Παρασκευή, 22 Μαΐου 2020

Στατιστικά 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος 2019-2020

 Στατιστικά 24ου Εργασιακού Πρωταθλήματος 2019-2020

  • Υπεύθυνος για τα στατιστικά Α1 κατηγορίας:
    • Ζουμπεράκης Κυριάκος (OCEAN BC/ΣΠΗΛΙ)
  • Υπεύθυνος για τα στατιστικά A2 κατηγορίας & Στατιστικά:
    • Ηλίας Βελονάκης (NRG RETHYMNO BC)
  • Υπεύθυνος για τα στατιστικά A3 κατηγορίας:
    • Παναγιώτης Διαμαντής (ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ)
  • Υπεύθυνοι για πόντους στα ΦΑ στην γραμματεία αγώνων
    • Κώστας Βλάσσης & Ειρήνη Πασχαλίδη (ΦΟΙΤΗΤΕΣ)
Α1 Κατηγορία
ΣΚΟΡΕΡ  A1 (9η Αγωνιστική)
1
Μαραυγάκης
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
179
2
Μαθηνός
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
160
3
Κούμουλος
OCEAN BC/ΣΠΗΛΙ.
158
4
Αντουράκης
BILLIA'S
150
5
Παπαδάκης Θ.
BILLIA'S
145
6
Μπούτσιας
ΙΑΤΡΟΙ
140
7
Θερμιώτης
HAAGEN DAZS
134
8
Κόης
ΦΟΙΤΗΤΕΣ
131
9
Λιονάκης
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
128
10
Νταουντάκης
ΙΑΤΡΟΙ
119
11
Τσιχλής
BILLIA'S
119

ΤΡΙΠΟΝΤΑ  A1 (9η Αγωνιστική)

Μαραυγάκης
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
29
2
Κούμουλος
OCEAN BC/ΣΠΗΛΙ.
25
3
Νύκταρης
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
24
4
Τσιχλής
BILLIA'S
24
5
Σεγραδάκης
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
21
6
Καρπουζάκης
SAILING EXPERIENCE
19
7
Καίσαρης
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
18
8
Πατέρας
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
17
9
Φοβάκης
SAILING EXPERIENCE
17
10
Αντουράκης
BILLIA'S
16
11
Λεβάκης
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
16
12
Χριστινακης
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ
16

Α2 Κατηγορία
ΣΚΟΡΕΡ  A2 (8η Αγωνιστική)
1
Χρυσικός
KLADOS TOURS
199
2-
Πριναράκης
MACRON STORE
135
3
Λιάκος Δ.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ
134
4
Καπαρός
ΧΟΡΕΥΤΕΣ
133
5
Καρατζέτζος Γ.
MACRON STORE
133
6
Δροσουλάκης Κ.
PLATANOS TOURS
119
7
Γαβράς Σ.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
112
8
Μακαρδόνας
NRG RETHYMNO BC
102
9
Ερηνάκης
ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ.
97
10
Ξηράς
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ
96

ΤΡΙΠΟΝΤΑ  A (8η Αγωνιστική)
1
Καπαρός
ΧΟΡΕΥΤΕΣ
21
2
Χρυσικός
KLADOS TOURS
16
3
Δροσουλάκης Κ.
PLATANOS TOURS
15
4
Γαβράς Σ.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
14
5
Λιάκος Δ.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ
13
6
Παλαφούτης
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ
12
7
Βότζης
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
11
8
Βροντάκης
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ
11
9
Γαβράς Ν
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
11
10
Ερηνάκης
ΟΙΩΝΟΣ-Κ.Α.Ρ.
11
11
Καζίλας
THINK VILLA
11

Α3 Κατηγορία
ΣΚΟΡΕΡ  A3 (8η Αγωνιστική)

1
Καθαράκης Β.
 L'ETOILE DU SUD
164
2
Σταθόπουλος
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
137
3
Κακλαμάνος Ι.
ΕΠΙΧ. ΙΔ. ΥΠΑΛ.
131
4
Παυλιδάκης Γ
 L'ETOILE DU SUD
129
5
Ματθαιουδάκης Δ.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ Α3
123
6
Λαδάκης Α.
ΕΠΙΧ. ΙΔ. ΥΠΑΛ.
119
7
Μαθιουδάκης Σ.
Τ.Ε.Ε. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
118
8
Δασκαλάκης Μ.
Τ.Ε.Ε. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
113
9
Λαζαράνης Η.
ΓΕΡΑΝΙ BC
111
10
Αποστολάκης Ν.
OLYMPIC - BONOBO
91

ΤΡΙΠΟΝΤΑ  A (8η Αγωνιστική)

1
Καθαράκης Β.
 L'ETOILE DU SUD
28
2
Ματθαιουδάκης Δ.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ Α3
24
3
Σταθόπουλος
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
19
4
Βεργίτσης Γ.
ΡΑΨΩΔΙΑ
16
5
Βουρβαχάκης Α.
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙ
14
6
Prodanovic M.
OLYMPIC - BONOBO
12
7
Μάσκας Θ.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
12
8
Λαδάκης Α.
ΕΠΙΧ. ΙΔ. ΥΠΑΛ.
11
9
Βλαχοπάνος Γ.
ΙΑΤΡΟΙ Α3
10
10
Δούκας I.
OLYMPIC - BONOBO
10
11
Καπετανάκης Ι.
ΕΠΙΧ. ΙΔ. ΥΠΑΛ.
10
12
Καριώτης Σ.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ/ΡΙΕΣ Α3
10
13
Νικολιδάκης Β.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
10

2017-2018

2016-2017
2015-2016


2014-2015
2011-2012
2010-2011