Κυριακή, 24 Απριλίου 2011

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 2010-2011


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 16ου ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 
ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ 2010-2011
ΧΩΡΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: 
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΓΑΛΛΟΥ

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ  - Περισσότερα εδώ,,,
ΘΕΣΕΙΣ
A/A
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
9-16
8
02/04 ΣΑΒΒΑΤΟ
14:30
ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
53
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
62
9-16
7
02/04 ΣΑΒΒΑΤΟ
16:15
ΕΜΠΟΡΟΙ
54
CRETA FARM
39
1-8
2
02/04 ΣΑΒΒΑΤΟ
18:00
ΠΑΝ./ΦΟΙΤΗΤΕΣ
48
ΥΠ. ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ
58
1-8
3
02/04 ΣΑΒΒΑΤΟ
19:45
ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓ.
64
ΠΤ.ΦΥΣ.ΑΓΩΓΗΣ
69
9-16
6
03/04 ΚΥΡΙΑΚΗ
14:30
ΓΙΑΤΡΟΙ
67
Α' ΒΑΘΜΙΑ
62
9-16
5
03/04 ΚΥΡΙΑΚΗ
16:15
ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ MEDICA/EKMEK
67
GARDEN ART
56
1-8
1
03/04 ΚΥΡΙΑΚΗ
18:00
HAAGEN DAZS
64
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ
53
1-8
4
03/04 ΚΥΡΙΑΚΗ
19:45
ΕΚΠΑΙΔEYTIKOI
/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟI
40
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
54


ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ  - Περισσότερα εδώ,,,
ΘΕΣΕΙΣ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
 Αρ
13-16
09/04 ΣΑΒΒΑΤΟ
14:30
GARDEN ART
0
CRETA FARM
20
  15
13-16
09/04 ΣΑΒΒΑΤΟ
16:15
Α' ΒΑΘΜΙΑ
58
ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
52
  16
5-8
09/04 ΣΑΒΒΑΤΟ
18:00
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ
69
ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
44
  11
5-8
09/04 ΣΑΒΒΑΤΟ
19:45
ΠΑΝ./ΦΟΙΤΗΤΕΣ
57
ΕΚΠΑΙΔEYTIKOI
/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟI
67
  12
9-12
10/04 ΚΥΡΙΑΚΗ
14:30
ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ MEDICA/EKMEK
61
ΕΜΠΟΡΟΙ
65
  13
9-12
10/04 ΚΥΡΙΑΚΗ
16:15
ΓΙΑΤΡΟΙ
60
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
65
  14
1-4
10/04 ΚΥΡΙΑΚΗ
18:00
HAAGEN DAZS
82
ΠΤΥΧ.ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
49
 9
1-4
10/04 ΚΥΡΙΑΚΗ
19:45
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ
42
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
81
  10



ΤΕΛΙΚΟΙ  - Περισσότερα εδώ,,,
ΘΕΣΕΙΣ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
15 - 16
16/04 ΣΑΒΒΑΤΟ
16:15
GARDEN ART
50
ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
52
13 - 14
14/04 ΤΕΤΑΡΤΗ
19:00
CRETA FARM
44
Α' ΒΑΘΜΙΑ
45
11 - 12
16/04 ΣΑΒΒΑΤΟ
18:00
ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ MEDICA/EKMEK
52
ΓΙΑΤΡΟΙ
62
9 - 10
16/04 ΣΑΒΒΑΤΟ
19:45
ΕΜΠΟΡΟΙ
56
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
45
7 - 8
14/04 ΤΕΤΑΡΤΗ
20:30
ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
62
ΠΑΝ./ΦΟΙΤΗΤΕΣ
70
5 - 6
17/04 ΚΥΡΙΑΚΗ
16:15
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ
73
ΕΚΠΑΙΔEYTIKOI
/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟI
63
3 - 4
17/04 ΚΥΡΙΑΚΗ
18:00
ΠΤΥΧ.ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
59
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ
67
1 - 2
17/04 ΚΥΡΙΑΚΗ
19:45
HAAGEN DAZS
71
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕ
85

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΜΑΔΩΝ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2011
1.    ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
2.    HAAGEN DAZS
3.    ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ
4.    ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ
5.    ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ
6.    ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
7.    ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ/ΦΟΙΤΗΤΕΣ
8.    ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
9.    ΕΜΠΟΡΟΙ 
10.  ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
11.  ΓΙΑΤΡΟΙ 
12.  ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ MEDICA/EKMEK
13.  Α’ ΒΑΘΜΙΑ
14.  CRETA FARM
15.  ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
16.  GARDEN ART