Σάββατο, 2 Απριλίου 2011

Αποτελέσματα Προημιτελικών Αγώνων 2010-2011


ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ - ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΘΕΣΕΙΣ
A/A
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
9-16
8
02/04 ΣΑΒΒΑΤΟ
14:30
ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
53
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
62
9-16
7
02/04 ΣΑΒΒΑΤΟ
16:15
ΕΜΠΟΡΟΙ
54
CRETA FARM
39
1-8
2
02/04 ΣΑΒΒΑΤΟ
18:00
ΠΑΝ./ΦΟΙΤΗΤΕΣ
48
ΥΠ. ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ
58
1-8
3
02/04 ΣΑΒΒΑΤΟ
19:45
ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓ.
64
ΠΤ.ΦΥΣ.ΑΓΩΓΗΣ
69
9-16
6
03/04 ΚΥΡΙΑΚΗ
14:30
ΓΙΑΤΡΟΙ
67
Α' ΒΑΘΜΙΑ
62
9-16
5
03/04 ΚΥΡΙΑΚΗ
16:15
ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ MEDICA/EKMEK
67
GARDEN ART
56
1-8
1
03/04 ΚΥΡΙΑΚΗ
18:00
HAAGEN DAZS
64
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ
53
1-8
4
03/04 ΚΥΡΙΑΚΗ
19:45
ΕΚΠΑΙΔEYTIKOI
/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟI
40
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
54


    Η ομάδα αναμετάδοσης αγώνων με τον γυμναστή και προπονητή Στέφανο Δαμανάκη, τον Παντελή Παπαδογιαννάκη παίκτη της ομάδας του Δήμου Λάμπης και τον Χρήστο Τρανταλίδη παίκτη και προπονητή της ομάδας του Πανεπιστημίου έχουν δημιουργήσει μία διεύθυνση μετάδοσης ζωντανών αγώνων μεταφέροντας τον παλμό του Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης.

ΘΕΣΕΙΣ 1 - 8
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ/ΦΟΙΤΗΤΕΣ – ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ  48 - 58
Δεκάλεπτα : 9 – 18, 24 – 31, 44 – 42, 48 - 58
Διαιτητές : Βαλούρδος, Καρανικόλα Α.
Πανεπιστήμιο/Φοιτητές (Παπαϊωάννου): Φραγκιδάκης 15, Φραντζεσκάκης 5 ( 1 ), Παπαϊωάννου 13, Σαββάογλου 9 ( 3 ), Μουδόπουλος – Αθανασίου, Γεωργίου 6, Ξαγοραράκης, Γαρεφαλάκης .
Υπουργείο Εσωτερικών (Καλοκύρης): Βιολάκης 2, Καλοκύρης, Δαμανάκης 15 ( 4 ), Γουγουλιάς, Κιτανόφσκι 12 ( 1 ), Φραγκιουδάκης, Παπαδομιχελάκης, Κυριακάκης 9, Πατέντας, Πανταγιάς, Κανλής 20 ( 2 ), Κωνσταντινίδης. 


ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ - ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ  69 - 64
Δεκάλεπτα : 17 – 12, 32 – 26, 41 – 51, 69 - 64
Διαιτητές : Βαλούρδος, Καρανικόλα Ε.
Πτυχιούχοι Φυσικής Αγωγής (Παπαγιάννης Ν.): Πετράκης 3 ( 1 ), Κακλαμάνος 16 ( 1 ), Σταυρουλάκης 6, Χαραλαμπίδης 11 ( 1 ), Δαμανάκης Σ. 25 ( 2 ), Κυριακάκης, Παπαδάκης Ζ. 8 ( 1 ).
Νέοι Επαγγελματίες (Γιαννακάκης): Θεοδοσόπουλος 9 ( 3 ), Θυμιατζής , Αραμπατζόγλου 9, Μαραβελάκης 10, Συριανόγλου 9 ( 3 ), Αλυγιζάκης 15, Δρουδάκης 8, Σαμωνάκης 4.
HAAGEN DAZS – ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ
HAAGEN DAZS – ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ 64-53
Δεκάλεπτα : 7-10, 14-25, 25-44, 40-54
Διαιτητές : Κατσανεβάκης, Θεοδωράκης Στ.
Haagen Dazs (Ξενίδης): Ξενίδης, Βενιανάκης , Θερμιώτης 7, Βασιλείου 6 ( 1 ), Πολιτάκης 10 ( 2 ), Μπονατάκης 8, Μακρυδάκης, Πίτερης, Γκογκίτσας 29 ( 1 ), Πλευράκης 4.
Κατασκευαστές (Μιχαλάκης): Κανακάκης, Ανυφαντάκης, Καπαρός 4 ( 1 ), Γκάτζιας 5 ( 1 ), Φεσσάς 2, Πιοτογιαννάκης 3 ( 1 ), Δουλγεράκης 2, Καλογεράκης, Ζουμπεράκης 14, Μιχαλάκης 23 ( 3 ). 
HAAGEN DAZS – ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ

HAAGEN DAZS – ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ  40-54
Δεκάλεπτα : 7-10, 14-25, 25-44, 40-54
Διαιτητές : Κατσανεβάκης, Παπαϊωάννου.
Εκπαιδευτικοί/Ιδ.Υπάλληλοι (Σαββοργινάκης Μ.): Σαββοργινάκης Μ., Παπαδομιχελάκης, Παναγιωτάκης 2, Πετρακάκης 5 ( 1 ), Μαθιουδάκης 3 ( 1 ), Παπαδάκης Θ. 5, Παπαδογιάννης 3, Σαββοργινάκης Β. 2, Πατέρας 12 ( 2 ), Μπαραδάκης 8.
Επιχειρηματίες (Πλεμμένος): Κουγιουμτζής, Παλαφούτης Μ. , Καθαράκης 10 ( 2 ), Τσάβαλος 11 ( 1 ), Βασιλάκης 22 ( 3 ), Σταράκης , Λαμπρίδης 3 ( 1 ), Λαμπαρδάκης 8, Παλαφούτης Ι. , Χριστουλάκης, Κιαγιαδάκης.
ΠΑΓΚΟΣ  - HAAGEN DAZS
ΠΑΓΚΟΣ - ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ

ΘΕΣΕΙΣ 9 - 16
ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ  53 - 62
Δεκάλεπτα : 4 – 11, 18 – 28, 36 – 45, 53 - 62
Διαιτητές : Θεοδωράκης Στ., Καθαράκης Β.
Ιδιωτικοί Υπάλληλοι (Φοβάκης): Ηλιάκης 3 ( 1 ), Μπαμπινιώτης 15 ( 1 ) Σταγκουράκης 2, Καπετανάκης, Περπιράκης 6, Φοβάκης, Μίχας 25 ( 4 ), Καλιοντζής, Γιακουμάκης Ε. 1, Σταυρουλάκης.
Πανεπιστήμιο (Τρανταλίδης): Βιδιαδάκης , Παπαδογιαννάκης , Κατριτζιδάκης, Τζενεβράκης 17, Τρανταλίδης 12 ( 2 ), Κατσένιος 20, Κοραχάης, Χατζημαρκάκης 5 ( 1 ), Χαιρέτης 8.
ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
ΕΜΠΟΡΟΙ – CRETA FARM  54 - 39
Δεκάλεπτα : 11 – 7, 21 – 16, 37 – 24, 54 - 39
Διαιτητές : Σταυρουλάκης, Καθαράκης Β.
Έμποροι (Σταματογιαννάκης): Φωτάκης 8, Αγγελάκης 13 ( 1 ), Διαμαντάκης, Βουγιουκαλάκης Μ. 2, Δούβρος 4, Κασάπας 11 ( 3 ), Βουγιουκαλάκης Β. 16, Παπαδάκης Μ.
Creta Farm (Οικονόμου): Σταυρουλάκης 6 ( 1 ), Οικονόμου, Μπραζιώτης 6, Σταυρουλάκης – Παττακός, Κανάκης 9, Μαθιουδάκης, Χιονάκης, Καρτερής 16, Ζαφειρόπουλος 2.


ΓΙΑΤΡΟΙ – Α’ ΒΑΘΜΙΑ 56 - 56 K.A. 67 - 62
Δεκάλεπτα : 8 – 15, 26 – 30, 34 – 42, 56 – 56 Κ.Α. 67 - 62
Διαιτητές : Καρανικόλα Α., Καθαράκης Β.
Γιατροί (Σιβαρόπουλος): Λαδάκης 43 ( 5 ), Λίτινας, Σφακιανάκης 1, Σιβαρόπουλος 7, Βολακάκης, Παρασκάκης 7, Σαουνάτσος 9 ( 1 ), Σκαρτσιλάκης.
Α’ Βάθμια (Δαμιανός): Παλτατσίδης, Δαμιανός 7, Μελισσανάκης, Χουρδάκης 16 ( 1 ), Γιακουμάκης, Σταυράκης 2, Νικολιδάκης 24 ( 6 ), Θεοδωράκης 10, Τασιούλης 3, Ασπρούλης.



ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ MEDICA/EKMEK – GARDEN ART  67 - 56
Δεκάλεπτα : 10 – 7, 27 – 17, 45 – 30, 67 - 56
Διαιτητές : Θεοδωράκης Στ., Παπαϊωάννου Μιχ.
Δήμος Λάμπης Medica/Εκμέκ (Θεοδοσουλάκης): Καρνάβας, Τζανακάκης 8 ( 2 ), Ηλιάκης, Κανακάκης, Παπαδάκης Χ. 24, Βασιλάκης Ζ., Μαυρομιχελάκης 9 ( 1 ), Θεοδοσουλάκης 10, Παπαδογιαννάκης 4, Καραζούπης 3 ( 1 ), Βασιλάκης Γ. 9 ( 1 ), Βότζης.
Garden Art (Ψιστάκης Εμ.): Δημητριάδης 18 ( 1 ), Μαράκης 5, Φραγκιαδάκης 13 ( 1 ), Κολυβάκης 16 ( 2 ), Πολυζώης 4.



ΣΚΟΡΕΡ
1.ΛΑΔΑΚΗΣ (ΓΙΑΤΡΟΙ)166
2.ΠΑΤΕΡΑΣ (ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ)150
3.ΓΚΟΓΚΙΤΣΑΣ (HAAGEN DAZS)149
4.ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ (HAAGEN DAZS)140
5.ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Ε. (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ)135
6.ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ/ΦΟΙΤΗΤΕΣ)132
7.ΛΑΜΠΑΡΔΑΚΗΣ (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ)131
8.ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ ΣΤ. (ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣ.ΑΓΩΓΗΣ)127
9.ΤΣΑΒΑΛΟΣ (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ)122
10.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Χ.(ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ MEDICA/EKMEK)116
- ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Θ. (ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ)116


ΤΡΙΠΟΝΤΑ
1.ΓΚΟΓΚΙΤΣΑΣ (HAAGEN DAZS) 28
2.ΤΣΑΒΑΛΟΣ (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ)24
3.ΣΑΒΒΑΟΓΛΟΥ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ/ΦΟΙΤΗΤΕΣ)23
4.ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ Κ. (ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ)23
5.ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Ε. (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ)21
6.ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ (Α’ ΒΑΘΜΙΑ)18
7.ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ (ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ)15
8.ΚΑΡΑΖΟΥΠΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ MEDICA/ΕΚΜΕΚ)14
9.ΠΕΤΡΑΚΑΚΗΣ (ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ)14
10.ΛΑΓΟΣ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ/ΦΟΙΤΗΤΕΣ)14


Διαιτητές 3-4-2011 
Γραμματεία 3-4-2011

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ  - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΘΕΣΕΙΣ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
 Αρ.
13-16
09/04 ΣΑΒΒΑΤΟ
14:30
GARDEN ART
CRETA FARM
  15
13-16
09/04 ΣΑΒΒΑΤΟ
16:15
Α' ΒΑΘΜΙΑ
ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
  16
5-8
09/04 ΣΑΒΒΑΤΟ
18:00
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ
ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
  11
5-8
09/04 ΣΑΒΒΑΤΟ
19:45
ΠΑΝ./ΦΟΙΤΗΤΕΣ
ΕΚΠΑΙΔEYTIKOI
/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟI
  12
9-12
10/04 ΚΥΡΙΑΚΗ
14:30
ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ MEDICA/EKMEK
ΕΜΠΟΡΟΙ
  13
9-12
10/04 ΚΥΡΙΑΚΗ
16:15
ΓΙΑΤΡΟΙ
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
  14
1-4
10/04 ΚΥΡΙΑΚΗ
18:00
HAAGEN DAZS
ΠΤΥΧ.ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
    9
1-4
10/04 ΚΥΡΙΑΚΗ
19:45
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
  10