Σάββατο, 26 Μαρτίου 2011

Τα αποτελέσματα της 7ης αγωνιστικής του 16ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης

ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΜΑΡΤΙΟΥ 14:30 
ΓΙΑΤΡΟΙ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ/ΦΟΙΤΗΤΕΣ  52 - 51
Δεκάλεπτα : 11-15, 33-27, 45-40, 52-51
Διαιτητές :  Καθαράκης, Θεοδωράκης Στ
Γιατροί (Σιβαρόπουλος): Λαδάκης 30(3), Λίτινας 11(1), Σφακιανάκης 1, Σιβαρόπουλος 6 (1), Βολακάκης , Παρασκάκης 6, 
Φοιτητες (Παπαϊωάννου) Φραντζεσκάκης 3 (1), Παπαϊώαννου 20 (1) Σαββάογλου 25 (7) Μουδόπουλος Αθανασίου, Γεωργίου 2, Ξαγοραράκης 3. 
(ΖΩΝΤΑΝΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ)
ΓΙΑΤΡΟΙ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ/ΦΟΙΤΗΤΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΜΑΡΤΙΟΥ 16:15 
ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – ΕΜΠΟΡΟΙ   57 - 45
Δεκάλεπτα : 5-15, 25-21, 40-35, 57-45
Διαιτητές : Θεοδωράκης Στ., Καρανικόλα Α.
Νέοι Επαγγελματίες (Γιαννακάκης): Θεοδοσόπουλος 5 (1), Θυμιατζής 2, Αραμπατζόγλου 7 (1), Μαραβελάκης 4, Συριανόγλου 20 (5), Δρουδάκης 17, Σαμωνάκης 2.
Έμποροι (Σταματογιαννάκης): Αγγελάκης 2, Διαμαντάκης, Βουγιουκαλάκης Μ. 10 (1), Κατσαντώνης, Σιβαρόπουλος 2, Δούβρος 17, Παπαδάκης Μ., Κασάπας 14 (3).

ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΜΑΡΤΙΟΥ 18:00
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ – Α’ ΒΑΘΜΙΑ  76 - 52
Δεκάλεπτα : 21-7, 42-23, 57-35, 76-52
Διαιτητές : Καρανικόλα Α., Μεταξάκης
Κατασκευαστές (Μιχαλάκης): Κανακάκης 10 (2), Ανυφαντάκης 10, Καπαρός 12 (2), Γκάτζιας 19 (3), Φεσσάς 4, Πιοτογιαννάκης 11, Δουλγεράκης 10, Καλογεράκης, Ζουμπεράκης.
Α’ Βάθμια (Δαμιανός): Παλτατσίδης 13 (3), Δαμιανός 6, Μελισσανάκης, Χουρδάκης 9 (1), Γιακουμάκης 4, Σταυράκης 2, Νικολιδάκης 15 (3), Θεοδωράκης 3, Τασιούλης, Ασπρούλης.

ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ – Α’ ΒΑΘΜΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΜΑΡΤΙΟΥ 19:45 
GARDEN ART – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ   32 - 86
Δεκάλεπτα : 12-23, 19-52, 22-78, 32-86
Διαιτητές : Παπαϊωάννου Μιχ., Μεταξάκης
Garden Art (Ψιστάκης Εμ.): Δημητριάδης 6, Μαράκης 14, Δημητράκης 5, Φραγκιαδάκης 4, Κολυβάκης 3 (1).
Επιχειρηματίες (Πλεμμένος): Κουγιουμτζής 6 (2), Παλαφούτης Μ. 7 ( ), Καθαράκης 9 (1), Τσάβαλος 9 (3), Βασιλάκης 18 (2), Σταράκης 4, Λαμπρίδης 4, Λαμπαρδάκης 10, Παλαφούτης Ι. 7 (1), Χριστουλάκης, Κιαγιαδάκης 12.


ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΜΑΡΤΙΟΥ 12:15
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  107 - 59
Δεκάλεπτα : 33-13, 41-21, 67-44, 107-59
Διαιτητές : Καθαράκης Β., Μεταξάκης
Εκπαιδευτικοί/Ιδ.Υπάλληλοι (Σαββοργινάκης Μ.): Σαββοργινάκης Μ. 14 (2), Παπαδομιχελάκης 3, Παναγιωτάκης 10, Πετρακάκης 14 (4), Μαθιουδάκης 4, Παπαδάκης Θ. 14 (1), Παπαδογιάννης 16, Σαββοργινάκης Β. 6, Πατέρας 26 (1), Μπαραδάκης.
Ιδιωτικοί Υπάλληλοι (Μίχας): Ηλιάκης 2, Σταγκουράκης 16 (1), Καπετανάκης 15 (5), Περπιράκης 13, Φοβάκης 5 (1), Καλιοντζής 4, Ξενάκης 4, Γιακουμάκης Ε., Γιακουμάκης Ι., Κατσανεβάκης, Σταυρουλάκης.


ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΜΑΡΤΙΟΥ 14:00
CRETA FARM - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ  61-60 παράταση ( 52-52)
Δεκάλεπτα : 11-15, 24-23, 39-40, 52-52 Κ.Α. 60-61
Διαιτητές : Παπαϊωάννου Μιχ., Καρανικόλα Ε.
Πανεπιστήμιο (Τρανταλίδης): Βιδιαδάκης 3, Παπαδογιαννάκης 4, Κατριτζιδάκης, Τζενεβράκης 11, Τρανταλίδης 12 (3), Κοραχάης, Μαυρίδης, Χατζημαρκάκης 22 (4), Χαιρέτης, Μελισσουργάκης 8.
Creta Farm (Οικονόμου): Βουμβουράκης, Σταυρουλάκης 9 (1), Οικονόμου 9 ( 1 ), Σταυρουλάκης – Παττακός 10, Τσουρδαλάκης, Κανάκης 12, Μαθιουλάκης, Χιονάκης, Μπραζιώτης 10 (1), Γιαννούλης, Ζαφειρόπουλος 11 (1) .

CRETA FARM - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΜΑΡΤΙΟΥ 15:45
ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ MEDICA/EKMEK – HAAGEN DAZS  55 - 88
Δεκάλεπτα : 14-19, 30-43, 44-69, 55-88
Διαιτητές : Σμυρνάκης, Καρανικόλα Ε.
Δήμος Λάμπης Medica/Εκμέκ (Θεοδοσουλάκης): Καρνάβας 3, Τζανακάκης 2, Ηλιάκης 6, Κανακάκης 13, Παπαδάκης Χ. 2, Βασιλάκης Ζ., Μαυρομιχελάκης 6 (2), Θεοδοσουλάκης 2, Παπαδογιαννάκης 3 (1), Καραζούπης 16 ( 4 ), Βασιλάκης Γ. 2, Βότζης.
Haagen Dazs (Ξενίδης): Ξενίδης, Βενιανάκης 10 (2), Κυριακόπουλος 2, Καλαϊτζάκης 27 (5), Βασιλείου 5, Πολιτάκης 21 (2), Μπονατάκης 9 (1), Μακρυδάκης, Γκογκίτσας 14 (4).


ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΜΑΡΤΙΟΥ 17:15
ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ – ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ   82 - 74
Δεκάλεπτα : 24-29, 37-42, 60-55, 82-74
Διαιτητές : Κατσανεβάκης Αντ., Σμυρνάκης
Πτυχιούχοι Φυσικής Αγωγής (Δαμανάκης Σ.): Πετράκης 3 (1), Κακλαμάνος 26 (6), Σταυρουλάκης 8, Χαραλαμπίδης 7, Δαμανάκης Σ. 11 (1), Κυριακάκης 5, Παπαδάκης Ζ. 22 (4).
Υπουργείο Εσωτερικών (Καλοκύρης): Βιολάκης 1, Καλοκύρης, Δαμανάκης 21 (5), Γουγουλιάς, Κιτανόφσκι 9 (1), Παπαδομιχελάκης, Κοκοτσάκης, Κυριακάκης 6, Πατέντας 14, Πανταγιάς, Κανλής 23, Κωνσταντινίδης.


ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α’ ΟΜΙΛΟΥ


ΑΓ
Ν
Η
ΕΠ.
ΑΜ.
ΔΙΑΦ.
ΒΑΘ.
1.HAAGEN DAZS
7
7
0
517
358
159
14
2.ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ/ΦΟΙΤΗΤΕΣ
7
4
3
412
412
0
11
3.ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
7
4
3
382
365
17
11
4.ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛ.
7
4
3
470
483
87
11
5.ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ MEDICA/ΕΚΜΕΚ
7
4
3
386
419
-33
11
6.ΓΙΑΤΡΟΙ
7
3
4
367
412
-45
10
7.ΕΜΠΟΡΟΙ
7
1
6
356
420
-64
8
8.ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
7
1
6
369
490
-121
8

4πλή ισοβαθμία (Μεταξύ τους παιχνίδια)
ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  49 - 47
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ 68 - 52
ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ 42  -  50
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ 58 - 64
ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ  - ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 47 - 61
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 76 - 68


ΤΕΛΙΚΗ  ΚΑΤΑΤΑΞΗ (ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΟΝΤΩΝ)
2.  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ............. +10
(ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ= +8  ,  ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ= -6,  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ= +8)  
3.  ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ  ................... +8
(ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ=+2  , ΦΟΙΤΗΤΕΣ= -8 , ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ= +14)
4. ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ  ............. +6
(ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ=-2  ,  ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ= +16 , ΦΟΙΤΗΤΕΣ= -8)
5.  ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ ........................... -24
(ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ= -16, ΦΟΙΤΗΤΕΣ= +6 , ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ= -14


ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ B’ ΟΜΙΛΟΥ


ΑΓ
Ν
Η
ΕΠ.
ΑΜ.
ΔΙΑΦ.
ΒΑΘ.
1.ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
7
7
0
591
331
260
14
2.ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ
7
5
2
407
388
-19
12
3.ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ
7
5
2
365
323
42
12
4.ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ
7
4
3
469
351
118
11
5.ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
7
3
4
361
369
-8
10
6.CRETA FARM
7
2
5
321
473
-152
9
7.Α' ΒΑΘΜΙΑ
7
1
6
318
435
-117
8
8.GARDEN ART*
7
1
6
170
332
-162
6
GARDEN ART (έχει δυο μηδενισμούς)
Γραμματεία - Διαιτητές (26-3-11)
ΣΚΟΡΕΡ


1.ΠΑΤΕΡΑΣ (ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ)138
2.ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ (HAAGEN DAZS)130
3.ΛΑΔΑΚΗΣ (ΓΙΑΤΡΟΙ)123
4.ΛΑΜΠΑΡΔΑΚΗΣ (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ)123
5.ΓΚΟΓΚΙΤΣΑΣ (HAAGEN DAZS)120
6.ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ/ΦΟΙΤΗΤΕΣ)119
7.ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Ε. (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ)113
8.ΤΣΑΒΑΛΟΣ (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ)111
9.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Θ. (ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ)111
10.ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ ΣΤ. (ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ)102


ΤΡΙΠΟΝΤΑ

1.ΓΚΟΓΚΙΤΣΑΣ (HAAGEN DAZS)27
2.ΤΣΑΒΑΛΟΣ (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ)23
3.ΣΑΒΒΑΟΓΛΟΥ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ/ΦΟΙΤΗΤΕΣ)20
4.ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ Κ. (ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ)19
5.ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Ε. (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ)18
6.ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ (ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ)15
7.ΛΑΓΟΣ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ/ΦΟΙΤΗΤΕΣ)14
8.ΚΑΡΑΖΟΥΠΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ MEDICA/EKMEK)13
9.ΠΕΤΡΑΚΑΚΗΣ (ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ)13
10.ΑΡΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ (ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ)12
- ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ (Α' ΒΑΘΜΙΑ)12

ΘΕΣΕΙΣ ΓΙΑ 1-8
HAAGEN DAZS     -    ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ/ΦΟΙΤΗΤΕΣ   -   ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ
ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣ.ΑΓΩΓΗΣ    -   ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ    -   ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛ.

ΘΕΣΕΙΣ ΓΙΑ 9-16
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ    -    ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ MEDICA/EKMEK  -    GARDEN ART
ΓΙΑΤΡΟΙ    -    Α'ΒΑΘΜΙΑ
CRETA FARM    -    ΕΜΠΟΡΟΙ