Κυριακή, 13 Μαρτίου 2011

Τα αποτελέσματα της 5ης αγωνιστικής του 16ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΜΑΡΤΙΟΥ 14:30
ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ/ΦΟΙΤΗΤΕΣ  42-50
Δεκάλεπτα : 9-12 , 10-11 , 10-11 , 13-16
Διαιτητές : Σμυρνάκης, Καθαράκης Β.
Νέοι Επαγγελματίες (Γιαννακάκης): Θεοδοσόπουλος 5 (1),  Αλυγιζάκης 2, Θυμιατζής 2, Αραμπατζόγλου 19 ( 1 ), Μαραβελάκης, Συριανόγλου, Δρουδάκης 12, Σαμωνάκης 2.
Πανεπιστήμιο/Φοιτητές (Παπαϊωάννου): Φραγκιδάκης 10, Παπαϊωάννου 22 (2), Γεωργίου 6, Μουδόπουλος – Αθανασίου 2, Γαρεφαλάκης 10 ( 2 ).

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΜΑΡΤΙΟΥ 16:15
ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΕΜΠΟΡΟΙ   51-58
Δεκάλεπτα : 16-7 , 11-18 , 10-16 , 14-17
Διαιτητές : Θεοδωράκης Στ., Μεταξάκης
Ιδιωτικοί Υπάλληλοι (Μίχας): Ηλιάκης, Μπαμπινιώτης 14 (3), Σταγκουράκης 7, Καπετανάκης 3 (1), Περπιράκης 8, Ξενάκης 4, Καλιουμντζής, Γιακουμάκης Ε, Γιακουμάκης Ι,Κατσανεβάκης 15.
Έμποροι (Σταματογιαννάκης): Φωτάκης 18 (1), Αγγελάκης 11 (1), Βουγιουκαλάκης Μ. 3, Κατσαντώνης 16, Βουγιουκαλάκης Ε. 10.


ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΜΑΡΤΙΟΥ 18:00
ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ - ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ    59-86
Δεκάλεπτα : 10-26 , 13-17 , 20-21 , 16-22
Διαιτητές : Κατσανεβάκης Αντ., Παπαϊωάννου Μιχ.
Πτυχιούχοι Φυσικής Αγωγής (Δαμανάκης Σ.): Πετράκης , Κακλαμάνος 19 (1), Μπενάκης 2, Τζαγκαράκης 11,Νικάκης 2, Σταυρουλάκης 2, Χαραλαμπίδης 2, Δαμανάκης Σ. 6, Κυριακάκης 5 (1), Παπαδάκης Ζ. 10.
Κατασκευαστές (Μιχαλάκης): Κανακάκης 6, Ανυφαντάκης 10, Καπαρός 10, Γκάτζιας 12 (1), Φεσσας 6, Πιοτογιαννάκης  6 (2), Δουλγεράκης 6, Μιχαλάκης , Καλογεράκης , Ζουμπεράκης 30.


ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΜΑΡΤΙΟΥ 19:45
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ   50-78
Δεκάλεπτα : 7-21 , 5-14 , 14-15 , 24-28
Διαιτητές : Κατσανεβάκης Αντ., Παπαϊωάννου Μιχ.
Πανεπιστήμιο (Τρανταλίδης): Βιδιαδάκης 4, Παπαδογιαννάκης 2, Κατριτζιδάκης 4, Τζενεβράκης 21 (1), Τρανταλίδης 2, Κοραχάης , Χατζημαρκάκης 13(3), Χαιρέτης 4.
Επιχειρηματίες (Πλεμμένος): Παλαφούτης Μ. 6, Καθαράκης 5 (1), Βασιλάκης 13, Τσάβαλος 20 (4), Σταράκης,  Λαμπαρδάκης 20 (1), Παλαφούτης Ι. , Κιαγιαδάκης 14.


ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΜΑΡΤΙΟΥ 10:30
CRETA FARM - Α' ΒΑΘΜΙΑ 59-52
Δεκάλεπτα : 16-10 , 3-15 , 24-6 , 16-21
Διαιτητές : Θεοδωράκης Στ, Σμυρνάκης
Creta Farm (Οικονόμου): Γιαννούλης , Οικονόμου 11, Σταυρουλάκης Ν. 16,  Κανάκης 7, Μαθιουλάκης, Χιονάκης, Μπραζιώτης 18, Σταυρουλάκης-Παττακός 7.
Α’ Βάθμια (Δαμιανός): Παλτατσίδης 10, Δαμιανός 6, Μελισσανάκης 3, Χουρδάκης , Γιακουμάκης 2, Σταυράκης , Νικολιδάκης 16, Θεοδωράκης 6, Τασιούλης 9.



ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΜΑΡΤΙΟΥ 12:15
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - HAAGEN DAZS  46-58
Δεκάλεπτα : 5-11 , 16-13 , 16-13 , 11-21
Διαιτητές : Θεοδωράκης Στ, Σμυρνάκης
Εκπαιδευτικοί/Ιδ.Υπάλληλοι (Σαββοργινάκης Μ.): Σαββοργινάκης Μ. 9(3), Παπαδομιχελάκης , Παναγιωτάκης 2, Πετρακάκης 2, Μαθιουδάκης , Παπαδάκης 9 (1), Παπαδογιάννης 2, Σαββοργινάκης Β, Πατέρας 15, Μπαραδάκης 7(1).
Haagen Dazs (Ξενίδης): Βενιανάκης , Πολιτάκης 20, Μπονατάκης 7 (1), Γκογκίτσας 15 (3), Πίτερης 3 (1), Πηγουνάκης 5 (1), Ξενίδης , Θερμιώτης 8.



ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΜΑΡΤΙΟΥ 14:00
GARDEN ART - ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ  0-20
(χωρίς αγώνα, μηδενισμός για το GARDEN ART)

ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΜΑΡΤΙΟΥ 15:45
ΓΙΑΤΡΟΙ - ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ MEDICA/ΕΚΜΕΚ 50-52
Δεκάλεπτα : 11-15 , 17-10 , 11-14 , 11-13
Διαιτητές : Καθαράκης, Μεταξάκης
Γιατροί (Σιβαρόπουλος): Λαδάκης 26 (2), Λίτινας 1, Σφακιανάκης 1, Σιβαρόπουλος 4, Βολανάκης 10, Παρασκάκης 3, Σαουνάτσος 3, Σακελλαρίδης 2.
Δήμος Λάμπης Medica/Εκμέκ (Θεοδοσουλάκης): Καρνάβας , Τζανακάκης 2, Ηλιάκης 5, Κανακάκης 1, Παπαδάκης 9, Μπαζιωτης , Μαυρομιχελάκης 10, Θεοδοσουλάκης 10, Παπαδογιαννάκης 2, Καραζούπης 13, Βασιλάκης Γ., Βότζης .


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α’ ΟΜΙΛΟΥ

                                                                  ΑΓ.Ν.  Η.  ΕΠ.   ΑΜ.  ΔΙΑΦ.ΒΑΘ.
1.HAAGEN DAZS
 5
 5
 0
 366
 249
 117
10
2.ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ/ΦΟΙΤΗΤΕΣ
 5
 4
 1
 303
 296
    7
9
3.ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
 5
 3
 2
 271
 257
  14
8
4.ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ MEDICA/ΕΚΜΕΚ
 5
 3
 2
 267
 273
  -6
8
5.ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
 5
 2
 3
 293
 271
  22
7
6.ΓΙΑΤΡΟΙ
 5
 1
 4
 246
 315
 -69
6
7.ΕΜΠΟΡΟΙ
 5
 1
 4
 258
 293
 -35
6
8.ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
 5
 1
 4
 264
 314
 -50
6

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β’ ΟΜΙΛΟΥ
                                                             ΑΓ. Ν. Η.   ΕΠ.    ΑΜ.  ΔΙΑΦ.  ΒΑΘ.
1.ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
 5
 5
 0
 390
 253
 137
10
2.ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ
 5
 4
 1
 233
 187
  46
9
3.ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
 5
 3
 2
 256
 261
  -5
8
4.ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ
 5
 3
 2
 339
 241
  98
8
5.ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ
 5
 3
 2
 278
 269
   9
8
6. CRETA FARM
5
1
4
214
298
-84
6
7. Α' ΒΑΘΜΙΑ
5
0
5
255
329
-104
5
8.GARDEN ART*
 5
 1
 4
 108
 205
 -97
4
* GARDEN ART (έχει δυο μηδενισμούς)


6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΜΑΡΤΙΟΥ 14:30
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΜΑΡΤΙΟΥ 16:15
Α’ ΒΑΘΜΙΑ – GARDEN ART

ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΜΑΡΤΙΟΥ 18:00
ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΓΙΑΤΡΟΙ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΜΑΡΤΙΟΥ 19:45  
ΕΜΠΟΡΟΙ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
  
ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΜΑΡΤΙΟΥ 12:15
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ – CRETA FARM

ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΜΑΡΤΙΟΥ 14:00
HAAGEN DAZS – ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΜΑΡΤΙΟΥ 15:45
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ/ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ MEDICA/EKMEK


ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΜΑΡΤΙΟΥ 17:15
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ - ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ