Κυριακή, 10 Απριλίου 2011

Αποτελέσματα Hμιτελικών Αγώνων 2010-2011


ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ  - ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΘΕΣΕΙΣ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
 Αρ
13-16
09/04 ΣΑΒΒΑΤΟ
14:30
GARDEN ART
0
CRETA FARM
20
  15
13-16
09/04 ΣΑΒΒΑΤΟ
16:15
Α' ΒΑΘΜΙΑ
58
ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
52
  16
5-8
09/04 ΣΑΒΒΑΤΟ
18:00
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ
69
ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
44
  11
5-8
09/04 ΣΑΒΒΑΤΟ
19:45
ΠΑΝ./ΦΟΙΤΗΤΕΣ
57
ΕΚΠΑΙΔEYTIKOI
/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟI
67
  12
9-12
10/04 ΚΥΡΙΑΚΗ
14:30
ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ MEDICA/EKMEK
61
ΕΜΠΟΡΟΙ
65
  13
9-12
10/04 ΚΥΡΙΑΚΗ
16:15
ΓΙΑΤΡΟΙ
60
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
65
  14
1-4
10/04 ΚΥΡΙΑΚΗ
18:00
HAAGEN DAZS
82
ΠΤΥΧ.ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
49
 9
1-4
10/04 ΚΥΡΙΑΚΗ
19:45
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ
42
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
81
  10



ΘΕΣΕΙΣ 1 - 4
HAAGEN DAZS – ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ 82-49
Δεκάλεπτα : 20-13, 36-24, 62-33, 82-49
Διαιτητές : Κατσανεβάκης Αντ., Καρανικόλα Α.
Haagen Dazs (Ξενίδης): Ξενίδης 2, Βενιανάκης 4, Καλαϊτζάκης, Θερμιώτης 15, Βασιλείου, Πολιτάκης 21, Μπονατάκης 8, Μακρυδάκης 2, Γκογκίτσας 28 ( 3 ), Jovanovic, Πηγουνάκης 2.
Πτυχιούχοι Φυσικής Αγωγής (Παπαγιάννης Ν.): Πετράκης, Κακλαμάνος 18 ( 2 ), Σταυρουλάκης, Τζαγκαράκης, Νικάκης, Χαραλαμπίδης 12 ( 2 ), Δαμανάκης Σ. 17 ( 2 ), Κυριακάκης, Ανυφαντάκης, Παπαδάκης Ζ. 2.
 
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 42-81
Δεκάλεπτα : 9-18, 25-38, 32-65, 42-81
Διαιτητές : Θεοδωράκης Στ., Σμυρνάκης
Υπουργείο Εσωτερικών (Καλοκύρης): Βιολάκης 9, Χαχαγιόπουλος 2, Γουγουλιάς, Καλοκύρης, Δαμανάκης Κ. 2, Κιτανόφσκι 12 ( 2 ), Φραγκιουδάκης 2, Παπαδομιχελάκης, Κυριακάκης, Κανλής 15, Κωνσταντινίδης.
Επιχειρηματίες (Πλεμμένος): Κουγιουμουτζής 9 ( 1 ), Καθαράκης 8 ( 2 ), Τσάβαλος 11, Βασιλάκης 27 ( 4 ), Λυρής, Σταράκης, Λαμπρίδης, Λαμπαρδάκης 17 ( 1 ), Παλαφούτης Ι., Χριστουλάκης, Κιαγιαδάκης 9. 
Γραμματεία 10-4-2011
ΘΕΣΕΙΣ 5 - 8
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ – ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ  69 - 44
Δεκάλεπτα : 16-13, 29-25, 45-26, 69-44
Διαιτητές : Θεοδωράκης Στ., Παπαϊωάννου Μιχ.
Κατασκευαστές (Μιχαλάκης): Κανακάκης 5 ( 1 ), Μιχαλάκης 10, Ανυφαντάκης 5, Καπαρός 5 ( 1 ), Γκάτζιας 8 ( 2 ), Φεσσάς, Πιοτογιαννάκης 12 ( 2 ), Δουλγεράκης 10, Καλογεράκης 2, Ζουμπεράκης 12.
Νέοι Επαγγελματίες (Γιαννακάκης): Θεοδοσόπουλος, Θυμιατζής 7 ( 1 ), Αραμπατζόγλου 9, Μαραβελάκης 5, Συριανόγλου 9 ( 3 ), Αλυγιζάκης, Δρουδάκης 14, Σαμωνάκης.

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ/ΦΟΙΤΗΤΕΣ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 57-67
Δεκάλεπτα : 14-27, 28-38, 36-48, 57-67
Διαιτητές : Θεοδωράκης Στ., Σμυρνάκης
Πανεπιστήμιο/Φοιτητές (Παπαϊωάννου): Φραγκιδάκης 4, Φραντζεσκάκης, Παπαϊωάννου 31 ( 6 ), Σαββάογλου 14 ( 4 ), Μουδόπουλος – Αθανασίου, Γεωργίου, Ξαγοραράκης, Γαρεφαλάκης 8.
Εκπαιδευτικοί/Ιδ.Υπάλληλοι (Σαββοργινάκης Μ.): Σαββοργινάκης Μ. 4, Παπαδομιχελάκης 4, Παναγιωτάκης 7, Πετρακάκης, Μαθιουδάκης, Παπαδάκης Θ. 28 ( 1 ), Παπαδογιάννης 6, Σαββοργινάκης Β., Πατέρας 18 ( 2 ), Μπαραδάκης.

ΘΕΣΕΙΣ 9 - 12
ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ MEDICA/EKMEK – ΕΜΠΟΡΟΙ   61-65
Δεκάλεπτα : 15-21, 31-31, 47-45, 61-65
Διαιτητές : Σμυρνάκης, Καθαράκης Β.
Δήμος Λάμπης Medica/Εκμέκ (Θεοδοσουλάκης): Τζανακάκης, Ηλιάκης, Παπαδάκης Χ. 19, Βασιλάκης Ζ., Μαυρομιχελάκης 11 ( 3 ), Θεοδοσουλάκης 11, Παπαδογιαννάκης 6, Καραζούπης 10 ( 2 ), Βότζης 4.
Έμποροι (Σταματογιαννάκης): Αγγελάκης 24, Διαμαντάκης 8, Βουγιουκαλάκης Μ. 8, Δούβρος 15, Κασάπας 10 ( 3 ), Σιβαρόπουλος.
 ΓΙΑΤΡΟΙ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
ΓΙΑΤΡΟΙ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ   60-65 παράταση (κ.α. 54-54)
Δεκάλεπτα : 13-11, 27-25, 37-41, 54-54 κ.α., 60-65
Διαιτητές : Θεοδωράκης Στ., Καρανικόλα Α.
Γιατροί (Σιβαρόπουλος): Λαδάκης 34 ( 1 ), Λίτινας 2, Σφακιανάκης, Σιβαρόπουλος 4 ( 1 ), Σαουνάτσος 14 ( 2 ), Σκαρτσιλάκης, Αντωνογιαννάκης, Βασιλάκης 4, Δημόπουλος 2.
Πανεπιστήμιο (Τρανταλίδης): Βιδιαδάκης 5 ( 1 ), Παπαδογιαννάκης, Κατριτζιδάκης, Τζενεβράκης 12 ( 1 ), Τρανταλίδης 20 ( 3 ), Κατσένιος 21 ( 1 ), Κοραχάης 1, Χατζημαρκάκης 6, Χαιρέτης, Μελισσουργάκης.
ΓΙΑΤΡΟΙ – ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
ΘΕΣΕΙΣ 13 - 16
GARDEN ART – CRETA FARM  0 - 20
Χωρίς να ιδρώσει η Creta Farm πήρε την νίκη στα χαρτιά, αφού η Garden Art δεν κατέβηκε για να αγωνιστεί κι έτσι θα διεκδικήσει την 13η – 14η θέση στον επόμενο γύρο αντιμετωπίζοντας την Α' βάθμια.

Α’ ΒΑΘΜΙΑ – ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  58 - 52
Δεκάλεπτα : 11-11, 25-21, 39-35, 58-52
Διαιτητές : Κατσανεβάκης Αντ., Καθαράκης Β.
Α’ Βάθμια (Δαμιανός): Παλτατσίδης, Δαμιανός 3, Μελισσανάκης, Χουρδάκης 21, Γιακουμάκης 2, Σταυράκης 2, Νικολιδάκης 18 ( 3 ), Θεοδωράκης 2, Τασιούλης 10, Ασπρούλης.
Ιδιωτικοί Υπάλληλοι (Φοβάκης): Ηλιάκης, Μπαμπινιώτης 11 ( 1 ), Σταγκουράκης, Καπετανάκης 3 ( 1 ), Περπιράκης, Φοβάκης, Μίχας 13, Καλιοντζής, Γιακουμάκης Ε., Κατσανεβάκης 10, Σταυρουλάκης 15 ( 4 ).
Διαιτητές 10-4-2011
ΤΕΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 

ΘΕΣΕΙΣ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
15 - 16
GARDEN ART
ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
13 - 14
CRETA FARM
Α' ΒΑΘΜΙΑ
11 - 12
ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ MEDICA/EKMEK
ΓΙΑΤΡΟΙ
9 - 10
ΕΜΠΟΡΟΙ
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
7 - 8
ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
ΠΑΝ./ΦΟΙΤΗΤΕΣ
5 - 6
ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΕΣ

ΕΚΠΑΙΔEYTIKOI
/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟI
3 - 4
ΠΤΥΧ.ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ
1 - 2
HAAGEN DAZS
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ


ΣΚΟΡΕΡ
1.ΛΑΔΑΚΗΣ (ΓΙΑΤΡΟΙ)200
2.ΓΚΟΓΚΙΤΣΑΣ (HAAGEN DAZS)177
3.ΠΑΤΕΡΑΣ (ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ)168
4.ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ( ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ/ΦΟΙΤΗΤΕΣ)163
5.ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ)162
6.ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ (HAAGEN DAZS)161
7.ΛΑΜΠΑΡΔΑΚΗΣ (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ)148
8.ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ ΣΤ. (ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ)144
9.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Θ. (ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ)144
10.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Χ. (ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ MEDICA/ΕΚΜΕΚ)135

ΤΡΙΠΟΝΤΑ
1.ΓΚΟΓΚΙΤΣΑΣ (HAAGEN DAZS)31
2.ΣΑΒΒΑΟΓΛΟΥ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ/ΦΟΙΤΗΤΕΣ)27
3.ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ)25
4.ΤΣΑΒΑΛΟΣ (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ)24
5.ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ Κ. (ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ)23
6.ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ (Α' ΒΑΘΜΙΑ)21
7.ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ/ΦΟΙΤΗΤΕΣ)17
8.ΚΑΡΑΖΟΥΠΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΛΑΜΠΗΣ MEDICA/ΕΚΜΕΚ)16
- ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ (ΙΔΙΩΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ)16
- ΣΥΡΓΙΑΝΟΓΛΟΥ (ΝΕΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ)16