράκης 11 ( 1 ), Τρανταλίδης, Κοραχάης, Μαυρίδης, Χατζημαρκάκης 12 ( 2 ), Χαιρέτης, Μελισσουργάκης 12.
Πτυχιούχοι Φυσικής Αγωγής (Δαμανάκης Σ.): Πετράκης 3 ( 1 ), Κακλαμάνος 9 ( 1 ), Νικάκης, Σταυρουλάκης, Χειμωνίδης, Χαραλαμπίδης 3, Κουρμούλης, Δαμανάκης Σ. 18, Κυριακάκης, Παπαδάκης Ζ. 14 ( 1 ).



ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΜΑΡΤΙΟΥ 16:15
Α’ ΒΑΘΜΙΑ – GARDEN ART  41-30
Δεκάλεπτα : 11 – 4, 17 – 12, 23 – 20, 41 - 30
Διαιτητές : Σταυρουλάκης, Καρανικόλα Ε.
Α’ Βάθμια (Δαμιανός): Παλτατσίδης, Δαμιανός 7, Μελισσανάκης, Χουρδάκης 4, Γιακουμάκης, Σταυράκης 3 ( 1 ), Νικολιδάκης 19 ( 4 ), Θεοδωράκης 8, Τασιούλης, Ασπρούλης.
Garden Art (Ψιστάκης Εμ.): Δημητριάδης 4, Ψιστάκης Εμ., Μαράκης 4, Δημητράκης, Τσιγδινός, Τζανουδάκης 6, Πολυζώης 2, Φραγκιαδάκης 14, Κολυβάκης.



ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΜΑΡΤΙΟΥ 18:00
ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΓΙΑΤΡΟΙ 46-69
Δεκάλεπτα : 8 – 20, 18 – 31, 26 – 50, 46 - 69
Διαιτητές : Χριστινάκης, Καρανικόλα Ε.
Ιδιωτικοί Υπάλληλοι (Μίχας): Ηλιάκης 2, Μπαμπινιώτης, Σταγκουράκης 10, Καπετανάκης 11 ( 3 ), Περπιράκης, Φοβάκης 2, Καλιοντζής 4, Ξενάκης 11, Γιακουμάκης 1, Κατσανεβάκης, Σταυρουλάκης 5 ( 1 ).
Γιατροί (Σιβαρόπουλος): Λαδάκης 12, Λίτινας 8, Σφακιανάκης, Σιβαρόπουλος 5 ( 1 ), Βολακάκης 24, Παρασκάκης 8, Σαουνάτσος 8, Σακελλαρίδης 4, Σκαρτσιλάκης.



ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΜΑΡΤΙΟΥ 19:45  
ΕΜΠΟΡΟΙ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ   53-70
Δεκάλεπτα : 9 – 15, 24 – 31, 34 – 41, 53 - 70
Διαιτητές : Χριστινάκης, Καθαράκης Β.
Έμποροι (Σταματογιαννάκης): Φωτάκης 3, Αγγελάκης 18 ( 3 ), Διαμαντάκης, Βουγιουκαλάκης Β. 2, Κατσαντώνης 2, Σιβαρόπουλος 2, Φανουργάκης, Δούβρος 14, Σκούφογλου, Παπαδάκης Μ. 12, Μουλίτσας, Κασάπας.
Εκπαιδευτικοί/Ιδ.Υπάλληλοι (Σαββοργινάκης Μ.): Σαββοργινάκης Μ. 8 ( 2 ), Παπαδομιχελάκης, Παναγιωτάκης 4, Πετρακάκης 6 ( 2 ), Μαθιουδάκης 1, Παπαδάκης Θ. 26 ( 3 ), Παπαδογιάννης 4, Σαββοργινάκης Β, Πατέρας 21 ( 3 ), Μπαραδάκης.

  (ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ - ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ)

ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΜΑΡΤΙΟΥ 12:15
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ – CRETA FARM   115-46
Δεκάλεπτα : 28 – 13, 55 – 23, 79 – 36, 115 - 46
Διαιτητές : Κατσανεβάκης Αντ., Παπαϊωάννου Μιχ.
Επιχειρηματίες (Πλεμμένος): Κουγιουμτζής, Παλαφούτης Μ. 12 ( 2 ), Καθαράκης 13 ( 3 ), Τσάβαλος 15 ( 3 ), Βασιλάκης 39 ( 8 ) Σταράκης, Λαμπρίδης 5 ( 1 ), Λαμπαρδάκης 23 ( 1 ), Παλαφούτης Ι. 2, Χριστουλάκης 4, Κιαγιαδάκης 2.
Creta Farm (Οικονόμου): Οικονόμου 3 ( 1 ), Σταυρουλάκης - Παττακός, Τσουρδαλάκης, Κανάκης 18, Μαθιουλάκης 2, Χιονάκης, Μπραζιώτης 12 ( 1 ), Γιαννούλης, Ζαφειρόπουλος 11 ( 2 ).



ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΜΑΡΤΙΟΥ 14:00
HAAGEN DAZS – ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ  63-54
Δεκάλεπτα : 15 – 10, 35 – 22, 51 – 39, 63 - 54
Διαιτητές : Μεταξάκης, Καθαράκης Β.
Haagen Dazs (Ξενίδης): Ξενίδης, Βενιανάκης 12, Θερμιώτης 16, Jovanovic 2, Πολιτάκης 12 ( 1 ), Μακρυδάκης, Γκογκίτσας 19 ( 5 ), Πηγουνάκης 2.
Νέοι Επαγγελματίες (Γιαννακάκης): Θεοδωσόπουλος 3 ( 1 ), Κανελλόπουλος 6, Αλυγιζάκης 21, Θυμιατζής, Αραμπατζόγλου 6 ( 1 ), Μαραβελάκης 4, Συριανόγλου, Δρουδάκης 11, Σαμωνάκης 3.



ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΜΑΡΤΙΟΥ 15:45
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ/ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ MEDICA/EKMEK  58-64
Δεκάλεπτα : 10 – 19, 33 – 31, 49 – 50, 58 - 64
Διαιτητές : Μεταξάκης, Καρανικόλα Α.
Πανεπιστήμιο/Φοιτητές (Παπαϊωάννου): Φραντζεσκάκης 5 ( 1 ), Παπαϊωάννου 21, Σαββάογλου 26 ( 8 ), Μουδόπουλος – Αθανασίου 1, Γαρεφαλάκης 5.
Δήμος Λάμπης Medica/Εκμέκ (Θεοδοσουλάκης): Καρνάβας, Τζανακάκης 2, Ηλιάκης 6, Κανακάκης 16, Παπαδάκης Χ. 22, Βασιλάκης Ζ., Μαυρομιχελάκης, Θεοδοσουλάκης 5, Παπαδογιαννάκης 2, Καραζούπης 7 ( 1 ), Βασιλάκης Γ., Βότζης 4.

(ΔΙΑΤΗΤΕΣ 20-3-2011)

ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΜΑΡΤΙΟΥ 17:15
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ - ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ  58-54
Δεκάλεπτα : 20 – 12, 26 – 27, 44 – 47, 58 – 54
Διαιτητές : Κατσανεβάκης Αντ., Καρανικόλα Α.
Υπουργείο Εσωτερικών (Καλοκύρης): Βιολάκης 1, Καλοκύρης , Δαμανάκης 9 ( 3 ), Γουγουλιάς, Κιτανόφσκι 11 ( 3 ), Φραγκιουδάκης, Κυριακάκης 10, Πατέντας 4, Πανταγιάς, Κανλής 23 ( 2 ), Κωνσταντινίδης.
Κατασκευαστές (Μιχαλάκης): Κανακάκης, Ανυφαντάκης 5, Καπαρός 6 ( 1 ), Γκάτζιας 13, Φεσσάς, Πιοτογιαννάκης 7 ( 1 ), Δουλγεράκης 8, Μιχαλάκης 4, Καλογεράκης, Ζουμπεράκης 11.

(ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ)


Α' ΟΜΙΛΟΣ 

ΑΓ.
N.
Η.
ΕΠ.
ΑΜ.
ΔΙΑΦ.
ΒΑΘ.
1.HAAGEN DAZS
6
6
0
429
303
126
12
2.ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ MEDICA/EKMEK
6
4
2
331
331
0
10
3.ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ/ΦΟΙΤΗΤΕΣ
6
4
2
361
360
1
10
4.ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
6
3
3
325
320
5
9
5.ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛ.
6
3
3
363
324
39
9
6.ΓΙΑΤΡΟΙ
6
2
4
315
361
-46
8
7.ΕΜΠΟΡΟΙ
6
1
5
311
363
-52
7
8.ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
6
1
5
310
383
-73
7


Β' ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓ.
N.
Η.
ΕΠ.
ΑΜ.
ΔΙΑΦ.
ΒΑΘ.
1.ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
6
6
0
505
299
206
12
2.ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ
6
5
1
291
241
50
11
3.ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣ.ΑΓΩΓΗΣ
6
4
2
325
314
11
10
4.ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
6
3
3
301
308
-7
9
5.ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ
6
3
3
393
299
94
9
6.Α'ΒΑΘΜΙΑ
6
1
5
266
359
-93
7
7.CRETA FARM
6
1
5
260
413
-153
7
8.GARDEN ART
6
1
5
138
246
-108
5
GARDEN ART (έχει δυο μηδενισμούς)
(ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ)
ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΜΕΡΕΣ
ΖΩΝΤΑΝΗ ΜΕΤΑΔΩΣΗ 20-3-2011
(ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ - ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ)
ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΤΡΑΝΤΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ
1.ΛΑΜΠΑΡΔΑΚΗΣ (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ)
113
2.ΠΑΤΕΡΑΣ (ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ)
112
3.ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ (HAAGEN DAZS)
109
4.ΓΚΟΓΚΙΤΣΑΣ (HAAGEN DAZS)
106
5.ΤΣΑΒΑΛΟΣ (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ)
102
6.ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ (ΠΑΝ./ΦΟΙΤΗΤΕΣ)
  99
7.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Θ. (ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ)
  97
8.ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Ε. (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ)
  95
9.ΛΑΔΑΚΗΣ (ΓΙΑΤΡΟΙ)
  93
10.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Χ. (ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ MEDICA/EKMEK)
  90


ΤΡΙΠΟΝΤΑ
1.ΓΚΟΓΚΙΤΣΑΣ (HAAGEN DAZS)
23
2.ΤΣΑΒΑΛΟΣ (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ)
20
3.ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Ε. (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ)
16
4.ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ Κ. (ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ)
14
5.ΛΑΓΟΣ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ/ΦΟΙΤΗΤΕΣ)
14
6.ΣΑΒΒΑΟΓΛΟΥ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ/ΦΟΙΤΗΤΕΣ)
13
7.ΑΡΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ (ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ)
11
8.ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ (ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ)
10
9.ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ/ΦΟΙΤΗΤΕΣ)
10
10.ΚΑΡΑΖΟΥΠΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ MEDICA/EKMEK)
  9
- ΠΕΤΡΑΚΑΚΗΣ (ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ)
  9
- ΛΑΜΠΑΡΔΑΚΗΣ (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ)
  9
- ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ (Α’ ΒΑΘΜΙΑ)
  9


7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΜΑΡΤΙΟΥ 14:30
ΓΙΑΤΡΟΙ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ/ΦΟΙΤΗΤΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΜΑΡΤΙΟΥ 16:15
ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – ΕΜΠΟΡΟΙ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΜΑΡΤΙΟΥ 18:00
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ – Α’ ΒΑΘΜΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΜΑΡΤΙΟΥ 19:45 
GARDEN ART – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ



ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΜΑΡΤΙΟΥ 12:15
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΜΑΡΤΙΟΥ 14:00
CRETA FARM - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΜΑΡΤΙΟΥ 15:45
ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ MEDICA/EKMEK – HAAGEN DAZS
ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΜΑΡΤΙΟΥ 17:15  (αλλαγή ώρας)
ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ – ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ